412 Shares 7437 views

Suknie dla matek karmiących piersią z rękami

Podczas oczekiwania na dziecko, nie tylko brzuch i wyglądzie kobiety, ale jej szafie. Po tym wszystkim, nie jest tajemnicą, że rosnący brzuszek wymaga bardziej wygodne ubranie niż swoje ulubione dżinsy i bluzkę. Ponadto, bliżej środka ciąży, wielu nie może nosić swoje znajome rzeczy po prostu ze względu na wielkość tymczasowej niespójności.

Ale po urodzeniu dziecka emisji nigdzie się nie wybiera. A dokładniej – zostanie zmieniony na inny. Teraz mama musi wybrać ubrania, w których będzie to wygodne, aby karmić dziecko na jego pierwsze żądanie.

Oczywiście, w sklepach można odebrać całą szafę, która zorganizuje dla wszystkich niezbędnych parametrów. To właśnie dla niego czasami będzie musiał zapłacić dość dużą kwotę pieniędzy. Wyjściem jest prosta: aby szyć sukienki dla samych matek karmiących.

Jaka jest różnica ubrania do karmienia od zwykłych?

A fakt, że ma mały „tajne”. Ubierz dla matek karmiących (zdjęcie poniżej podane jako przykład) umożliwia nagą pierś niepostrzeżenie za pomocą specjalnych wkładek. Jednak mogą one być różnych typów, a każdy z nich jest łatwy w użyciu w swój własny sposób.

Na przykład, wkładka może być dołączony do pugovichkami, suwaki, taśmy, na rzepy, lub nie występuje w ogóle. W drugim przypadku wykorzystuje gorset z dwóch kawałków materiału, które są nałożone na siebie zachodzą na siebie. Jeśli to konieczne, mama wystarczy wziąć jeden z nich nieco z boku.

double góry

Zaczynają rozważyć suknię dla karmiących matek z najbardziej proste w opcji wykonania.

Dla wyrobu będzie musiał podwójne kawałek szmatki. Pierwsza część (zewnętrzną), powinny rozciągać się od końca ramienia i zgodnie z piersi. Druga część (wewnętrzna) rozpoczyna się pod klatkę piersiową i idzie do samego dołu elementu odzieży. Indywidualne dopasowanie do lepszej kondycji i bardziej estetycznego wyglądu krawędzi „tajne”, aby lepiej z pomocą wszytą lub włożonej rezinochki. Ta spódnica jest odpowiednia absolutnie każda forma, więc trzeba polegać na własnych upodobań. Ostatecznie, w ten sposób można dokonać zarówno krótką i długą suknię do karmienia.

Na wierzchu wyżej opisanego sposobu jest odpowiedni do wytwarzania bluzki, bluzki, koszulki.

Sundress lato lub sukienka

Suknie dla matek karmiących piersią może mieć poziomy pasek do karmienia. Szyć ten przykład wykonania będzie nieco bardziej skomplikowana, w porównaniu z tym, co zostało opisane powyżej.

Do jego wytwarzania potrzebne są dwa prostokąty tkaniny pożądaną długość. Aby znaleźć właściwą szerokość do obwodu bioder trzeba dodać kolejne 10-15 centymetrów.

Kolejny etap – produkcja stanika. W przypadku konieczne jest stosowanie innego prostokąta, którego długość powinna być równa odległości od szyjki do dolnej krawędzi, a szerokość – połowę obwodu klatki piersiowej. Dolna krawędź w przyszłości konieczne zakładka gorsetu, dół i włożyć gumką.

Następnie należy „zbudować” sundress i przyszyć. Warto zastanowić się, że stanik w tym modelu musi być na zewnątrz. Przyszyte do gotowego produktu to tylko boczne szwy! Dno powinno pozostać wolne.

Produkty krawędzi zaprasowania i przyszyć na boki i ramiona, pozostawiając szczeliny w ramieniu i głowy. Wytnij i przetwarzać kark, jeśli to konieczne przyszyć rękawy.

Ostatnim krokiem – make pionowe nacięcia w górnej gorset na dolnej prostokąta. Ich powierzchnia może być 8-12 cm lub więcej. Najwygodniejszym sposobem przeprowadzenia tej procedury jest już w przed lustrem, aby móc jednocześnie zobaczyć, jak będzie to wygodne, aby usunąć karmienie piersią dziecko, a jeśli to konieczne, zwiększyć długość cięcia.

Ubierz dla matek karmiących, szyte swoje ręce, gotowe!

elegancka sukienka

„Wyjście” można uszyć sukienkę w taki sam sposób, jak w poprzedniej wersji, ale dodając jakiś prosty w szczegółach konstrukcyjnych. Na przykład, może być 3/4 tulei. Zamiast rezinochki, który znajduje się w dolnej części gorsetu, można wstawić pięknej koronki.

letnia sukienka

sukienki letnie dla karmiących matek są na tej samej zasadzie jak w poprzednich dwóch wersjach. W tym przypadku różnica jest, ponownie, w niektórych drobnych szczegółów. Alternatywnie, zamiast rękawów mogą być przyszyte do swoich szerokich ramiączkach i gumka wszyta na stanik zastąpić obustronnie długich wstążek, które będą musiały kilka razy owinąć wokół talii i zawiązać z przodu lub z tyłu.

Zmieniają swoje ubrania

Należy określić z góry, że stosując tę metodę, można dostosować nie tylko strój, ale również koszulki, bluzki, kurtki i inne części garderoby.

Sekret polega na tym, że klatka piersiowa jest konieczne, aby osłonę gniazda o odpowiednim rozmiarze i ich elementy dekoracyjne na temat rodzaju kieszeniami. Najlepsze jest to, że zostały one dołączone do klamrami: pugovichkami, zamki, rzepy i tak dalej. Pomoże to uniknąć nieplanowanych obnażając jego klatki piersiowej. Chociaż z drugiej strony, wszystkie elementy dekoracyjne i łącznik mógłby przypadkowo uszkodzić delikatną skórę okruchy.

Cokolwiek to było, każda kobieta wybierze opcję, gdyż jest to najbardziej wygodny w użyciu: z klamrami lub bez nich, z przyciskami, gumek lub sznurów i tak dalej.

Ponadto wykonany własnymi rękami sukienki mają znaczne zalety.

Po pierwsze, są one unikatowe. Młoda matka może mieć pewność, że nie spotka się na ulicy kilka innych w tych samych ubraniach.

Po drugie, kobieta może wybrać dla swojego przyszłego tkaniny sukienka jakiegokolwiek rodzaju i rasvetki, ponieważ opcje przed jej wagi.

Jak widać, szyć sukienki na specjalne karmiących matek nie będzie trudne, nawet początkujący igła kobiety. A nawet jeśli nie możemy „najgorszy pierwszy”, może być noszony jako wygodne i piękne ubrania domu. Szatę do publikacji muszą uda się następnym razem.