222 Shares 6494 views

„Erespal” – syrop dla dzieci i dorosłych

Lek „Erespal, syrop dla dzieci”, które nakazują i dorosłych pacjentów, to zaleca się, aby przyjąć w chorobach układu pokarmowego i górnych dróg oddechowych, zarówno ostre jak i przewlekłe. Jest oczywiste, pomarańczową ciecz. Aktywna substancja erespal – fenspirid skuteczną antibronhokonstriktor. Oznacza to, że ma tę właściwość, aby usunąć skurcz oskrzeli – stanu związanego z odruchowego skurczu oskrzeli i przejawia się w większości przypadków ataków duszności. Na tej podstawie Erespal – syrop dla dzieci, młodzieży i dorosłych – jest przepisywany pacjentom z chorobami obturacyjnych układu oddechowego.


Wykaz oznaczeń dla przyjmowania leku w dodatku do powyżej, zapalenie zatok, zapalenie błony śluzowej nosa i zapalenia nosa i gardła, ponieważ Erespal ma właściwości przeciwzapalne. On sprawia, że mniej poważne objawy oddechowe odra i grypa. Objawowym leczeniu koklusz medycyny kaszel syrop Erespal „dla dzieci” (opinie w Internecie jest o tym mówić) może znacznie złagodzić stan chorego dziecka, zapewniając działanie rozszerzające oskrzela. Jest wskazany w przypadkach alergii, nieżytu nosa objawia. W tym samym czasie, może sama spowodować reakcję alergiczną, co zapobiega instrukcji. Tak więc, można powodować alergię, między innymi, część barwników syropu. Erespal przeciwwskazane w indywidualnej nietolerancji którykolwiek z jego składników.

Instrukcje do leku zawiera opis działań niepożądanych, które mogą wystąpić w wyniku otrzymania „Erespal” lek. Syrop dla dzieci, które często podejmują dorosłych, może powodować niestrawność, ból brzucha, nudności i wymioty. Jej odbiór jest czasami przyczyną senności i osłabienia pacjenta. W niektórych przypadkach może wystąpić zaburzenia układu sercowo-naczyniowego. Ponadto, podczas obróbki erespalom, jak wspomniano powyżej, rozmaite alergii – świąd i wysypka na obrzęk naczynioruchowy, przy obrzęku obserwuje osoby (czasami kończyn). W tym przypadku, lek przewrócił i przepisać leki przeciwhistaminowe: desloratadyny, feksofenadyna i innych.

Lek „Erespal” (syrop dla dzieci i dorosłych) młodych pacjentów przepisywany w zależności od wagi. Dzienna dawka dla dzieci jest 2 ml na kilogram wagi ciała, a dla dorosłych – od 45 do 90 ml i ten 3-6 łyżki. Jest ona podzielona na dwie lub trzy dawki i rozpuszczono przed posiłkami. Przekraczać dawki dobowej jest surowo zabronione. Czas trwania kursu ustalana przez lekarza w zależności od procesu chorobowego.

Przypadkowe przedawkowanie leku może być nudności i wymioty, senność lub przeciwnie, pobudzenie, tachykardia zatokowa. W tym przypadku należy zwrócić się o pomoc medyczną. Pacjentowi zleca przemyto żołądka i leczenia objawowego. Gdy błędny odbiór dużej ilości leku jest również pokazany monitorowanie EKG – codzienne monitorowanie parametrów EKG.

Cokolwiek to było, ale lek jest naprawdę bardzo aktywny, a w większości przypadków znacznie ułatwia stanu pacjenta. Jednak jedno jest pewne: Kaszel Syrop „Erespal” – dość poważny lek i podawanie go sobie na własną rękę, a tym bardziej podawać dzieciom bez konsultacji z lekarzem nie powinno być.

Lek dla dorosłych pacjentów jest również dostępna w postaci tabletek. Erespal w każdej postaci dawkowania nie jest zalecany do odbioru kobiet ciężarnych i karmiących. Zachowaj ten lek może być w dowolnym miejscu io dowolnej temperaturze, ale powinien uczynić go niedostępnym dla dzieci. Co do oddziaływania tego leku z innymi lekami, zostały one zidentyfikowane do tej pory.