216 Shares 2799 views

Maski z bezbarwnej henny na włosach. Wskazówki i sztuczki

Bezbarwna henna, jak kolor, wykonana jest z krzewu zwanego Lawson. Tylko druga jest wykonana z liści, które są znane z ich efektem kolorowania i bezbarwnych – od łodygi rośliny, która nie ma koloru, ale zawierają składniki odżywcze, lecznicze, więc henna jest używana w kosmetyce i medycynie. Bardzo popularne maski z bezbarwnej henny na włosach. wzmocnić ich strukturę czupryną i najlepszy sposób wpływa na skórę głowy, goją podrażnienia i zapobiega łupieżowi i wypadaniu włosów.


Bezbarwna henna ma również właściwości lecznicze i regeneracyjne dla skóry i ciała. W kosmetyce powszechnie stosowane henna na ciało i twarz, która jest szczególnie zalecana dla młodych ludzi i osób z problemami skórnymi. Eliminuje pryszcze, trądzik, czarne plamy, czyraki, łagodzi stany zapalne i odmładza skórę.

Maski z bezbarwnej henny na włosy

To narzędzie jest bardzo popularny od czasów starożytnych w irańskich ludów. Do wytwarzania masek bezbarwny Henna do wzmocnienia włosów się 1-2 saszetki henna (w zależności od długości włosów) wlać zawartość pojemnika do zbiornika i wypełnienie z wrzącą wodą. Mieszać do maskowania wyglądało zacieru płynu i jednolicie stosowana na umyte włosy. Masa musi być utrzymywane na głowę przez około trzydzieści minut, po czym płucze się.

Aby przygotować unikalny dla jego właściwości lecznicze maski dla skóry tłustej potrzebują henna z jogurtem. Podgrzać produkt mleczny i wymieszać ją z henny do wytworzenia pasty. Teraz umieścić na swojej skórze głowy przez 30-35 minut, a następnie spłukać szampon. Należy pamiętać, że kawałki henna pozostają we włosach, tak aby zmyć maskę, trzeba będzie dużo wody.

Maski do twarzy

Oczyszczanie maski: polpaketika Henna mieszania z gorącą wodą, schłodzenia, a następnie nakłada się na czystej powierzchni w ciągu 10 minut i przemyć.

Odżywczy maski: Mix henna gorącą wodą Ochłodzić, dodać kwaśną śmietanę i witaminy, zwłaszcza A lub B. Zastosuj skóry przez 10 minut, spłukać szampon.

Maska podnoszenia: henna w rozcieńczonej wodą, aby dodać niezbędny olejek różany drewna i drewna sandałowego. Nałożyć na twarz i odczekać do wyschnięcia, spłukać.

Maska dla wszystkich typów skóry bezbarwnego mieszanki henny z glinki w stosunku jeden do jednego, wlać bulion rumianku. Nałożyć na twarz na 10-15 minut. Płukania z pierwszego ciepłą wodą, a następnie na zimno. Maska do nastolatków z problemów skórnych: zalać 3 łyżki henny gorącą wodą, wymieszać i pozostawić na 10-12 minut w pokrywie, uniemożliwiając chłodny. Ciepłą masą stosować grubą warstwę na obszarach zagrożonych i chronić przed wilgocią. Zmyciu maski, można masować twarz okrężnymi ruchami, aby oczyścić go lepiej. Następnie nałożyć krem, który pasuje do Twojego typu skóry. Zabieg zaleca się zrobić przed pójściem do łóżka.

Maska z bezbarwnej henny strony: Rozcieńczyć henna z ciepłą wodą. Gotowane waga stosowana regularnie na skórze, masa około 15-18 minut, następnie spłukać i nałożyć krem.

Maska z bezbarwną henną na ciele: 2 torebki dodać do henny wanna z ciepłą wodą, aby być w nim przez około 20 minut. Można również stosować henny rozcieńczony wodą na całe ciało gdzieś na 15 minut, a następnie spłukać wodą.

Jak można zauważyć z artykułu, maskę bezbarwnej henny na włosy – nie jest jedyną wersją stosowania tej rośliny w kosmetologii.