308 Shares 7495 views

We śnie widzę myszki! Co to może oznaczać?

To ciekawe, że przez cały czas swego istnienia ludzkość nie całkowicie rozwikłać swoje marzenia. Jednak niektóre niuanse pewnych wizji jeszcze badano: okazało się, że niektóre z nich są spowodowane przez nasze lęki, inni – załącznik do niczego, a inni – niepewność … Zastanawiam się, co motywuje ludzi do marzyć o myszy?


We śnie widzę myszy. Dlaczego?

Tuż po myszy – jest oznaką pewnego braku zaufania do ich znaczenia w ich umiejętności. Zasadniczo, jest to symbol strachu, mieszka w nas, a duchowe bankructwo w pewnym momencie w życiu.

Jeśli zapytać tłumaczy: „Dlaczego ja ? Widzę we śnie myszy”, oni na pewno będzie obchodził dokładnie swoje przyczyny tego snu. Na przykład w tym okresie życia, nie należy zachowywać się jasne, nie trzeba kogoś, aby pokazać swoją wartość, etc. Ale jest to uogólniona widzenia psychologów. Aby uzyskać najdokładniejszy interpretacji, powinniśmy zapoznać się z oddzielnych książek Dream – Evgeny Tsvetkov i Gustav Millera.

Co to znaczy, jeśli we śnie widzę myszy? Sen Miller

 1. Myszy w twoich snach – wrogie stosunki z kimś ze swojego najbliższego otoczenia. Należy przyjrzeć się tych ludzi. Być może jeden z nich może żywić urazę na siebie poważne i teraz chce cię skrzywdzić.
 2. W rzadkich przypadkach, zobacz myszy we śnie (żywe lub martwe – to nie ma znaczenia) – do utraty kogoś z kręgu swoich bliskich lub znajomych.
 3. We śnie, zaangażowani w łapania myszy? W rzeczywistości nie trzeba siedzieć bezczynnie! Należy pamiętać, że realizacja niektórych planów, trzeba będzie się pocić. W niektórych przypadkach ten sen oznacza, że w rzeczywistości będzie można się zemścić na człowieku za jego niewierność lub zdrady.
 4. Bieganie po myszy w śnie – szybki i zaloty zaloty.
 5. Białe gryzonie we śnie – to jest szczęście do tych lub innych spraw, jak i szczęśliwe życie rodzinne. Ludzie, którzy są gotowi wziąć ślub, to wizja przepowiada szczęśliwe i długie życie małżeńskie.
 6. We śnie, aby zobaczyć martwe myszy (zwłaszcza jeśli ich zabił) – w rzeczywistości do smutku. Często jednak ta wizja jest zwykle puch i nic nie znaczy.
 7. Zobacz, jak te dranie zniszczyć zapasy? Jest to wyraźny sen w rzeczywistości jesteś otoczony przez wieszaki na który od dawna mieszka na swój koszt. Otwórz oczy!

Dlaczego zawsze widzę marzenie myszy? Sen Interpretacja Tsvetkov

 1. Jeśli pojawi się podobny sen z niezwykłą regularnością, to wiesz, że wkrótce będzie w końcu wiedzieć, kto odrzuca pogłoski o jesteś brudny! Dbać o swoją reputację, „zmywania” usta Spisek za mydłem!
 2. Sny, w których zabijają te zwierzęta, poinformujemy Cię o zwycięstwie nad wrogiem! W przypadku myszy były w stanie uciec od ciebie, w rzeczywistości sukces będzie zmienna.
 3. Jeżeli kobieta widzi we śnie, że siedzi na małą szarą myszką, musi być ostrożny. Śniący może być zamieszany w wielkim skandalu, który nie przyniesie jej niczego dobrego.
 4. Tyle myszy w śnie – do pomyślnego rozwiązania problemów finansowych.
 5. Co ciekawe, myszy, podnieść swój sen na stole magisterskiej i jeść cokolwiek to jest, powiedzieć o przyszłości dobrobytu i dobrego samopoczucia w domu.