279 Shares 6204 views

Piękne i ciekawe Indian komedia

Indian komedia – rodzaj mieszanki, składający się z niezwykle zabawnej grze utalentowanych aktorów i nierealnych scen, które powodują zarówno zachwyt i zamieszanie. Śmieszne filmy wykonane w Bollywood są bardzo różni się od „płaskich” amerykańskich komedii. Oni zawsze mają jakąś historię z głębokim sensie doświadczenia bohaterów. I, oczywiście, Indianie, mimo wszystko pozostaje wierny tradycji nawet w filmach.

stare zdjęcia

Indian komedia urodziło się w ubiegłym stuleciu. Następnie podbiły cały świat. Jednym z takich arcydzieł filmowych można uznać za film nazywa się „prywatny detektyw”, który został nakręcony w 1982 roku. Doświadczony detektyw Gopichand, który pracował z klientami indywidualnymi, które miesięcy siedzi bez oferty. Ale tu jest stojąca, ale niebezpieczne zadanie – znaleźć paczkę diamentów, które już dawno zniknęły. W trakcie dochodzenia, to jest jasne, że klejnoty ukryte w grobie na cmentarzu Goa. Detektyw zostaje wysłany do serwisu, jednak spełnia swoich „kolegów” – przestępców, którzy również polowanie na skarb i nie chcą dzielić się z nikim.

Hołd dla minionej dekadzie

Dobra kuchnia indyjska komedia zaczęła kręcić się na początku XXI wieku. W 2003 roku, ekrany z obrazu „Munna Bro: sprzedawca szczęścia”, gdzie centralne bohaterami byli ojciec i syn. Troskliwy tata wysyła swoje dziecko do nauki w szkole medycznej i marzenia jego doktorskiej przyszłości. Jednak los popycha człowieka do zbrodni, i to staje się prawdziwym królem wszystkich bandytów w mieście. Ale po dowiedzeniu się, że jego ojciec chce go zobaczyć, Munna postanawia otworzyć klinikę dla ubogich, tak że on przekonany, że jego wynik jest pozytywny.

Najnowsze zdjęcia

komedia idealny dla rodziny oglądania Indian strzał w nowej dekadzie. Są charyzmatyczny, historia zawiera cechy naszych czasów. Romantyczny obraz zatytułowany „Ladies vs Ricky Bahl” opowiada o kobiecie, która jest rekin w świecie biznesu. Jednak pewnego dnia jej sprawa upada z powodu jej kochanka, gigolo, z winy którego firma straciła 12 milionów. Ryan wkrótce znajdzie przyjaciół w nieszczęściu, także obraził czarujący Ricky i razem postanawiają zemścić koleś.

„Parano” w Indiach

Funny szczególny urok mają Indian przygodowej komedii, który wystąpił w ostatnim stuleciu, a w naszym. Na przykład w 2013 roku na ekranach out malarskich zatytułowany „Go Goa Gone”. W historii dwóch przyjaciół-nieuk wysłanego do swojego przyjaciela Bunny w Goa. To z kolei, handlu narkotykami i znajduje się na wyspie z Indo-Rosyjskiej Borysa – dużego pana narkotyków. Jednak jedna ze stron jest coś anomalię: są zombie i wszystko jest mieszany – obcy z innych światów zbirów handlowców i amatorów bawić się cudzym kosztem.

Najlepsza indyjska komedia, według ekspertów, jest produkowany w 80 lat. Zostały one oparte na nierealnych sztuczek i technik, supermocarstw, które ośmieszyć sposobów sprawia, że uśmiech widza. Niektóre funkcje, takie wchłaniane i nowe zdjęcia, spektakularne i kolorowe.