611 Shares 4160 views

Power4Gear Rozrywka – co to jest?

Programy na komputerze dużo. Aby je zrozumieć, nie jest łatwe. Wymaga to badań i inne informacje o oprogramowaniu. Dla notebooków firma Asus wydała aplikację Power4Gear marki, który zarządza poborem mocy. Podczas odkrywania możliwości tego programu, to pewnie zastanawiasz się: «Power4Gear Rozrywka – co to jest?„Odpowiedź jest oczywista: jest to jeden z czterech trybów zasilania?.


różnica

Właściciele notebooków Asus znają Power4Gear. Liczne wersje i modele, ma różne nazwy. Oprogramowanie jest dostarczane przez długi czas, wraz z wszystkiego innego na laptopie. Tak więc, po zakupie produktu, trzeba będzie instalować własne aplikacje systemowe, które są zawarte na płycie.

Między innymi są sterowniki dla karty wideo, dźwięk „drewno”, różne programy systemu krytyczna. Istnieją również mniej ważne oprogramowanie, takie jak notatki, kontrola web-kamery, elementów multimedialnych i różne wzory. Osobno chcę skupić się na programie Power4Gear Entertainment.

„Co to jest i dlaczego jest to potrzebne?” – zwykle zapytać graczy. Niektórzy uważają, że oprogramowanie pozwala poprawić swoją grę i działa na wydajność. W rzeczywistości, przed nami programie osobno Power4Gear i jeden z jej trybów – rozrywkowe.

Za co?

Tak, wcześniej ten program jest po prostu nazywa Power4Gear, jest teraz uzupełnione Hybrid słowo i kontroluje zużycie energii urządzenia. Według większości użytkowników, co znacznie wpływa na działanie nouta. Tak więc, dzięki zastosowaniu można osiągnąć minimalnego zużycia energii przez notebook. Procesor zużywa część energii. Urządzenie pracuje na pożądanym poziomie wydajności.

Ogólnie rzecz biorąc, ten podział jest szczególnie ważne, gdy laptop nie jest podłączony do źródła zasilania. Że bateria nie jest rozładowana, ale praca z systemem był wygodny, konieczne jest, aby zrównoważyć zużycie energii. Jednak będzie to przydatne dla rozkładu sił i do pracy w sieci.

analogi

Oczywiście, system operacyjny sam w sobie jest prototypem Power4Gear Entertainment. Oznacza to, że zdaje sobie sprawę z tych, którzy kiedykolwiek okien wbudowany moc balanser. Ale jest to dość „słabe”. Dlatego użytkownik jest niedostępny elastyczność ustawień. Do zastąpienia standardowych narzędzi systemu Windows, laptop producenci wprowadzają własne oprogramowanie własnościowe. Są one wielokrotnie więcej opcji, cechy i funkcje.

technologia

Producent na oficjalnej stronie internetowej przedstawił główne zalety Power4Gear rozrywki. Przetłumaczyć cały tekst jako całość jest skomplikowana i wyjaśnia to, czego program opiera się na tytułowej technologii i ma na celu przedłużyć żywotność baterii o 20%. Dzięki tego wynalazku będzie regulować prędkość chipa, przedłużając tym samym żywotność baterii.

To było pierwotnie planowane obecność ośmiu trybach, które mogą być umieszczone w jednym kliknięciem. Niektóre laptopy nawet dostał specjalny przycisk do synchronizacji z tego oprogramowania. Producenci zapewniają ustawienia dla gier, słuchania muzyki, oglądania DVD, pracy z dokumentami, i tak dalej. D.

Wstępna wersja

Zanim ludzie wiedzieli, że – Power4Gear Rozrywka, opis programu zajęło mnóstwo czasu. Pierwsza wersja miała prosty interfejs, bez pięknych animacji i ikon. W Przeładunek Wszystkie profile mogą być dostosowane indywidualnie według kilku parametrów.

Po zainstalowaniu Power4Gear na laptopie w standardzie oznacza, że dodatkowe punkty kontrolne. Chociaż większość opcje programowe są pewnego rodzaju alternatywą dla standardowego, jednak zostały one uzupełnione o jakimś węższym nadbudówki.

ulepszony

Po istniały inne wersje Power4Gear. Hybrydowy można nawet pobrać i zainstalować na stacjonarnym PC, ale oprogramowanie nie działa, ponieważ został zaprojektowany wyłącznie dla produktów markowych. Następnie każdy starał się zrozumieć, co to jest – Power4Gear. Opis rozrywka i inne tryby stać niedrogie i łatwe, i zaktualizowany program – czasami piękne. Ona ma przyjemny interfejs, choć pozostał podobny do standardowych możliwości systemu. Jeśli laptop jest zasilany z baterii, możliwe jest, aby skonfigurować profil z pewną miarą jasności, czasu w tryb „uśpienia”, w okresie przed przyciemnianie ekranu.

W zakładce „Zaawansowane” dysponuje jeszcze bardziej. Tutaj można wybrać plan zasilania, wymiarów, metryki, i tak dalej. D.

Druga wersja

Był tam również druga wersja Hybrid Power4Gear. Miała inny interfejs, a to jest trudne do zrozumienia, że jest przestarzały lub po prostu dla innych urządzeń firmy. Po otwarciu kiedyś można było zobaczyć reżimów. Co jest Power4Gear Rozrywka, pozwala zobaczyć ikonę. Stało się jasne, że tryb jest przeznaczony do uruchamiania multimediów.

W dodatku można go zobaczyć na wszystkich 4 trybach. High Perfomance, Quiet Office, a Oszczędzanie baterii. Wybierając jeden z nich, użytkownik może dostosować ustawienia dla nouta z akumulatora lub sieci.

odkrycia

Jeśli wciąż zastanawiasz się: «Power4Gear Rozrywka – jaki rodzaj aplikacji jest używany i za co” – to wystarczy, aby zrozumieć, co dokładnie program o tej samej nazwie nie istnieje?. Możemy mówić o Power4Gear – aplikację do kontroli zużycia energii. Rozrywka związanych z tym oprogramowaniem. Więc jest to jeden ze sposobów, który ustanawia specjalny plan systemów energetycznych. Pozostałe trzy tryby – Wysoka wydajność, Quiet Office Oszczędzanie baterii. Nawiasem mówiąc, należy zauważyć od razu, że opcja jest przeznaczona tylko dla laptopów Asusa. To oprogramowanie, które jest zazwyczaj instalowany z płyty z własnego oprogramowania. Chociaż można zainstalować go z oficjalnej strony internetowej firmy.

Od początku programu (czyli 2005) został wydany kilka produktów tego typu z firmy Asus. Różniły się one od siebie i pewnego zestawu opcji interfejsu. Wcześniej zaobserwowano, maksymalnie 8 trybów, ale teraz są cztery, aw niektórych wersjach były zupełnie dwa. Ogólnie rzecz biorąc, program nie różni się zbytnio od standardu, który jest dostępny w systemie operacyjnym Windows.

Pierwsza wersja została oznaczona przez odrzuconego projektu. Nie było to możliwe, aby rozwinąć, tworząc ich profile. Później, wraz z aktualizacjami, poprawia wygląd aplikacji, nie było bardziej komfortowe tryby i ustawienia. Jest to również okazja, aby stworzyć własną wersję oszczędność energii.

Najnowsze wersje programu stały się jeszcze szerzej. Tak więc, w niektórych modelach gier z tego oprogramowania są regulacje i kontrola prędkości wentylatora układu chłodzenia. We wcześniejszych wersjach, między cztery główne tryby zaobserwowano: biuro, multimedia, gry i oszczędności.

Pierwszy pozwala pracować z dokumentami i aplikacji biurowych, ale nadal utrzymują objętość akumulatora przez długi czas. Podczas gry powinno zawierać wysoki Perfomance – plan, który maksymalnego wykorzystania procesora i karty graficznej w celu zwiększenia wydajności w grach.

Rozrywka – jest tryb multimedialny dla wydajnych filmów Oglądanie i słuchanie muzyki. Zazwyczaj w takim trybie maksymalnej jaskrawości ekranu, ale inne możliwości są ograniczone. Plan oszczędności redukuje wszystkie wydajność notebooka, stosunkowo powolny go do akumulatora, „żył” tak długo, jak to możliwe.