138 Shares 9467 views

Lek „Nux”: instrukcje użytkowania, real

Dlaczego potrzebujemy takiego leku, jak „Nux”? Instrukcje użytkowania i opinie mianowania leku zostaną opisane poniżej. Dowiesz się również o tym, co ma właściwości terapeutyczne tego leku, który znajduje się w jej składzie, i tak dalej.


Kompozycję leku, jego forma

wykonane medycyny „Nux” W jakiej formie? Opinie donoszą, że ten obiekt jest dostępny w sprzedaży w formie balsamu do podawania doustnego. W skład tego leku zawierają czarne orzech, sorbitol, glicerol, alkohol (3%) i oczyszczoną wodę. Również w badanym lekiem taniny, kwas askorbinowy, witaminę B, karoten, witaminy E, F i G, flawonoidów i jodu, jak również juglon, fluor minerałów (włączając wodorotlenki potasu, żelaza i sodu) i białka.

Ogólne informacje o produkcie leczniczym

Co to jest lek „Nux”? Instrukcje obsługi, opinie powiedzieć, że jest to uniwersalne narzędzie, które jest powszechnie stosowane w praktyce medycznej. Jest on stosowany w przypadku gdy jest to niemożliwe do zrobienia bez przypisywania leków syntetycznych.

Lek ten jest zdolny do regulowania poziomu humoralną i komórkową, jak również w celu ochrony organizmu przed niekorzystnymi reakcjami chemicznych zawartych w różnych preparatach. przywraca również równowagi energetycznej, zwłaszcza w przewlekłym stadium.

Nie możemy powiedzieć, że z funduszy, ma nie tylko efekt terapeutyczny, ale również jest silnym lekiem zapobiegawczym, który dokładnie wzmacnia organizm ludzki. Lek ten pomaga zapomnieć o wszystkich rodzajów chorób, a także odporne na ataki wirusów i infekcji podczas epidemii grypy.

Główne właściwości leku

Co jest godne uwagi jest środkiem jak „Nux”? Instrukcje obsługi, opinie mówią, że ten lek ma wiele użytecznych właściwości. Rozważmy je bardziej szczegółowo.

Gojenie ran i przeciwdrobnoustrojowe

Właściwości te wynikają z kombinacji preparatu o następujących składnikach tanina, juglon i witaminy C. W związku z wymienionych składników rozważanych środków chroni organizm ludzki infekcji bakteryjnych i wirusowych. Jest on stosowany jako środek terapeutyczny leku do zapobiegawczego i różnych stanów zapalnych, w tym chorób górnych dróg oddechowych, ostre schorzeń dróg oddechowych, zapalenie oskrzeli, wątrobie i przewodzie pokarmowym. Ze względu na ich właściwości przeciwbakteryjne balsamu Nux „(” użytkownika, wskaźniki podane poniżej) i normalizuje mikroflora jelitowa jamy ustnej.

Przeciwzapalne i antyseptyczne

Takie właściwości leku było powodu garbników i kwasów organicznych. Ponadto, duże ilości witaminy C, przyczynia się do regeneracji tkanek, co pozwala na lek w leczeniu i łagodzeniu chorób stawów i zapalenie korzonków nerwowych osteochondroza.

Przeciwalergiczne i immunokorrektiruyuschee

kwas askorbinowy w tej jednostce normalizuje przepuszczalność ściany naczyniowej, stymuluje układ immunologiczny, jak również syntezę testosteronu, zwiększa reaktywność na różne zakażenia, zwiększa wątrobę i nerki. kwasy organiczne i garbniki przyczyni się do rozwoju limfocytów T. Immunokorrektiruyuschee działanie uważane balsam pojawia się na głębokim poziomie, lecz na wspólnym humoralnej i komórkowej.

inne właściwości

Jakie inne właściwości są w posiadaniu narkotyków „Nux”? Instrukcje obsługi, opinie donoszą, że narzędzie to jest:

 • działanie antyoksydacyjne powodu flawonoidów. Elementy takie jak luteiny i gisperedin wywierać wpływ aktywujący na sygnał i mikrokrążenia ścian naczyń włosowatych.
 • Tonik i właściwości odbudowy. Ogromna ilość minerałów, witamin i aminokwasów w balsamem jest niezbędna dla chorych i niedożywionych ludzi, którzy cierpią z powodu niedoboru witaminy.
 • Rozkurczowe i efekt hipotensyjny. Takie efekty postaci myotropic objawia się poprzez połączenie kwasów organicznych, flawonoidy, witaminę C, kwasy omega-3, rutyna, kumaryny, witaminy z grupy B, Mg, Fe, K, Na i PP.
 • Efekt anty-cukrzycowa. Wstęp uważane balsam obniża poziom cholesterolu i poziom cukru we krwi, pomaga normalizować ciśnienie krwi, poprawiają pracę i trzustki reguluje metabolizm lipidów i węglowodanów.
 • Własności przeciwpasożytnicze, przeciwgrzybicze i przeciwnowotworowe. Juglon to wyjątkowa substancja i naturalnym antybiotykiem, pomaga wyeliminować wzrost i rozwój wirusów, bakterii i mikroorganizmów grzybiczych. Również ten składnik ma działanie przeciw robakom.

Wskazania do stosowania

Odtąd przepisać lek jako „Nux”? Aplikacji (przeglądy leków są bardziej niż pozytywnego charakteru) leku jest wskazany w:

 • zapobiegania grypie, ostre zapalenie krtani i infekcje wirusowe dróg oddechowych, zapalenie oskrzeli, zapalenie tchawicy, zapalenie migdałków;
 • inwazji pasożytniczych, zakażeń skóry opryszczkowe, gruźlica;
 • wrzody przewodu pokarmowego, dysbioza jelit, zapalenie błony śluzowej żołądka, zapalenie okrężnicy, zapalenie pęcherzyka żółciowego, zapalenie trzustki, zapalenie wątroby;
 • nadciśnienie tętnicze, zaburzenia rytmu serca, zaburzenia krążenia zmian miażdżycowych naczyń, żylaki, wysoki poziom cholesterolu, zakrzepicy, skutki udaru i zawału serca;

 • zapalenie stawów, zapalenie kości i stawów, dnę, zapalenie kaletki, osteochondroza, zapalenie korzonków nerwowych, przepuklina międzykręgowego;
 • niedobór odporności i alergii;
 • egzemę, neurodermit, łuszczyca;
 • Zaburzenia dishormonal, torbiele jajnika, macicy, mięśniaki macicy;
 • odmiedniczkowe zapalenie nerek, zapalenie pęcherza, zapalenie cewki moczowej;
 • zapalenie spojówek.

Zakazuje powoływania

W niektórych przypadkach, lek nie powinien być przepisywany „Nux”? Instrukcje obsługi, opinie lekarze twierdzą, że środek ten jest przeciwwskazany w indywidualnej nietolerancji składników i podwyższonej zawartości jodu w organizmie. Ponadto, nie może być stosowany w okresie ciąży i laktacji.

Lek "Nux 2": instrukcje użytkowania, real

Rozpatrywane środki wyznaczone dorosłych pół łyżeczki dwa razy dziennie na pół godziny przed posiłkiem lub 30 minut po nim. Przebieg tego preparatu 4 tygodnie.

Niemowlęta aktywny lek stosowane należy rozpocząć 2-3 krople dostosowania dawki do 15. W takim przypadku, lek musi najpierw rozpuszcza się w ciepłej wodzie. Kurs leczenia tym lekiem powinno być wykonywane 2-3 razy w roku.

Płyn do płukania ust z przewlekłego zapalenia migdałków i anginy, jak również w leczeniu ran i wrzodów, krwawiące dziąsła i zapobiegania przyzębia uznać środki rozcieńczone w proporcji 1 część lekarstwa i 5 części zwykłej wody.

Praktycznie wszystkie opinie o „Nux” preparatu są pozytywne. A pacjenci i lekarze mówią, że jest to narzędzie, które pozytywnie wpływa kombinacja stanu ludzkiego ciała w różnych chorobach.