671 Shares 5367 views

Przedwzmacniacz mikrofonu – gwarantuje doskonały dźwięk

Prawie każdy dom ma urządzenia jak mikrofon i słuchawki. Pierwszy służy do nagrywania muzyki, rozmawiać z przyjaciółmi w trybie online, karaoke, etc., podczas gdy ten ostatni trzeba słuchać utworów lub talk. Bardzo często, nawet zwykli użytkownicy mają do czynienia z takim problemem jak niskim poziomie sygnału. z tego powodu, że mikrofon nie działa nawet w karaoke, a słuchawki nie dają się słyszeć tony średnie i wysokie i niskie słychać raczej słaby.


Aby pomóc w rozwiązaniu tego problemu pomoże przedwzmacniacz mikrofonowy. Nawet dobrej jakości mikrofony dynamiczne charakteryzują się niską czułością, więc nie są one skuteczne w nowoczesnych komputerach, na których karty dźwiękowe doskonała elektretowy postrzegają tylko urządzenia o wysokiej czułości. Bez przedwzmacniacza nie wystarczy, ponieważ jest w stanie poprawić tylko niski poziom sygnału na linii.

Większość tego wzrostu dźwiękowe interfejsy audio, miksery, a już mają urządzeń do zabudowy, ale nie dają taką jakość dźwięku, która zapewnia przedwzmacniacz do mikrofonu. Przy wyborze tego urządzenia trzeba być ostrożnym, ponieważ każda maszyna brzmi inaczej. Niewiele kupować drogie urządzenie o najlepszej wydajności, należy jeszcze zbliżył się do mikrofonu.

Jeśli profesjonalnym studio nagrań może sobie pozwolić na zakup kilku takich urządzeń, a także eksperymentować z dźwiękiem, tym częściej jest to bezprecedensowe luksusowy do użytku domowego. Dlatego kupując przedwzmacniacz mikrofonowy, trzeba zwrócić uwagę na niektóre z jego cech technicznych.

Urządzenia są rury próżniowej, a tranzystor. Istnieje opinia, że lampa daje aksamitny dźwięk i ciepło, ale można powiedzieć, tylko z najdroższych modeli. Musisz wybrać przedwzmacniacz mikrofonowy z pewnej liczby kanałów wejściowych. To zależy od celu, w którym zakłada się, aby korzystać z urządzenia. Ostatecznie trzeba obliczyć ile mikrofony planujesz do niego podłączyć jednocześnie.

Większość urządzeń zapewniają zasilanie phantom, ale wciąż warto, aby zapewnić jego dostępność i mikrofony nie będą działać. Należy również zwrócić uwagę na dostępność filtra dolnoprzepustowego, który pozwala odciąć niepożądane dźwięki o niskiej częstotliwości i usunąć bochkovatosti efektów i donosowo. Istnieje szereg cech, ale ich wybór – kwestia gustu każdego konsumenta. Aby uzyskać dobry przedwzmacniacz mikrofonowy, trzeba go zacząć słuchać. Po nałożeniu kilku modelach testowych rozpozna, które urządzenie jest lepsze. Należy pamiętać, że przedwzmacniacze wyboru lepiej z mikrofonem, z którym będzie pracować w przyszłości, to jest twoje.

Jeśli mikrofon jest odpowiedzialny za jakość nagrania dźwięku w słuchawkach – na jego grę. Tylko wysokiej jakości model będzie słuchać produktu i analizować je. Ale problemem jest to, że droższe modele mają wysoką odporność, dlatego niektóre częstotliwości nie są słyszalne lub słuchał bardzo słaby. przedwzmacniacz słuchawek pozwala odpowiednio dostosować swoje brzmienie. Ponadto, urządzenie pozwala umieścić na kilku słuchawkach dźwięk jednocześnie, co jest przydatne do słuchania nagrać dwie lub trzy osoby.