168 Shares 6349 views

Borovaya macica: Właściwości terapeutyczne i przeciwwskazania, instrukcje użytkowania

roślin leczniczych jest wiele, ale wśród nich jest ortiliya jednostronny, lub wyż macicy. Właściwości lecznicze i przeciwwskazania zostanie on opisany w tym artykule. Ortiliya leczenia chorób kobiecych, przyczyniając się do poczęcia dziecka, poprawia funkcję reprodukcyjną.


Opis morfologiczny roślin

Borovaya macica, której właściwości lecznicze i przeciwwskazania wyraźnie podane w instrukcji użytkowania, jest wieloletnia. Pędy przylegają do podłoża i dorastają do 25 cm. Liście są podłużne, wskazał w górę. Kwiatostan opadanie, zebrane w szczotki, składa się z małych dzwonowate białych zielonkawy kwiatów. Owocowania w sierpniu. Owoc jest małe pudełko owalne do 6 cm.

Preferuje się rozwijać klimatu umiarkowanego. Ukazuje się w europejskiej części Rosji (Syberia, Daleki Wschód, Kaukaz). Okaże się w iglastych, mieszanych i drobnolistna lasy, polany i brzegi lasów, łąk i wąwozy.

Zbiór i przechowywanie

Borovaja macicy właściwości terapeutyczne i które podczas przeciwwskazań odbiorczych, które należy uwzględnić, posiada cenne właściwości. W medycynie ludowej, wykorzystywać całą widoczną część nadziemnej. Zbierać trawę podczas aktywnej kwitnienia, które w zależności od regionu uprawy jest w czerwcu lub w połowie lipca. ścinanych roślin rozłożone warstwy nie więcej niż czterech centymetrów i suszy się w zamkniętej od światła słonecznego.

Uzdrowiciele polecam zbierać Wyżyny macicy przy pełni księżyca i wysuszyć pod koniec fazy Księżyca. Według nich, że trawa jest zbierana w taki sposób zachowuje maksymalną ilość składników odżywczych.

Historia stosowania wyżynnego macicy w medycynie ludowej

„Borovaya macica” oznacza „matkę leśnej”. Przez długi czas, roślina została wykorzystana do poprawy funkcji reprodukcyjnych kobiet. Mówili, że tylko to może uratować kobietę z niepłodnością. Uważany ratownik do wszystkich chorób kobiecych. Argumentowali oni, że Bóg stworzył ortiliya stronny specjalnie dla pań, nadając mu tylko kobiecą naturę obdarzony cennych właściwościach. Po tym wszystkim, wiemy wiele opowieści o cudownym uzdrowieniu, w tym długo oczekiwany ofensywnej ciąży.

Borovaya macica, właściwości lecznicze i przeciwwskazania, które opisuje nie tylko ludowych zielarzy, ale również świadczy medycyny oficjalnej, środek moczopędny i efektów przeciwbakteryjnych. Od 2003 roku, zarejestrowany przez rosyjskiego Ministerstwa Zdrowia. Jego zastosowanie podlega dokumentacji regulacyjnych i technicznych.

Borovaya macicy był wyświetlany nawet w postaci naszych przodków. Przykłady te znajdują się na płytach? Taj V VI wieku BC. Obraz trawie stał obok kobiety i księżyca. Interpretacja starożytnych fresków nadal nie rozwiązany. Artefakty nie w pełni ujawnić kulturę wykorzystaniem roślin leczniczych. Mówią tylko o stosowaniu ziół w żywności i używać go jako lek dla kobiet.

skład chemiczny

Borovaya macicy (opinie lekarzy w stosunku do niego są bardzo sceptyczni, ale mimo to, ginekolodzy przepisują go przy planowaniu ciąży i niepłodności) składa się z wielu substancji leczniczych. To kwasy organiczne z przewagą kwasu cytrynowego i winowego, taniny, gorzki glikozydów (metilarbutin, arbutyna), naturalny hydrochinonu. Obficie kumaryny roślinne i flawonoidów (kwercetyna, izokvertsetin, giperozid). Ma na części chinonów, duże ilości witaminy C, a szczególnie konieczne dla organizmu mikroelementów takich jak żelazo, mangan, miedź, cynk, tytan. Najważniejszym elementem jest fitoestrogeny. Przyczyniają się one do leczenia chorób ginekologicznych.

Inna ortiliya stronny specyficzny zapach, podobny do zapachu ryb. Takie zapach otrzymuje się wysokie stężenie irydoidy. Ta sama substancja znajduje się w rybie łuski. Suche trawy traci swój zapach, a to jest miłe i łatwe do nalewek.

wyżynny aplikacja macicy w medycynie

Borovaya macicy u kobiet jest po prostu niezastąpiony. Posiada szeroki zakres działań. Jest często stosowany w leczeniu chorób narządów moczowo-płciowych. Moczopędne, dezynfekuje i zmniejsza stan zapalny. Walcząc z mikrobami. Stosowany jest w nerkach i pęcherzu. To działa dobrze w walce z zapaleniem pęcherza moczowego i odmiedniczkowe zapalenie nerek. Dezynfekcyjne cechy pomagają w leczeniu hemoroidów. zielarzy ludowych zalecamy użycie ortiliya w zaburzeniach przewodu pokarmowego. Wywar na podstawie wyżynny macicy zatrzymania krwawienia i leczyć rany. medycyna ziołowa z roślin buduje układ hormonalny.

Ginekolodzy zalecają picie naparu z zapaleniem narządów płciowych, zaburzenia miesiączkowania, brak miesiączki i heavy ich przepływu. Przysmaki ortiliya stronny włókniak, mięśniak, promuje resorpcję zrostów i zwalcza jajowody. Pomoże to powstrzymać krwawienie. Stosowane w przypadku chorób szyjnego i torbieli jajnikowych. Poprawia mikroflorę pochwy, łagodzi stany zapalne. Stoi dobry antyseptyczny dla pleśniawki, zapalenie pochwy i coleitis. Debugowania przetwarza komórki owulacji. zwiększa libido.

Często brane Wyżyny macicy ciążę. Przywraca pełne funkcjonowanie jajników i macicy. Poprawia funkcje rozrodcze kobiet ze względu na korzystny wpływ na hormony. To daje szansę udanego poczęcia dziecka. W czasie ciąży, pomaga oprzeć toksykozę.

Warto Will wyżynny macicy w przed menopauzą. Innym zmiany hormonalne organizmie powoduje szereg nieprzyjemnych objawów, z których ta trawa i pomaga pozbyć. Pozytywny wpływ na układ nerwowy, normalizuje sen i zapobiega występowaniu stanu depresyjnego. Fitoestrogeny i przeciwutleniacze w roślinach, które mają właściwości przeciwstarzeniowe.

właściwości przeciwnowotworowe, które okazały się skuteczne w leczeniu profilaktycznym i w leczeniu nowotworów łagodnych i złośliwych. Ma korzystny wpływ na serce i naczynia krwionośne. Leczy je. Zaleca się pić z cukrzycą w celu zapobiegania powstawaniu i rozwoju zaćmy. Wynikowe ciśnienia do normalnego. Leczy blizny i rany. Użyteczne w leczeniu choroby wrzodowej żołądka.

Pomimo faktu, że macica jest uważany wyżyna samica zioło, jest w stanie leczyć choroby, jak i mężczyzn. Niepłodność ortiliya jednostronna zaleca się pić dla obu partnerów. Pobudza aktywność plemników, dzięki czemu są aktywne. Zwiększa liczbę. właściwości przeciwzapalne, łagodzi zapalenie gruczołu krokowego, hemoroidy, gruczolaka prostaty.

dozowanie

Borovaya macicy (krople można kupić gotowe i nie tracić czasu na gotowanie likierów) stosuje się w postaci wodnych lub alkoholowych nalewek. Również zrobić wywar z niego.

W przypadku korzystania z gotową ciecz, a następnie za pomocą nie potrzeba 10-20 spada pod językiem lub rozpuszczony w małej objętości cieczy. Przyjmowany dwa razy dziennie przez 20-30 minut przed posiłkiem. Przed nałożeniem nalewki wstrząśnięty. Oczywiście jest jeden miesiąc.

W celu przygotowania bulionu łyżka wyżynnego macicy wylewania wrzącej wodzie (250 g). Tantalized w ogniu przez dziesięć minut i domagać się przez cztery godziny, sączy. Weź łyżkę cztery razy dziennie, przed posiłkami.

Zabarwienie alkoholu wykonane z 0,5 litra wódki i dwóch łyżek ziół. W wieku trzech tygodni w ciemnym miejscu. Od czasu do czasu butelka jest wstrząśnięty. Zrobione 15-20 kropli rano, po południu i wieczorem, jedną godzinę przed posiłkami.

Aby przygotować wlew woda powinna mieć dwie łyżki wyżynnego macicy i wlać dwie filiżanki wrzącej wody. Domagaj piętnaście minut, odcedzić. Pić ½ szklanki trzy razy dziennie.

Ortiliya stronny picia musi kursów. Pierwszy okres to 21 dni. Jej początek ma spaść na koniec miesiąca. Recepcja jest kontynuowana do następnej miesiączki. Podczas miesiączki nie mogą jeść ten trawy. Ścieżka zdrowia zaleca się zrobić kilka kursów (2-5).

Wywar i infuzji ortiliya zastosowanie jednostronne zarówno wewnątrz, jak i różne zabiegi, takie jak strzykawką, leczenia ropiejących ran. Dobry wyżynny macicy do poczęcia. Jak go przyjąć, to zostało opisane powyżej.

Wskazania do stosowania

W leczeniu różnych chorób może być stosowany jako trawa, i herbata ziołowa „Borovaja macicy.” Najnowszy dodatek do ortiliya jednostronne mogą być obecne w innych ziół leczniczych. Borovaya macicy pomaga w leczeniu takich chorób:

 • mięśniaka i mięśniaków macicy;
 • piersi;
 • polipy macicy;
 • niepłodność;
 • Procesy zapalne;
 • krwawienia macicy;
 • Niepowodzenie cyklu miesiączkowego;
 • endometrioza;
 • nadżerek;
 • policystycznych cystę;
 • zapalenie pęcherza moczowego;
 • zatrucie krwi;
 • niedrożność rury;
 • gruczolak gruczołu krokowego;
 • hemoroidy;
 • nietrzymanie moczu;
 • cukrzyca;
 • zapalenie gruczołu krokowego.

Zioło ma pozytywny wpływ na jakość spermy i aktywności plemników. Zwiększa ich zawartość ilościową.

Przeciwwskazania

Pomimo faktu, że macica wyżynny (cena za to jest do zaakceptowania) jest przydatny, ma przeciwwskazań. Roślina ta elementy idiosynkrazji podczas ciąży (2 i 3 trymestrze), laktacja. Kiedy niedrożność jajowodów może przyczynić się do ciąży pozamacicznej posadzić obraźliwego.

Powinny być traktowane ostrożnie do macicy wyżynnego podczas korzystania hormonalnych środków antykoncepcyjnych. Nie należy pić napary i wywary z ortiliya stronny podczas menstruacji. Pożądane jest również do stosowania roślin z zapaleniem błony śluzowej żołądka z powodu składników, które mogą wywołać falę pogorszenia i dyskomfort w okolicy żołądka.

skutki uboczne

wyżynny odbiór macica powinna być zgodna z ginekologiem. Daleko od nieszkodliwe i może powodować szereg skutków ubocznych Wyżyny macicy. Recenzje lekarze zalecają, aby stosować się do instrukcji podanych w dawkach, jak wyższe stężenia terapeutyczne może spowodować zatrucie.

Na początku leczenia czasami istnieje niewielkie nasilenie objawów choroby, która później znika. Podczas przyjęcia, że trawa może zmienić czas trwania cyklu i owulacji. Plamienia w niektórych przypadkach stają się bardziej obfite. Jest to zmiana temperatury ciała. Niektóre kobiety zaczynają niepokoić migreny, nudności, osłabienie i zmęczenie, dolegliwości żołądkowe. W tym przypadku odbiór jest zatrzymany przed normalizacją dobrego samopoczucia. Jeśli te objawy pojawiają się ponownie, to mamy przypadku indywidualnych nietolerancji.

Zastosowanie wyżynnego macicy i czerwonym pędzlem

Borovaya macicy i czerwony szczotki często stosowane w kompozycjach terapeutycznych. Czerwona szczotka nie jest gorsza ortiliya stronne w zawartości składników odżywczych i uzupełnia jego zadziwiające właściwości. Ta kombinacja pozwala osiągnąć maksymalne rezultaty w leczeniu kobiecych dolegliwości. Applied kolekcja medyczny, który obejmuje czerwoną pędzla i Wyżyny macicy do poczęcia (jak wziąć go, opisane poniżej), leczenie mięśniaków, mastitis, włókniak, bolesne miesiączki, bezpłodność, zapalenie pęcherza moczowego.

W tym celu dwie łyżki mieszaniny ziela wlać 250 gramów wrzącej wody. Zmęczone piętnaście minut na małym ogniu. Filtrować i picia. Borovaya macica i czerwone szczotka Weź łyżkę trzy razy dziennie przez czternaście dni w postaci infuzji. Zrób przerwę na 14 dni. Następnie należy kontynuować terapię.

Borovaya macica: cena

Ortiliya jednostronna – produkt dostępny dla ludzi. Herbata ziołowa z treścią ortiliya kosztuje około 60 rubli. Dla 25 g tego zioła będzie musiał zapłacić od 50 do 150 rubli. Cena wykończone nalewka – około stu rubli.

Opinie kobiet

Kobiety z wdzięcznością mówi o wyżynnego macicy. Mówi się, że pomógł w ciążę i zrobić dziecko. Znormalizowany cykl usunięte endometriozy, PMS nieprzyjemne zespołów. Niektóre panie po czterech cyklach erozji uzdrowiony. Poprawić ogólny stan zdrowia. Opóźnienie miesiączki ustały. Policystycznych jajników zniknął. Uwaga panie znaczenie systemu odbiorczego. Mówi się, że nie należy traktować w trakcie miesiączki. Po raz pierwszy zaobserwowano pewne pogorszenie zdrowia.

wniosek

Borovaya macicy – jest oficjalnie zarejestrowany lek, który musi przepisać lekarz. Tutaj jaźń jest całkowicie wyeliminowane.