752 Shares 7509 views

Proste zadania: operacyjne powiększenie penisa

Dziś modne jest skonsultować specjalistów w chirurgii plastycznej, aby drastycznie zmienić swoje ciało. W większości przypadków jest to rozwiązane przez kobiety, ale mężczyźni w tych klinikach – często klienci. Jeśli kobiety muszą dostosować usta, skóra, piersi, oczy, itd., Dla mężczyzn, co do zasady, jeden problem – penisa.


Działanie w celu zwiększenia użytkownika – zjawisko jest dość powszechne. Kalibracja odbywa się na różne sposoby. Jeśli chcesz wydłużyć penisa, chirurg po prostu wyciąć więzadła, które posiadają większość państw wewnątrz. Zatem główną część ciała staje się przewidywalna, ale przywrócić więzadła sześć miesięcy przenoszą ciężary.

Wielu mężczyzn znaleźć cienką członka. Aby zagęścić penisa używany homograft – tkanki organizmu genetycznie odmiennego. Takie podejście pozwala nam na organizm w sposób naturalny. W niektórych przypadkach, przeprowadzono operację połączoną: zwiększenie i zagęścić mężczyznom penisa.

Dla mężczyzn z nadwagą członek operacji wzrosła tylko w konwencjonalnej bazie liposukcji penisa.

Zanim zdecydujesz się na operację, należy rozważyć „za” i „przeciw”. Fakt, że według badań zagranicznych, członek pomógł zwiększyć tylko 35% pacjentów. Dlatego wydajność operacji w wątpliwość. Często ludzie revisited klinice chirurgii plastycznej w celu skorygowania skutków poprzednich działań, aby zwiększyć penisa. Manifestują się one w widoczności blizn, zniekształcenia kąta erekcji, impotencja lub zmniejszyć czułość. W niektórych przypadkach, chirurgii, aby zwiększyć członek może spowodować odwrotny skutek ze względu na fakt, że materiał przylega do dna miednicy. Tak więc duża część penisa jest ukryty w ciele.

Niektórzy ludzie są tak zaniepokojeni wyglądem jego penisa, który nie jest nawet zainteresowany, ile jest operacja powiększania penisa, są gotowi płacić żadnych pieniędzy, tak aby penis stał imponujący rozmiar. Jednak po zakończeniu operacji, wielu są niezadowoleni i szukają nowych sposobów na zwiększenie penisa.

W takich przypadkach nie należy martwić się o składniku fizjologicznym i psychicznym. Takie urojenia nieodłączne w ludzi o zaburzonej percepcji realnych rzeczy.

powiększenie penisa – operacja dość bolesne i niebezpieczne. Więc nie spieszyć oślep pod nóż.

Najlepszym i najbezpieczniejszym sposobem, aby powiększyć penisa – schudnąć. Co do zasady, większość ludzi, którzy są niezadowoleni z rozmiaru penisa, kompletne. penis wydaje się mniejszy na tle ogromnego ciała, a ponadto większość z nich jest ukryty w fałdach tłuszczu.

Przy wyborze kliniki chirurgia plastyczna trzeba zbadać reputację ekspertów, przeczytaj opinie, aby upewnić się, że operacja w celu zwiększenia członek nie będzie to strata pieniędzy.

Narząd płciowy męski – specjalny część ciała, naruszenie struktury lub zmienić jego rozmiar może prowadzić do ograniczonej funkcjonalności i ciężkiego dyskomfortu. Jeśli erektsioniruet ciała, to zmienia cokolwiek nie jest zalecane. Wpływ transakcji może zostać odwrócona i skorygować błędy niekompetentnych specjalistów jest bardzo trudne.