80 Shares 8179 views

Jak zrobić wślizg na dżinsy?

Jeszcze kilka lat temu bym zareagował na okolicznych dżinsy z I bramkę starciu z odrobiną ironii. Obecnie model ten jest u szczytu popularności. Aby śledzić trendy w modzie i zawsze wyglądają nie tylko stylowy i atrakcyjny, ale również istotne, ważne jest, aby zrozumieć, jak zrobić rzutowanych dżinsy.

Dlaczego i kiedy podwinięte dżinsy?

Zwinięte w celu umożliwienia dżinsy podkreślić atrakcyjność kostek kobiet. Ponadto postać w tym przypadku wygląda kruche i delikatne, jeśli wiesz, jak sprawić, by rozwiązania.

Tuck może być praktycznie każdy dżinsy. Wyglądają śmiesznie z bramami i wskazują na brak modeli typu tylko spód i wełniane spodnie.

Aby poradzić sobie najlepsze dopasowanie tych modeli:

  • klasyczne jeansy proste cięcie;
  • Jeansy chłopaków;
  • chinosy – model wolnego cięcia, która jest lekko zwężony w dół;
  • Varenkov dżinsy, a także otwory i zdarte.

Aby porusza, jeansy chude i szczupłe musi mieć dostatecznie szeroką dolną część nogi. Jako takich modeli jak możliwego zawinięcia nogę, próbując schować większość z nich może być rozczarowujące. Pozwoli to stworzyć efekt skurczu w nogach podkatyvaniya miejscu, ze względu na to, co będą wyglądały grubsze niż jest w rzeczywistości.

Spodnie z mankietami są elementem nowoczesnego stylu dorywczo. Są one odpowiednie, gdy idziesz na spacer do miasta lub poza miastem, w rozrywce i nieformalnych imprez, gdzie nie jest to konieczne do wykonania ubioru.

Jak dokonywać właściwych porusza?

Planowanie obraz z modnymi klapami, ważne jest, aby przestrzegać poczucie proporcji. Będzie wyglądać głupio porusza wprowadzone zbyt wysokie. Optymalnym rozwiązaniem byłoby, gdyby w pełni otwarty buty lub stopy w okolicy kostki. Dolna linia majtek nie musi sięgać powyżej połowy łydki.

Ważne jest, aby obserwować i szerokość Tuck. Harmonijnie wygląda, gdy jest to nie więcej niż 8 cm. Jeśli kiedykolwiek zastanawialiście się, jak sprawić, by rozwiązania dżinsy pod trampki, należy pamiętać, że między spodnie i buty nie powinny peep palce.

Wąskie spodnie powinny być 1-2 razy szerokość tuck tuck 3-8 cm i więcej wolnego modelu można podwinąć i do pięciu razy. Jest on prowadzony od gęstości tkanki.

spodnie Podkatyvaya, spróbuj zrobić płaską podvorot unikając masowych nieporządek, który sprawia, że wizualnie grubsze nogi. Jak zrobić wślizgu, aby zawęzić prosto dżinsy? W tym celu, małej zewnętrznego kształtu oraz przetłoczenie wzdłuż z nim, zachowując jej palce podwinąć noga. Następnie ponownie schować, aby ustalić kształt.

Od czego nosić dżinsy schowany?

Spodnie z mankietami są podstawowym elementem garderoby stylowych mody miejskiej. Połączyć te dżinsy są najlepsze z:

  • darmowe koszula kratę ;
  • topy;
  • T-shirty i koszulki;
  • kamizelki;
  • Zimne pory są dobrze dostosowane i swetry rozpinane, damskie duże.

Dodaj obraz może być duże skórzane torby, paski i inne stylowe akcesoria.

W odniesieniu do buta, który najlepiej nadaje się do łączenia z dżinsów damskich z Tuck, należy zdecydować się na niskim modeli pięty lub platformy. Połączyć te dżinsy z mieszkania baletowe lub trampki mogą sobie pozwolić tylko dość wysokie dziewczyny, bo podkatyvanie wizualny tworzy dwie poziome linie, które można jeszcze skrócić sylwetkę.

Kto nie jest wart chowając dżinsy?

Styl, który polega na dżinsy z mankietami, nie jest dla każdego. I nie jest to związane z wiekiem i zależy od konkretnych liczb. Nie nosić te spodnie pełne kobiet o szerokich biodrach. Niekorzystne bramek będzie wyglądać dla dziewcząt i niskiego wzrostu lub krótkich nogach. Faktem jest, że wprowadzenie na skróconej ubrań pani wygląda poniżej lub grubsze niż kilka dodatkowych kilogramów.

Jak zrobić spóźnionego wyzwanie, aby dowiedzieć wyglądała harmonijnie? Istnieje zasada, która mówi, że zwężone spodnie podvorot być węższy niż na prostych. Szerokość mankietu powinna być zmniejszona do 2-3 cm, a nie 4-6, dla większych wzorów. Ma to zapewnić, że postać pojawiła się szczuplejsze i szczuplejsze.

Można stwierdzić, że decyzja zrobić wejście wyzwanie czy nie – to kwestia gustu i upodobań. Uzbrój doświadczonych poczucie stylu i zaleceniami podanymi powyżej i stworzyć swój własny modna. A jeśli ten trend nie ochotę, bez dżinsy zwinięte nadal w modzie.