498 Shares 2718 views

Instrukcje, wskazania i analogowe „allohol”

Obecnie istnieje duża liczba produktów, które przyczyniają się do poprawy pracy układu pokarmowego. Każdego roku wydawane nowe leki zagraniczne, straszenie jego cenę. Jednak rynek farmaceutyczny w Rosji nadal istnieją leki, które już wiele lat pozostanie popyt. Oni z pewnością można uznać za „Allohol”. Zastosowanie (pozytywne opinie ze wszystkich kategorii wiekowych) lek ma dobry efekt terapeutyczny.

ogólny opis

Tabletki „Allohol” wyprodukowane z surowców roślinnych pochodzenia. Ich celem – leczenie schorzeń wątroby i pęcherzyka żółciowego. Jak każdy żółciopędnym leku, usuwa toksyny z organizmu. Pomimo faktu, że tabletki zawierają tylko naturalne składniki, przed ich odbiór należy zapoznać się z instrukcją i uzyskać zaleceń lekarza prowadzącego.

Jako analog "allohol" (na przykład "Allohol UBF"), te tabletki są żółciopędne farmakologiczne. Base – kwasy żółciowe. Grupa choleretic prawda. Lek jest dostępny wyłącznie w postaci tabletek.

Jedna tabletka zawiera:

 • 80 mg suchej żółciowych;
 • 40 mg czosnek (skrót);
 • 25 mg węgla aktywnego;
 • 5 mg pokrzywa (wyciąg).

Kiedy należy wziąć „Allohol”

Analogi, instrukcje użytkowania, które zawierają ten sam zalecenie wskazuje, że lek otrzymania terapii chorób wątroby i pęcherzyka żółciowego:

 • zapalenie dróg żółciowych;
 • acalculous zapalenia pęcherzyka żółciowego;
 • przewlekłe zapalenie wątroby.

Tabletki stosowane w zapobieganiu i dróg żółciowych, oraz w celu zapobieżenia nawrotowi. Analogowy „allohol”, jak również sam lek zwalcza powstawanie kamieni. W celu wyeliminowania lub zmniejszenia objawów zapalenia wątroby (gepatoholetsistitah) poleca „Allohol”.

Kiedy nie jest konieczne, aby wziąć „Allohol”

Oznacza otrzymywać przeciwwskazane w przypadku:

 • stłuszczenie wątroby ;
 • żółtaczka;
 • ostre zapalenie wątroby;
 • owrzodzenie układu trawiennego;
 • ostre zapalenie trzustki;
 • alergie na leki komponentów.

Tabletki „Allohol” – analogi drogich leków. Mimo to, w czasie ciąży przed zażyciem należy zasięgnąć porady lekarza. Odnosi się to również do karmienia piersią. Często podczas noszenia dziecka lub karmiące kobiety są nieprzyjemne objawy w postaci formacji wzrosła gazu, wzdęcia, zgaga, zaburzenia jelita, i tak dalej. N.

W celu ożywienia przewodu pokarmowego zaleca się pić „Allohol”: pomaga zmniejszyć objawy toksyczności, normalizuje trawienie. Ale gdyby nie było negatywnych objawów należy przerwać przyjmowanie tabletek i prokosultirovatsya z lekarzem.

Nie należy przyjmować leku, i ja, i wszelkie analogowego „allohol” z alkoholem. Lek zwiększa wydzielanie soków trawiennych i zwiększają perystaltykę przewodu pokarmowego. Alkohol powoduje również skurcz dróg żółciowych. W rezultacie – żółć nie może stać zazwyczaj, co prowadzi do bólu w wątrobie.

Dawka dla dzieci poniżej siedmiu lat – połowę dawki dla dorosłych.

Jak agent

W połączeniu żółciopędne. Skład substancja pomaga uwolnić własną żółć i częściowo nadrobić jego braków. Również „Allohol” tabletki normalizuje wydzielniczą czynność wątroby.

Jak widać powyżej, wszystkie składniki leku są pochodzenia roślinnego.

Kompozycja ma suchą żółciowych, które przyczynia się do wzmocnienia zarówno wydzielniczą i motoryki przewodu pokarmowego.

Czosnek mówienia potężne podrażnienia, zwiększa szybkość wytwarzania żółci przez wątrobę. Przygotowanie przygnębiający wpływ na mikroflorę chorobotwórczych. Ma wpływ holesterinemicheskim i przeciwzakrzepowe. Zwiększa szybkość przemiany materii, hamują wzrost lipidów we krwi. Korzystny wpływ na mikroflorę jelita. Dzięki właściwości przeciwdrobnoustrojowych obniżonych skutki wzdęcia.

Węgiel aktywowany – adsorbent, prowadząc z toksyn żołądka. To pomaga zredukować procesy gnicia i fermentacji w jelitach.

A jeśli analog „allohol” „Tykveol” może powodować biegunkę, a następnie w tym leków komponenty są dobrane tak, aby unieważnić ten efekt uboczny.

Produkcja tabletek jest wymieszać wszystkie składniki w postaci suchej. Odbywa się to na lepsze zachowanie poszczególnych składników.

Pozytywny wpływ leków

Obiekt posiada dużą liczbę pozytywnych efektów:

 • Normalizuje proces formowania żółciowych;
 • skuteczność zwiększa wątroby;
 • Zmniejsza to ryzyko infekcji;
 • Zwiększa stymulację syntezy kwasów pęcherzyka żółciowego.

Tabletki przez wodę i elektrolity w wewnątrzwątrobowych przewodów, itp – w przewodzie żółciowym. Wzrost stawki promocyjnej żółci znacznie zmniejsza wygląd osadów, co prowadzi do powstawania kamieni.

lek

Wymagane badanie przed podjęciem „Allohol” lek – instrukcja. Analogi są wykorzystywane do tych samych wskazaniach.

Pills – dokładnie po posiłku. W ciągu miesiąca, trzeba pić 1-2 tabletki 4 razy dziennie. Ponadto, w miesiącu lub dwóch przyjmowania leku w ilości 1 tabletkę 3 razy dziennie. Powtarzające kursy zaleca się rozpocząć dopiero po trzech miesiącach.

Wstęp na czczo zwiększa wydzielanie soków żołądkowych, które mogą doprowadzić do uszkodzenia błony śluzowej przewodu pokarmowego, co zwiększa ryzyko wystąpienia wrzodów.

Biorąc pod uwagę diagnozę, lekarz określa właściwe dawkowanie leku. Jeśli otrzymasz nawet jakichkolwiek leków należy poinformować lekarza o nim.

W przypadku niektórych preparatów ziołowych „Allohol” idzie dobrze, to pomaga lepiej wchłania składniki aktywne. Więc choleretic wszystkich środowisk doskonale współdziałają z „allohol”. Leki i suplementy działanie antyseptyczne i środków przeczyszczających.

Efekty uboczne biorąc „allohol”

Pomimo wszystkich pozytywnych rzeczy, mogą wystąpić objawy niepożądane podczas stosowania leku:

 • ciężka biegunka;
 • swędzenie skóry, wysypka;
 • nudności;
 • zgaga.

Analogowy „allohol”

tylko „Allohol UBF” można wyróżnić w Rosji, który ma te same właściwości. Pozostałe analogi można wymienić takie, jak tylko w kategoriach narażenia.

„Tsinariks”, „Flamena”, „Tykveol”, „Salvat”, „Hepar-polowy”, „Kavehol” lekarz przepisuje, w oparciu o wyniki badań laboratoryjnych i zdrowia pacjenta, a także tabletki „Allohol”.

Analogi (instrukcje użytkowania każdego z nich zawiera jego Przeciwwskazania i dawki) jedynie przepisane przez lekarza. Samoleczenia z wątroby i dróg żółciowych choroby obarczona niefortunne konsekwencje.

Jak przechowywać pigułki

Lek przechowywać w chłodnym, suchym miejscu, niedostępnym dla dzieci, nie narażając się na słońcu.

Trwałość tabletek wynosi 4 lata.