554 Shares 9974 views

Filipińskich uzdrowicieli – prawda czy medyczny oszustwa?

Zadbaj o swoje zdrowie w osobie nigdy nie zatrzymuje się przy zdrowych zmysłach. On nigdy nie przestaje szukać nowych sposobów na poprawę. Dziś, gdy relacja zaufania „lekarz – pacjent” w tradycyjnej medycynie osłabione, gdy problemy zdrowotne osób zwraca się do zjawiska medycyny alternatywnej. Spośród wszystkich istniejących metod leczenia metodą manipulowania uzdrowicieli filipiński, chyba jeden z najbardziej zdumiewające.


Są one uważane za wielkich uzdrowicieli, czarownice, szarlatanów. Świadkowie na całym świecie mówią, że uzdrowiciele ręce naprawdę magicznie przenikają ludzkie ciało i leczeniu takich dolegliwości, z którymi okazały tradycyjnej medycyny. Więc kim są – uzdrowiciele, Filipin uzdrowiciele?

Kto to jest?

Tradycyjnie nazywa uzdrowicieli uzdrowicieli, prowadzenia operacji o różnym stopniu złożoności tylko jego ręce, czyli bez żadnych specjalnych narzędzi. W mojej praktyce, Philippine uzdrowicieli również nie używać środków znieczulających. Jest to najbardziej znane różnice hilerstva wśród innych naukowców medycznych, jednak nie są jedynymi.

medycyna Philippine jest związany z pojęciem psycho bo uzdrowiciele nie tylko fizyczne, ale także psychiczne, wpływania na umysły swoich pacjentów.

wiele nazw

Nazwa „uzdrowiciel” pochodzi od angielskiego słowa goić. Co oznacza „związać”. Zauważ, że te niesamowite ludzie nie nazywa tylko uzdrowicieli. W świecie zachodnim nadano tytuł „psychicznych chirurgów”, „chirurgów psychiczne”, „Czwarty wymiar chirurgów.” Takie słowne zamienia ludzi podkreślić niezwykłość Procedury lecznicze uzdrowicieli.

Pierwsza wzmianka

Zaczął się szerzyć na całym świecie o filipińskich uzdrowicieli niesamowite dzięki Mariners. Pisemne źródła 16 wieku dostarczyć dowody żeglarzy z cudów uzdrowienia, widziana na odległych wyspach.

W latach 40-tych 20 wieku był w stanie udokumentować proces pracy z człowiekiem uzdrowicielem. Od tego czasu stał się znany filipińskich uzdrowicieli wszędzie. Dzisiaj jest o wiele łatwiejsze, aby zobaczyć jak uzdrowiciele, zdjęcia są łatwo znaleźć w domenie publicznej.

Znani uzdrowiciele

Uważa się, że ludzie, którzy mają głęboką wiedzę na filipińskiej chirurgii psychicznej, tylko około 50 osób na Filipinach. Ale uzdrowicieli na Filipinach jest również wpisany w urzędowych wykazach specjalnych. Więc oficjalnie zarejestrowany jest o wiele więcej (kilka tysięcy). Dlatego konieczne jest, aby wyciągać wnioski na temat jakości leczenia uzdrawiania. Równolegle z naszej medycynie można prześledzić wstecz.

Jeden z najbardziej znanych współczesnych uzdrowicieli – Jun Labo, którego dzisiaj Klinika przyjmuje pacjentów z całego świata.

Jest to również ojczyzna zaskakujących kierunków medycyny alternatywnej są najbardziej znane nazwy, takie jak uzdrowicieli Alcazar, perlitu, Nida Talon, Maria Bilosana Alex orbicie Virgil D. Gutierrez, Rodolfo Suyat. Filipińska uzdrowiciel – honorowy tytuł, który zdobył wśród wielu innych może tylko utalentowanych, prawdziwego uzdrowiciela.

W Rosji, najbardziej znany był uzdrowicielem Virgil Gutierrez, obecnie lekarz na wyspie Cebu. Gutierrez uczy sztukę uzdrowicieli operacji wybranych uczniowie.

Filipińskich uzdrowicieli w Rosji

Ponieważ połączenie między lądem a wyspą stał się silniejszy, dostać się na „powitanie” do uzdrowiciela może być nie tylko w dalekich krajach. Rosja też żyć uzdrowicieli. Leczenie one wykonywać swoje własne, niż tradycyjne metody, który przyniósł im międzynarodową sławę i mnóstwo plotek.

medycyna alternatywna nawiązał kontakt, kiedy wszystko, co mogą zaoferować tradycyjne, nie pomaga. W ten chory nie zawsze jest całkowicie zaufać metod, które opierają się na ostatnim. Tu i uzdrowicieli, których opinie są sprzeczne, są do tego kierunku alternatywnych metod leczenia.

W Rosji, uzdrowiciele pojawił się około 20 lat temu. Obecnie istnieje nawet stowarzyszenie filipińskich uzdrowicieli. Szef tej organizacji Rushel Blavo – znany w międzynarodowym środowisku naukowym, badacz zjawisk psychicznych uzdrowienia.

Rushel Blavo poświęcony uzdrowicieli kilka książek, film dokumentalny. Ponadto naukowiec prowadzi seminaria na temat unikalnych możliwości filipińskich uzdrowicieli z demonstracji swoich umiejętności.

Inne filipińskich uzdrowicieli w Moskwie i innych miastach Rosji nie raz prowadzone seminaria, poświęcając ludzi w tajemnicy ich niezwykłej wiedzy medycznej.

technik leczenia uzdrowiciele

W rzeczywistości, oprócz zabiegów chirurgicznych, uzdrowiciele użyciu innych technik uzdrawiania. Na przykład, medycyna Philippine polega na stosowaniu różnych działkach, leczenie ziołowe, kamienie manipulacji. Wszystkie te metody są tradycyjne dla Azjatów, ale najbardziej znany jest chirurgia.

Operacje przeprowadzane są tylko uzdrowicieli ręce. Brak instrumentów, takich jak skalpele i klamrami, nie mają zastosowania. Tak więc, z organizmu człowieka, lekarz może sterować każdym ciało obce, to nagromadzony żużla, powstawanie kamienia. Lekarz stwierdzi nieprawidłowości w kondycji poszczególnych organów na własną rękę i rozpocząć tam swoją pracę. Diagnostyka i inne testy nie są przeprowadzane, który jest również zaskakujące dla tych, którzy po raz pierwszy spotyka się ze sztuką filipińskich uzdrowicieli.

Chirurgia psychiczna – cud uzdrowienia

Bez względu na to, jak dziwne wydawało się nam, ale uzdrowiciele wyznawania wiary katolickiej. Jak w przypadku większości filipińskiej populacji, które historycznie mają uzdrowicieli na stole, Biblii, nawet podczas pracy. Jeśli weźmiemy pod uwagę pracę jako pewnego rodzaju uzdrowicieli rytualnych, to chrześcijaństwo jest ściśle spleciona z lokalnymi światopoglądów.

Co więcej, jego cuda uzdrowienia filipińskiej uzdrowicieli popełnienia, inspirowane, jeśli można nazwać, modlitwy. Kościół katolicki oficjalnie przyznaje Philippine uzdrowicieli chirurgii jako przejaw boskiego uzdrawiania cud.

przygotowanie pacjenta

Ważne jest nie tylko proces działający samodzielnie, ale również przygotowanie pacjenta do zabiegu. Uzdrowiciel zaczyna pracować z pacjentem długo przed rozpoczęciem samej operacji. Filipińska narody medycyna skupia się na pracy pierwszeństwa z duchowej istoty człowieka.

proces gojenia, który obejmuje zarówno chory i lekarz-uzdrowiciela, nie tylko w fizycznym poprawy kondycji ludzkiej, ale także w poprawie umysłu i świadomości. Przygotowanie pacjenta do zabiegu obejmuje komunikowania się ze swoim chirurgiem, medytacji uprzedniego teoretycznego wprowadzenia do nadchodzącego procesu.

Przed rozpoczęciem zabiegu pacjent nadal otrzymuje znieczulenie, ale nie w zwykłej formie dla nas. Uzdrowiciel pomocą specjalnych ruchów pacjenta wchodzi w stan zupełnego braku wrażliwości na ból lub częściowe (w postaci częściowego znieczulenia).

Sam proces operacja osoba może czuć będąc w umyśle. Ale ból i inne nieprzyjemne odczucia w tym samym czasie nie. Może być uczucie mrowienia lub lekkiego klapsa w strefie operacji. Więc jego wrażenia zgłaszane przez tych, którzy doświadczyli na własnej skórze technik rzeczywistości filipińskich uzdrowicieli.

Sposób traktowania według sposobu filipińskich uzdrowicieli

Jak to wygląda z operacji prowadzonych przez uzdrowiciela, wydaje się być czymś nadprzyrodzonym lub szczerze oszustwa.

Na pierwszy rzut oka zwykły człowiek stoi na pacjenta. On jest w pół-przytomny. A następnie lekarz trzyma ręce nad ciałem pacjenta, jakby skanując go. Następnie ręce są zatrzymane w pewnym obszarze (to jest właśnie obszar, w którym pacjent ma problemy zdrowotne). A potem, jakby jego palce uzdrowicielka przenikają ludzkie ciało i rozpocząć manipulacji niewyobrażalne leżący przed nim.

Zręczny ruchy palców uzdrowiciel spędza kilka podań. Widzimy krwi lub coś podobnego krwi, ale nie płynie, oczekujemy w panikę na widok tej przerwy w skórze. Uzdrowiciel kontynuuje leczenie, wychodzi z ciała gołymi rękami skrzepy krwi lub innych substancji. To jest – powód, dla którego pacjent nie czuje się dobrze. Zatem (oczywiście różne w każdym przypadku) traktowano filipińskie uzdrowicieli.

Naturalnie, że część obserwatora, a tylko nauka o filipińskiej rzeczywistości Medycznego takie manipulacje są postrzegane źle: z podejrzliwością i otwartych oskarżeń o szarlatanerii.

Próby narazić metod Uzdrowiciele

Po atakach sceptycznych wobec cudownych uzdrowicieli egzotycznych praktyk w ostatnim stuleciu nastąpił prób wyjaśnienia „show”, aby ustawić je przed publicznością. Uzdrowiciele w dzisiejszym Filipiny nadal aktywnie sprowokować sceptyków na wszelkiego rodzaju kontroli.

Proces pracy z gołymi rękami wyjaśnia niezwykłą różnorodność interpretacji. „Penetration” uzdrowiciel ręce pod skórą osoby – nie jest niczym innym jak iluzją wysokiej klasy. Pojawiających się „krew” i uzyskać „skrzepy” choroba (lub zła energia) – elegancko zrobione zachodzą specyficzne nakłucie saszetkę z cieczą (nawet krew kurczaka, może być) podjęte szarlatanowi jako rekwizyty dla „Focus”.

Jednak niektórzy ludzie nadal utrzymywał, że po sesji uzdrawiania, czują się lepiej. Jest przekonany, sceptycy twierdzą, że uzdrowiciele mają dar hipnotycznego wpływu i przekonać ich „ofiar”, że oni naprawdę się lepiej.

sceptyczny pogląd

Sceptyczny studiowaniem filipińskie metody leczenia mogą być uważane za bardziej. Dlaczego prawie wszystko! Dokonać skomplikowanych operacji dłoni, nie wprowadzają w tym przypadku infekcji i uzyskać pozytywny wynik dla zdrowia pacjenta – to brzmi fantastycznie.

Czytając wspaniałą traktowanie rodzi pytania dotyczące kwestii, i to jest naturalne. Więc dlaczego, gdy takie możliwości Philippine mieszkańcy nadal chorują i umierają? Zdolność uzdrowicieli są poza naszym zrozumieniem, ale aby osiągnąć takie wyniki, że nie mogę.

Dzięki dziesiątki wspaniałych i niezwykłych opowieści ludzi, którzy utwardzonych uzdrowicieli na Flippin a poza wyspy, nie mogą wszystko.

Są zawody ręce penetrować tkankę ciała?

psycho zainteresowany w praktyce uzdrowicieli dręczony jedno ważne pytanie: czy ciało pacjenta wnikają rąk lekarzy? Jest to odbywa się bez pomocy narzędzi, jak chirurg znajomo?

medycyny alternatywnej, typy, które mają wpływ na świadomość większości użytkowników do klinik, posiada bogatą paletę technik. Mental uzdrowiciele narzędzia chirurgiczne Wśród nich są jasnym punktem, a oto dlaczego.

Odpowiedź na to pytanie dręczy nas będzie dodatni (jeśli weźmiemy jako nasz punkt wyjścia nasze zaufanie Filipińczyków i ich cuda uzdrowienia). Uzdrowiciele wnikają w ciało fizyczne, ale nie występuje na każdym kroku. Według lekarzy siebie, potrzeba ta nie zawsze ma.

Dlaczego tak? Ten uzdrowiciele zapewnić w pełni świadomy wyjaśnienia. Choroba wynika z wyglądu ciała ludzkiego w energię biedny, niezdrowej energii. Było jej rybę z filipińskich uzdrowicieli pacjenta podczas sesji. Często zdarza się, że nie jest konieczne, aby otworzyć ciało fizyczne do przeprowadzania takich psihooperatsii.

W tym samym przenikanie ręce uzdrawiania do ciała może być w stosunku do zanurzenia w wodzie. Cząsteczki wody, takie jak części przed naszymi rękami, dając im swobodę wykonywania jakichkolwiek działań w wodzie. Podobnie, z powodu wrodzonej szczególny talent uzdrowiciela dostanie się do organizmu człowieka. Nieprawdopodobnie – ale, być może, naprawdę!

Czego nie można uzdrowiciele?

Punkt widzenia na zjawiska filipińskiego medycyny alternatywnej są różne ze względu na fakt, że tylko niewielka liczba osób doświadczyło go dla siebie, lub posiadać wiarygodne źródła informacji o nim. Jednakże, z każdego punktu widzenia pojawia się pytanie: co uzdrowiciele nie stać?

Jak medycyny konwencjonalnej, Philippine technika leczenia może przedłużyć życie osoby zamierzonego. Można usunąć choroby, przywracając w ten sposób aktualnie przydzielonego czasu.

Poza mocą uzdrowicieli i choroby psychicznej. Mimo że mają do czynienia z duchem człowieka, możliwość do oddziaływania jest ograniczony do psychicznego. Można to wytłumaczyć nieco uproszczony. Filipińska chirurgia – zwłaszcza cała operacja, to znaczy, że wiąże się z wydobywaniem organizmie tkanki niezdrowe. Uzdrowiciele umysłowe nie są w stanie przeprowadzić takie manipulacje.

Dodaj do tego fakt, że, podobnie jak we wszystkich dziedzinach działalności, są dobrzy ludzie i nie tak dobre. Filipińskich uzdrowicieli jest to również prawda.

Specjalizacja filipińskich uzdrowicieli

umiejętności osobiste mają wielkie znaczenie w jakim kierunku rozwinie leczenie najwięcej hiler.Tak, na przykład, jeden z najlepszych uzdrowicieli Filipin Labo współpracuje z guzami i stał się szeroko znany poza granicami kraju, ze względu na to. Inne choroby są także podatne na leczenie znane cudownego uzdrawiania.

Innym filipiński uzdrowiciel Jose Segundo, są dobrze zęby manipulacji.

Zasady uzdrowicieli w praktyce

Jak dla co zajmie dobrą uzdrowiciela wiary, a co nie, sytuacja będzie tradycyjnych lekarzy. Hilaire podejmie się leczenia dowolnego pacjenta, nawet jeśli jego stan jest beznadziejny. Jak również naszego lekarza, będzie starał się przedłużyć życie człowieka lub zmniejszyć jego cierpienia.

W odniesieniu do kwestii leczenia zdrowia psychicznego, same uzdrowiciele otwarcie mówiąc, że obszar ten nie jest w ich mocy. Miejscowy, Philippine medycyna, oczywiście, można znaleźć takich ekspertów, ale to będzie zupełnie inny rodzaj uzdrawiania. Najczęściej lokalny przypisać tę straszną pojęcie „wypędzał demony.” Zaangażowany w uzdrowienie duszy od „demonów” innych przedstawicieli medycyny lokalnym.

Czy realna możliwość filipińskiego uzdrowiciela czy oszustwo?

Aby dokonać ostatecznych wniosków o rzeczywistości faktu uzdrowienia metodą z filipińskich lekarzy na podstawie wszystkiego, co wiemy, jest to niemożliwe. Wierzyć lub odwieść wreszcie, konieczne jest, aby zmierzyć się z zaskakującą zjawisko na własne oczy.

Jak w przypadku każdej teorii, zawsze będą ci, którzy zgadzają się i tych, którzy są przeciw. Można znaleźć wiele dowodów na poparcie rzeczywistość zjawiska lub oszustwa. Nasz wybór należy do nas: możemy wybrać zaufanego źródła.

Zdecydowanie co medycyny alternatywnej jak hilerstva zyskał kolejny szok sumienie metodologii na drodze do zdrowia.

Wśród uzdrowicieli, oczywiście, że są ludzie, którzy mają pewne prezentu. Takie akty uzdrowiciele boom na całym świecie i zasługuje na najgłębszy szacunek, podziw. Są to szarlatani, plany, które – zysk kosztem zaufania zgromadził prawdziwych uzdrowicieli.

Należy zauważyć, że ostre odrzucenie rzeczywistości hilerstva w naszym kraju, i wielu innych, jest spowodowany różnicą w programie Outlook. Trudno jest sobie wyobrazić, że ktoś może mieć taką władzę nad materią fizycznego i psychicznego. Jednak w krajach, w których najstarsze zachowane wierzenia ludowe, ludzie są skłonni wierzyć w niego. Najwyraźniej nie ma powodu …

Reasumując …

Filipińskich uzdrowicieli – niezwykłe zjawisko w świecie bogatej gamy nietradycyjnych ćwiczeń zdrowotnych. Mogą leczyć osoby, przeprowadzanie operacji chirurgicznych bez narzędzi i środków farmaceutycznych.

Pierwszy dowiedział się o uzdrowicieli jak uzdrowicieli, którzy tworzą cuda w 16 wieku. Od tego czasu stały się one znane we wszystkich krajach, a widoki na hilerstvo pozostaje kontrowersyjne. Nic dziwnego: jest bardzo trudno uwierzyć w cud wśród zwykłych rzeczy.

Mamy nadzieję, że nasz artykuł będzie ozdobić rozrywką i ugasić pragnienie poznania tego ciekawego zjawiska naszego świata, jak filipińskiej hilerstvo.