684 Shares 3247 views

Amerykańska aktorka Amanda Detmer: biografia, role filmowe i życie osobiste

Amanda Detmer – aktorka, która zagrała już dwa tuziny serii US TV i filmach. Posiada dużą liczbę fanów i zazdrosny. Wspólnie przyjrzyjmy osobistego i twórczej biografii tej pięknej aktorki.


Dzieciństwo, rodzina i edukacja

Amanda Detmer urodził się w 1971 roku, w dniu 27 września. Jest domem dla amerykańskiego miasteczka Contra Costa, znajdującego się na terytorium Kalifornii. Aktorka dorastała w zwykłej rodzinie. Matka naszej bohaterki, Susan Thermon, był nauczycielem w szkole. Ale o zawodzie ojcem nie jest znana.

Kilka lat po narodzinach córki rodziny Detmer przeniesiona do Chico (CA), który jest nazywany miastem róż i drzew. Były dzieciństwo i młodość przyszłej aktorki.

Jaki rodzaj edukacji otrzymała Amanda Detmer? Na ramiona na Uniwersytecie Kalifornii edukacji. To nie wszystko. Pojechała do Nowego Jorku, gdzie ukończyła Tisch School of the Arts z tytułem magistra.

W lecie 1998 roku, nasza bohaterka pojawiła się na scenie teatru w Minneapolis. Młoda aktorka została zaangażowana w kilku produkcjach, które przeszły śpiewająco.

Amanda Detmer: Filmy i programy telewizyjne z nią

Jej debiut miał miejsce w odległym 1995 roku. W filmie telewizyjnym „Stolen Innocence”, zagrała epizodyczną rolę.

W 1999 roku, po krótkiej przerwie, Amanda Detmer powrócił na ekran. Młoda aktorka „świeci” w kilku odcinkach serialu „Rayan Kolfild”. I udział w reality show „służyć i chronić” na NBC.

W tym samym 1999 roku Amanda zaczęła podbijać kino. Próbowała na zdjęcie Sarah Parker w komedii rodzinnej „Baby wewnątrz”. To było śledzone przez rozstrzelanie w Niemiecko-amerykański satyrycznym filmie „Drop Dead Gorgeous”. W tym projekcie brali udział Denise Richards, Kirsten Dunst i Brittani Merfi.

Światowy rozgłos A. Detmer nabyte w 2000 roku. Następnie fi thriller „Final Destination” został zaprezentowany publiczności. Aktorka grał Terri Cheyni.

Kilka słów o „Final Destination” działki. Główny bohater (Aleks Brauning), razem ze swoją klasą na samolot do Paryża. Myślał, że samolot eksplodował. zaczyna się panika. Chłopaki zapytać pilotom wylądować na najbliższym lotnisku. Ich prośba do wykonania. I po chwili samolot jest naprawdę eksploduje w niebie. Wydawałoby się, że dzieci muszą być zadowoleni, bo wciąż żyje. Ale licealiści zrozumieć, że jest to dopiero początek ich niebezpiecznych przygód.

Nie mniej udany był kolejnym dziełem Amanda. Chodzi o to, melodramat „Boys and Girls”, gdzie dostała główną rolę – Amy.

W 2001 roku filmografia aktorki zdobyła kolejne trzy obrazy – amerykańskie seriale "Law & Order" (trzeci sezon) Drama "Majestic" (Sandra), karno-romantyczna komedia "bitch" (Sendi Perkus) oraz. to tworzy obrazy są jasne i wiarygodne.

W 2002 roku premierę niemiecko-amerykańskiej komedii przygodowej „Big Fat Liar”. Nasza bohaterka dostaje główną rolę. Ona świetnie grał słodki i złośliwy dziewczynę o imieniu Monty. I jej współpracownik w filmie była aktorką Amanda Bynes. Historia oparta jest na historii jak słynne producentów filmowych przypisane do idei zwykłych obywateli. Film zarobił na całym świecie blisko 60 milionów dolarów.

Poniżej wymienione są inne ciekawe kinoraboty aktorka w latach 2004-2008.:

  • komedia romantyczna "Ekstremalne data" (2004) – Lindsay;
  • serial „Czas na Briana” – Dina Greko (jeden z głównych bohaterów) (2006-2007).;
  • komedia thrash "Party" (2007) – Olivia;
  • Ribbon "Single dziecko" (2008).

Amanda Detmer: miłość życia

Nasza bohaterka – młoda kobieta z ładną twarz i pięknej sylwetki. Jest mało prawdopodobne, że ona nigdy nie miała męską uwagę.

W 2004 roku aktorka poślubiła. Jej wybrańcem stał się biznesmenem Bernardo Targett. Przyjaciele, koledzy i krewni uznała je za idealną parę. Jednak w 2010 roku, Amanda złożyła wniosek o rozwód. Powodem podjęcia takiej decyzji jest nadal nieznany.

Czy serce jest wolne Amanda Detmer dzisiaj? Nie możemy ze 100% pewnością odpowiedzieć na to pytanie. Po tym wszystkim, piękno-American ukrywa prywatność z reporterami, wentylatory i plotek. Wiemy tylko, że radość z macierzyństwa, ona nigdy nie doświadczył.

Konkludując

Rozmawialiśmy o tym, gdzie Amanda Detmer urodził, jaki rodzaj edukacji otrzymał, jak budować swoją karierę aktorską. Jej życie osobiste zostało również omówione w artykule.