770 Shares 6878 views

"Megafon": wyłącz "Promised payment" (wszystkie metody)

Opcja "Promised payment", dostarczona przez komórkową firmę "Megafon", jest prawdziwą różdżką. Gdy konto nie ma wystarczających środków na rozmowę, wyślij wiadomość i przejdź online, wystarczy wpisać pożądaną kombinację w telefonie (lub skorzystać z innych opcji aktywacji usługi), aby pozostać w kontakcie. Jest jednak taka, że usługa jest połączona pomyłką lub konieczność jej zniknięcia, a pytanie pojawia się dla abonentów operatora "Megafon": wyłączyć "zapłatę zapłaconą"? Dokładnie to, co zostanie omówione w tym artykule.


Cechy opcji "Promised payment"

Przed opisaniem wszystkich sposobów wyłączenia omawianej usługi pragnę przypomnieć, jakie funkcje oferuje i jakie warunki można wykorzystać. Należy pamiętać, że informacje w tym artykule są udostępniane dla regionu Moskwa – w innych regionach kraju należy podać na stronie internetowej operatora sieci komórkowej lub za pośrednictwem klientów obsługi klienta.

  • Usługa jest wymagalna – koszt wynosi pięć / dziesięć / dwadzieścia rubli, w zależności od wielkości pożyczki (50/100/300 rubli).
  • Okres wypłaty zapłaty wynosi 24 godziny lub 72 godziny (pierwsza wartość jest ważna w wysokości 50 rubli).
  • W zależności od wielkości płatności zaufania – saldo abonenta w momencie aktywacji usługi może wynosić od minus 40 rubli do 250.

Jak wyłączyć "Promised payment" na "Megaphone"

Nie można odmówić tej usługi: po aktywacji kwota zostanie obciążona saldem. Kończy się w następujących przypadkach:

  1. Po upływie ustalonego okresu (jeden dzień – za zapłatę 50 rubli i trzy dni – w przypadku innych opcji płatności). W tym momencie opłaty za korzystanie z usługi są również odpisywane.
  2. Po uzupełnieniu konta (w okresie, w którym jest świadczona usługa). Tak więc, biorąc "pożyczkę" od operatora telefonii komórkowej, nie ma potrzeby jej dezaktywacji na własną rękę. Wystarczy, że wystarczy uzupełnić konto na czas.

Jak wyłączyć automatyczne "Promised payment" na "Megaphone"?

Płatność zapłaconej zapłaty jest dokonywana automatycznie za każdym razem, gdy kwota na koncie zbliża się do znaku dziesięciu rubli. Ta opcja nie oznacza opłaty abonamentowej. Za każdym razem, gdy system pobiera "zapłatę za obietnicę" (w wysokości trzystu rubli), po upływie terminu należy zapłacić 20 rubli (jest on odpisywana wraz z kwotą zapłaty).

Aby odmówić usługi świadczonej przez operatora "Megaphone" (aby wyłączyć "zapłaconą zapłatę"), która została już aktywowana dla numeru, możesz:

  • Wpisz żądanie z urządzenia przenośnego * 106 #;
  • Aby wyrzucić wiadomość tekstową ze słowem "STOP" (można pisać litery łacińskie i cyrylicy) do numeru serwisowego 0006;
  • Przejdź do swojego konta i aktywuj usługę.

Ponadto subskrybenci sieci komórkowej Megafon mogą wyłączyć "Promised payment", kontaktując się z dyspozytorem obsługi klienta (numer 0500). Należy jednak wyjaśnić, czy za to pobierana jest dodatkowa opłata (za usługę operatora).

Wnioski

Tak więc subskrybenci Megafon mogą wyłączyć "Promised payment" tylko wtedy, gdy jest to automatyczna wersja serwisu. Normalna wersja usługi jest wyłączana automatycznie, gdy zostaną spełnione warunki wymienione powyżej.