546 Shares 2808 views

Stworzyć stylowy wygląd toalet w mieszkaniu

Poczęciu kolejny remont w łazience, bardzo niewiele osób, których celem jest radykalnie zmienić sytuację. Pokój jest mały, często nawet bardzo małe, więc co do puzzle na pełny projekt przez długi czas, aby odebrać materiały? projekt WC w mieszkaniu jest zwykle ograniczony wybór kolorów ceramicznych.


I to jest na próżno. Trochę czasochłonne, plan przemyślany, znajomość zawiłości organizacji ograniczonej przestrzeni – i to przed wami niesamowita transformacja. Zamiast standardowej łazienki – nowoczesne i stylowe zakwaterowanie.

Rozpatrując projekt małej szafie w mieszkaniu, nie zaniedbuj najmniejszego szczegółu. Nawet nieregularny wzór na płytce może być zrywa. Jest to konieczne, aby określić początek głównej tle. Nie spiesz się do skrajności, kupując zbyt jasne lub ciemne, nasycone kolory i ceramikę. W przeciwnym razie pojawi się mały pokój, bardziej jak ciemny otwór.

Jasne kolory uniwersalne (szary, beż, krem) rozszerzyć przestrzeń i indywidualność uzyskuje się poprzez jakiś niezwykły akcent.

Teraz popularny fascynacja naturalnych materiałów. Projekt toalety w mieszkaniu – nie jest wyjątkiem. Kto powiedział, że drzewo lub kamień nie może znaleźć zastosowanie? Oczywiście, dla płytek ceramicznych są bardzo łatwe w pielęgnacji i utrzymaniu czystości sanitarnej w łazience nie można zrobić bez użycia różnych chemikaliów. Ale jakość wodoodporna powłoka rozwiązuje ten problem.

Poprzez połączenie różnych materiałów, należy pamiętać, że przekroczenia linii, „pchanie” ściany, ale pionowe paski dokonać sufity są wyższe. A jeśli czegoś potrzebujesz, a inny, następnie rozłożyć przekątnej wzór.

projektowanie toalety w lokalu obejmuje zakup niezbędnego kanalizacji. Spójrz na nową kompaktową naściennych. Toalety, które są montowane bezpośrednio na ścianie, to jest w stanie wytrzymać dość duża waga 400 lub 500 kilogramów. W tym przypadku, zbiornik spustowy i wszystkie przewody bezpiecznie ukryte w ścianie, więc nie zepsuć wnętrza jego obecności. Przydatne i kątowy mini-shell.

projekt toaleta w małym mieszkaniu nie wymaga użycia wielkogabarytowych mebli. Wymienić półki świetlne szafki lub nisz do przechowywania różnych drobiazgach domowych. Bardzo ostrożnie, akcesoria zakupu. Nawet uchwyt papier toaletowy muszą pasować do ogólnego obrazu.

Niekoniecznie ściśle stosować się do jednego stylu. Jest oczywiste, że klasyka w czystej postaci wymaga przestronny pokój i znacznych inwestycji finansowych. Ale może również korzystać z jego elementów. Najważniejsze jest to, aby robić to delikatnie, pokazując poczucie proporcji.

Toalety w projektowaniu apartamentu może zawierać dekoracyjnych szczegółów country: jasne, małe ręczniki tekstylne zasłony i ciepłych, słonecznych kolorach we wnętrzu. W niszach umieścić małe wiklinowe kosze.

I nie zapomnij, aby zaplanować właściwy oświetlenie. Dobrze położony lampy wizualnie zrobić mały pokój więcej.

Łapanie urządzonych pokoi, ani na chwilę zapominać o funkcjonalności. Mimo to, łazienka powinny być wygodne i przytulne.