771 Shares 1253 views

Jak wysłać żebrak z MTS do MTS i liczby innych operatorów komórkowych?

Możesz korzystać z bezpłatnych usług operatorów telefonii komórkowej, które są świadczone wszystkim abonentom w każdej chwili. Jednak potrzeba ich użycia powstaje właśnie wtedy, gdy saldo nie jest wystarczające na wykonywanie połączeń, wysyłanie wiadomości. Usługa "Chime", powszechnie znana jako "żebrak" lub "bum", jest świadczona przez wielu operatorów, w tym MTS, Tele2, Beeline, Megafon itp.


Jakie są warunki świadczenia tej usługi, w jaki sposób mogę generować i wysyłać prośbę o połączenie? Jak przesłać "żebrak" z "MTS" do "MTS" i liczby innych operatorów komórkowych?

Warunki korzystania

Z reguły dla wszystkich abonentów usługa ta jest bezpłatna i znajduje się na liście podstawowych opcji, które zostały wstępnie aktywowane na numer abonenta. Przed przystąpieniem do opisania formułowania wniosków i informowania o sposobie wysyłania żebraków z MTS do MTS oraz do innych operatorów komórkowych należy zapoznać się z subskrybentami w procedurze wysyłania takich żądań.

  1. Abonent wybierze pewną kombinację numeru, na który wysłano żądanie (na przykład numer operatora "Megaphone" będzie wyglądał następująco: * 144 * #).
  2. Żądanie z numeru klienta klienta jest wysyłane do serwera operatora.
  3. Z serwera na numer podany w żądaniu wysyłany jest komunikat tekstowy zawierający informacje, które subskrybentowi z takim numerem prosi go o oddzwonienie. Wraz z numerem tej osoby w wiadomości SMS będzie również data i godzina wysłania żądania.
  4. Z własnej woli i okazji osoba kontaktowa, której wniosek został wcześniej przesłany, kontaktuje się z osobą, która jej potrzebuje.

Jak wysłać żebrak z MTS do MTS?

Jeśli używana karta SIM odnosi się do MTS i musisz poprosić swojego przyjaciela lub współpracownika, aby zadzwonił do Ciebie, należy pamiętać o następującej kombinacji znaków: * 110 * #. Jak przesłać "żebrak" z "MTS" do "MTS" i liczby innych operatorów komórkowych? Aby zażądać połączenia z innej osoby, wystarczy skorzystać z tej prośby. Jest to istotne dla wysłania żądania zarówno do klienta operatora (tzn. "MTS"), jak i innych dostawców. Nie należy jednak nadużywać tego sposobu komunikacji: każdego dnia do każdego klienta podaje się 20 prośb.

Jak przesłać "żebrak" z "Tele2" do "MTS"?

Jeśli klient jest klientem Tele2, a także brakuje środków na koncie wywołania, należy użyć następującego żądania: * 118 * #. Ten operator ma również limit liczby wysłanych żądań. Miesięcznie można dzwonić bezpłatnie pięćdziesiąt lub sześćdziesiąt razy (dokładna liczba zależy od regionu, w którym została zarejestrowana karta SIM).

Wysyłanie połączeń "Zadzwoń do mnie" podczas roamingu

Jeśli interesuje Cię wysłanie "żebraka" do "MTS" (Rosja) lub do abonentów innego operatora, jeśli korzystasz z roamingu w kraju, użyj wszystkich tych samych poleceń, co poprzednio. Wysyłanie żądań z prośbą o oddzwonienie jest dostępne dla abonentów znajdujących się w ich obszarze, w roamingu intranetowym.

Każdy subskrybent ma prawo odmówić przyjęcia wniosków. Na przykład, jeśli twój przyjaciel pokonuje Cię z tymi prośbami, a następnie zarejestruj zakaz. Na przykład dla abonentów usługi MTS należy wpisać * 110 * 0 # w tym celu. Jeśli chcesz, możesz przywrócić usługę i załączyć ją na numer, aby inni abonenci mogli wysłać powiadomienie z prośbą o oddzwonienie.

Kolejność pozbycia się niechętnych żebraków może być również wyjaśniona przez operatora, kontaktując się z działem pomocy online lub dzwoniąc do centrum kontaktowego.