896 Shares 2715 views

Jak zrobić ryby podajnik ptak z rękami w domu

wędkarstwo podajnik podajnik jest integralną częścią udanego połowu. Dzięki lekkiego przynęty rzucony długi dystans i pozwala utrzymać blisko dyszy. Dziś można znaleźć wiele rodzajów karmników: różnią się one pod względem kształtu i materiału. Przed dokonaniem ptaka podajnika ryby rękami, przyjrzeć cech i typów urządzeń do wędkowania.


Cechy podajników

Metal koryta trwalszego. Ale te ostatnie są nieodzowne podczas połowów na stawie z różnic głębokościach. Po podcięć taki dozownik może łatwo przejść złożonych działek. Urządzenie metaliczny nie mogą różnić się niezwykle wytrzymałe, więc wybór należy zwrócić uwagę na miejsce zrostów, siła wiązania elementów kompozytowych.

Podajniki są również przesłana zwyczajne. Pierwszy typ charakteryzuje się wysokim poziomem hałasu w upadku. To może odstraszyć ryby, zwłaszcza jeśli woda jest płytka. Aby tego uniknąć, należy zastosować lżejszą formę podajnika oryginału. Jeden, który jest zdolny do zapobiegania hałasu. Gdy silny prąd z czoła rzut podgruzhenny koryta.

Ponadto, są one zamknięte i otwarte. Pierwszy na silne prądy nie są odpowiednie, ponieważ woda będzie wypłukać przynętę z niego. W tym przypadku lepiej jest używać prywatny widok na koryto. Zanim rzucisz w przynęcie Pond (robaki lub mały ślimak) jest napędzany bezpośrednio do niego. U dołu jest on wybrany z otwartego koryta, przyciąganie ryb.

Jest jeszcze inny rodzaj urządzenia zamykającego, w postaci komórek. Nazywa się to „rakieta”. Używają go do odlewania długodystansowych. Przed dokonaniem Dokarmianie ptaków do połowów, trzeba zwrócić uwagę na specyfikacje. „Rakieta” ma właściwości aerodynamiczne, co pozwala na użycie w czasie obciążnikami rybackich o różnych masach.

Najbardziej popularne – otwarte koryto. Są one stosowane w zbiornikach z niskim przepływie lub wód stojących. Dla nich, potrzeba jest proste przynęta. Czasami dodać robaki, małe robaki lub Bloodworms. Ważne jest to, że jedzenie było luźne. Kiedy dozownik jest zanurzona, konieczne jest, aby niewielki skok do całkowicie opadł do wody.

Karmniki dla odmiany

Istnieje kilka karmniki, które sprawia samych rybaków. Jednym z nich była już mowa – to „rakieta”. Jego osobliwością jest to, że działa z linii, a nie z metalu. Przed dokonaniem karmnik dla rybołówstwa, konieczne jest, aby określić dokładną wielkość. Ponieważ jest on przeznaczony dla dużej ilości przynęty.

Klasyczny podajnik „sprężyny” jest przeznaczony do odlewania na długich dystansach. Wypełnione mieszanki jego lepkości, na przykład, z dodatkiem płatków owsianych i gliny.

Ale najbardziej oryginalne urządzenie do połowu ryb jest „labirynt”. Przed wylaniem rynny jest umieszczony w pojemniku z robaki, to jest wciągane do niego, a w tym stanie po odlewaniu. „Labirynt” nadaje się raczej do delikatnych połowów. Ze względu na lekkość urządzenie to nie jest generowany.

Należy pamiętać, że każdy z tych typów podajników można zbudować własną. Zdarza się, że produkt wykonany własnymi rękami, okazuje się bardziej skuteczne niż produkcji.

Jak zrobić ryby podajnik ptak na Donk

Doświadczeni rybacy będą pamiętać przestarzały sposób łowienia na Donk: silne żyłki, duży Donka, duży robaka. Dziś, aby zastąpić tę metodę mają nowe urządzenie – podajnik. Dzięki niej przynęta jest dostarczany bezpośrednio do miejsca połowu, okresowo aktywacji rybę gryźć. To urządzenie jest tanie w sklepie. Ale zdarzają się sytuacje, kiedy ryby są gryzienie, i w tym momencie jest otwarty żyłka, w tym przypadku, trzeba kupić nowy Dokarmianie ptaków. Aby zminimalizować koszty, to lepiej zrobić to w domu.

Narzędzia i materiały

Przed dokonaniem Dokarmianie ptaków do połowów, trzeba przygotować następujące materiały:

  • Ocynkowane ogrodzenia z siatki;
  • miedzi;
  • prowadzić arkusze owinąć kabel;
  • wiertarka elektryczna;
  • Śruby i nakrętki.

Pierwszy arkusz pasa siatkowego jest przycinany na odpowiednią długość. Dalsze skrawki delikatnie składany na pasie i jest cięte na równe części. Przed dokonaniem podajnikiem połów ptak z rąk, trzeba zdecydować, jak będzie kształtować: okrągłe, trójkątne lub prostokątne. Gdy to zdefiniowane, siatki przymocowane do wybranego kształtu, i sprawiają, że klip drutu do mocowania żyłki. Następnie arkusz ołowiu składany wiele razy, a otrzymaną fałd taśmy w połowie, a w środku wykonać otwór. Pomiędzy dwoma arkuszami drutu gwintowany łącznik i gotowego projektu vdevayut ramce siatki. W ostatnim etapie, śruba jest wprowadzana przez wywiercony otwór i mocuje się za pomocą nakrętki. Więc jak zrobić połów podajnik ptak w domu jest dość proste, że godzina jest możliwe zbudowanie do 30 tych urządzeń.

Połowy na korku

Wśród wędkarzy rozłożone tak, aby złapać wtyczkę. Dotyczy to rozwiązania sposoby biernego. Wtyczka jest również nazywany sutki modernizacji. Najczęściej może pomóc złapać karpia. Czasami – mały karp czy leszcz. Mechanizm jest następujący: zasilający jest podawany bezpośrednio do punktu chwytającą przestrzeni i wyposażony w wiele haczyków. Sprzedawane kilka odmian tego biegu. Różne haki można kupić w sklepie.

Etapy pracy

Przed dokonaniem korek rybackiego podajnik ptak, konieczne jest, aby wywiercić cztery otwory symetryczne względem siebie. Potem cała trójka się rozciągać wzdłuż przewodu i podłączyć smycz. Rurki izolacyjne zapobiegają otarć na rybackiej krawędzi linii zatyczki. Przewody wykonane z długości żyłki 5 cm, co jest związane z krótkim hakiem przedramienia, a następnie będzie tonąć nieco do przynęty. Więc jak zrobić podajnik ptak do połowów muszą być prawidłowo, wówczas jednostki muszą być jasne. Aby to zrobić, można skorzystać z pomocy doświadczonych wędkarzy.

Następnie szpikulec przynęty na haku i naprawić dziurę z zapięciem obrotowym, który związany głównej żyłki. Wewnątrz rury mocowane są wagi. W tym celu blachy prowadzącej, z którego cięte kawałek kształt cylindryczny. Wielkość powinna być mniej korków. Do mocowania ładunków otwór wiercony. A następnie podłączyć wtyczkę z ładunków za pomocą drutu, dzięki skręceniu w kilku turach wewnątrz rozwiązuje. Po tym, że zatyka lepkie lub przynęty ciasno, tak, że uszkodzony przez wodę. Ponadto, hak jest włożona sudecka pakowane w dół tak, że jest wydzielana. Więc przyjrzeliśmy się, jak zrobić Dokarmianie ptaków żyłka i korka.