507 Shares 9330 views

Lora Freyzer: Biografia i kariera

Jeden z najbardziej utalentowanych aktorek Szkocka, za którym około pięćdziesięciu ról w filmach jest Lora Freyzer.

biografia

Urodził się 24 lipca 1976 w największym mieście Glasgow w Szkocji. Jej ojciec, Alastair pracował w branży budowlanej, i próbował swoich sił jako pisarz. Matka Rose była pielęgniarką, a następnie profesorem College. Laura ma dwóch braci i siostrę. Mój ojciec był najlepszym przyjacielem dziewczyny. I że nauczyła się od ojca pragnienie i miłość do sceny. Alistair przechowywane córkę dookoła i pomógł również zdefiniowanie zawodu. On napisał sztukę, w której Laura objęła prowadzenie rolę.

Po ukończeniu szkoły średniej, Lora Freyzer został przyjęty do Royal Academy of Music and Drama w Szkocji. Ale tylko jeden rok, gdzie studiowała. Nauczyciele nie podoba się fakt, że młody Laura zaczęli zachowywać się w filmach. Fraser następnie przeniósł się do Londynu.

kariera

debiut aktorki z krótkim filmem „wielki dzień dla złych facetów”, wydana w 1995 roku. Nie Lora Freyzer grał Little Red Riding Hood. Pierwszą główną rolę aktorka otrzymała zaledwie rok później pojawił się w serialu „Zadvere”. Potem pojawiła się w „małej twarzy” dramat filmowy, później uznany za najlepszego brytyjskiego filmu z 1996 roku.

Dalej – rola „Left bagaż” w filmie, który jest na Festiwalu Filmowym w Berlinie zdobyła trzy nagrody. W tym samym roku zagrała w filmie przygody „Człowiek w żelaznej masce”.

W 1999 roku, publiczność mogła zobaczyć Laurę w pięciu filmach, najbardziej znaczące z nich był film „Tytus. – rzymski gubernator” Ale wszystkie te role nie przyniosły chwałę aktorki, którą oczekiwano.

Prawdziwy triumf była rola grana przez Laurę Kate „Obłędny rycerz”. To było po rolach w „Szesnaście lat kaca”, „Diabelskie Wrota”, „wiedział”, „Casanova”, „The Flying Scot”, „Cuckoo”, „samotnego ojca” i inne.

W 2010 roku przyszedł serii „puste słowa”, gdzie jednym z głównych bohaterów granych Lora Freyzer. Filmy nadal być dodawane do skarbca aktorki. A w 2012 roku, Laura zagrała w serialu „Breaking Bad”. Grała bohaterkę Lydia. W 2013 roku, ekrany z serii Final.

Po tym filmów zagrała w dwóch filmach – „Stowarzyszenie Wędrujących nocy” i „życzę ci wszystkiego najlepszego.”

Trzy razy Laura musiała pracować z Rupert Perry Jones i trzy razy z David Tennant.

W 2011 roku aktorka miała zagrać w filmie „Ojczyzna”, ale po strzelaninie próbny został zastąpiony przez inną aktorkę (Morena Baccarin).

życie osobiste

Podczas kręcenia „Obłędny rycerz” Laura spotkała Angielski aktor Połom Bettani. Oni zaczęli się spotykać, ale wkrótce rozstał.

W 2002 roku poznała podczas kręcenia „Coney Island Baby” z aktorem irlandzkiej i amerykańskiej i biznesmen Carl Dzhiari, dla których w tym samym roku i ożenił Lora Freyzer. Prywatne życie gwiazdy ewoluowały dobrze. Karl w tym czasie miała już córkę. Razem mają rok po ślubie, aby przejść do Nowego Jorku, a rok później w Irlandii. W 2005 roku rodzina przeniosła się do domu Laury – Glasgow. Tam, w 2006 roku, córka pary Lila Dzhiari ur.

Teraz Fraser i jego rodzina mieszkają w Nowym Jorku, w pobliżu Brooklyn.

Lora Freyzer – jest jednym z najbardziej utalentowanych aktorek, która jest doskonale odegrały różne role. Może publiczność nie tylko zobaczyć gwiazdę ekranów kinowych.