201 Shares 3632 views

Jak upiec dyni z cukrem w piekarniku: kilka opcji

Powszechnie wiadomo, że dyni – prawdziwy magazyn witamin. Jest to przydatne w praktycznie dowolnej formie, począwszy od surowego i wykończenia wszystkich rodzajów zbóż, zapiekanek i deserów. Nawet nasiona są zjadane (który, nawiasem mówiąc, można kupić nie tylko na rynku, ale także w aptece). Ale, niestety, nie każdy kocha ten smaczny produkt. I karmić swoje zwierzę wybredny przydatne warzyw, wiele gospodyń domowych przejść do następnej lewie. W takim przypadku można spróbować upiec dyni z cukrem w piekarniku. Ten deser będzie zarówno pożyteczne i smaczne, więc nawet najbardziej kapryśny słodki ząb będzie zadowolony.


Jak gotować pieczone dyni z cynamonem?

To nie jest zbyt skomplikowana receptura z pewnością będzie cieszył przez miłośników pikantnych słodyczy. Skład potraw należą cynamon, który jest tradycyjnie dodanej do jabłek, ale okazuje się, dynia z sukcesem. Aby deser okazało się bardzo smaczne, trzeba odpowiedzialne podejście nie tylko do gotowania, ale również do wyboru produktów. Cukier jest lepsze w użyciu brązowy (2-3 łyżki do smaku), olej – domowe (30 g) i dynia – muszkatołowy (zazwyczaj nie jest zbyt duża, w kształcie gruszki). Dla smaku nadal będą musiały łyżeczkę cynamonu. Przed jak upiec dyni z cukrem w piekarniku, należy umyć i pokroić na pół. Ponadto, jest on usuwany z nasion i zrobić małe nacięcia na całej powierzchni poprzecznej. Jest on następnie smarować masłem, co lepsze wstępne stopu w kuchence mikrofalowej, cynamonem i cukrem.

Pieczenie jest wyłożona papierem do pieczenia, układać je połówki dyni, pokryte folią i wysyłane przez 40 minut w gorącym piekarniku. Korzystnie kilka razy do momentu, gdy woda powstaje podczas ich wytwarzania soku. Gotowość dynia sprawdzane za pomocą widełek (czas pieczenia mogą zależeć od różnych wielkości i płodu).

Powstałe połówki pokroić w plasterki i podawane na stole jako deser. Jeśli posiłek jest przeznaczony dla dzieci, każdy może wziąć łyżkę i święto na wprost z ogólnych połówki. Czasami takie naczynie stosuje się jako półprodukt do tworzenia bardziej złożonej i puree deser.

Jak pyszne pieczone dyni całkowicie?

Fani spektakularnych potraw obsługujących może doradzić ten przepis. Proste to trudno nazwać, ale jest smaczne i przydatne – na pewno. Okazuje się, że nie można po prostu upiec w piekarniku dyni z cukrem, ale również zrzucić jej inne gadżety. Ponadto brak niektórych składników, mogą być zastąpione przez inne, czyli snu. Spowoduje zaskoczeniu dyni. Najlepszy ze wszystkich, jeśli nie jest zbyt duży, ale kształt jest blisko ideału, że jest okrągła. 2 kg dyni trzeba szkła ryżu mała jabłkowego 2 pigwy, śliwki 75 g, łyżka cukru, 2 łyżki miodu, trochę wanilii, 50 g masła. Ci, którzy nie lubią śliwki, może być wskazane, aby zastąpić go z suszonych moreli. Jeśli pod ręką nie było pigwa, jabłka są ograniczone.

Przed upiec w piekarniku dyni z cukrem, jest myte i nadziewane. Aby to zrobić, należy wyciąć górną (będzie w przyszłości służyć jako pokrywa), ostrożnie wyjąć nasiona i miąższ (nie muszą). Przycinać wlać wrzącą wodę, Fig przemywa się zimną wodą, a następnie gotuje się aż o połowę.

Następnie oczyścić pigwy, pocięte na kostki i wlano wodę do miski, to jest lekko zgrzewane. Dodano przygotowany w taki sam sposób, jabłek, cukru, wanilii i miodu. Śliwki są usuwane z wody, kruszony i wysyłane do pozostałych składników. Na koniec dodaje się olej procesowy. Po jej stopieniu i cukier rozpuszcza się całkowicie, po czym usuwa się ciepło i połączyć z ryżu.

Uzyskać wiele nadziewane dyni, przykryć pokrywką i wstawić do piekarnika na pół godziny. Podawać go całkowicie schładzany przez usunięcie pokrywy i pojenia syrop, sosu lub cieczy jam.