547 Shares 9369 views

Savitskiy Aleksandr. Smak życia

Obecnie wielu autorów publikuje swoje prace w Internecie. Aby to zrobić, istnieje wiele zasobów. Najbardziej aktywny czasem stać się najbardziej znanym. Jeden z tych autorów jest Savitskih Aleksandr, który wyróżnia się spośród innych poetów charyzmy i talentu.


Młody poeta otwarte dla wszystkich

Młody poeta Savitskih Aleksandr urodził się w 1989 roku w Biełgorod. W Internecie, aktywnym użytkownikiem, którego jest, istnieje wiele jego wierszy. в социальных сетях, поэт читает свои стихи в видеороликах . Prace są umieszczane na portalach poetyckich, sieci społecznych, poeta czyta swoje wiersze w filmach. Wiele zdjęć i ilustracje do swoich dzieł poety miejscach w internecie. Jest on otwarty dla całego świata. Piękne rysy twarzy, ironiczne spojrzenie. Otwórz do dialogu, do nauki, do chwały! Меня зовут Саша, мне 27 лет. Я пишу стихи". Alexander prawie zawsze pisze o sobie jest bardzo prosty, nie fanaberie, „Nazywam się Sasza, jestem 27 lat piszę wiersze.”. Jest to bardzo ładny, budzi zaufanie, uśmiech i prawdziwe zainteresowanie. Co ten werset mówi otwarty, szczery człowiek?

twórczości

Девушки в тельняшках" (в двух редакциях) и " Компас", в его возрасте это очень впечатляет! Ze względu Aleksandra Savitskih dwa zbiory wierszy: „Kamizelki” (dwie wersje) i „Kompas”, w jego wieku, to jest bardzo imponujące! Ich teksty młody autor preferuje narzucają się. Okładka, ilustracje pomagają tworzyć przyjaciół. Мастер Оскольской лиры", которое он получил в 2016 году. Alexander posiada tytuł „Master Oskol lira”, który otrzymał w 2016 roku. Młody poeta jest bardzo aktywny, regularnie organizuje zajęcia i projekty twórcze. Литературный слэм" в родном городе, Осколе, а также в Севастополе , " Городской клуб поэтов" в Белгороде. „Literary Slam” w swoim rodzinnym mieście, Oskolu, a także w Sewastopolu, w „City Club poetów” w Biełgorod. на подъем , с удовольствием путешествует по городам с выступлениями. Autor easy-going, szczęśliwy podróżować po mieście z występów. поэтам из глубинки". Sam Savitskih Aleksandr odnosi się do „poety Heartland”. во время проведения творческих встреч. Wiele głośniki i mikrofon sprytnie czyta swoje wiersze podczas twórczego spotkania. On jest przekonany, że to poezja rodzi się i żyje w rosyjskim zapleczu.

„Kamizelki”

Zbiór wierszy „Kobiety kamizelki” ukazał się pierwszy, to włączone prace pisemne we wcześniejszym okresie, począwszy od 2009 roku, a do 2012 r. Autor wyrecytować wszystkie wiersze tej kolekcji w jej motywach. Savitskih Aleksandr mogą bawić i zadziwiać. Z humor myśli o płci przeciwnej, smutny, kiedy dziewczyny nie są okolice. A on mówi, dobrze, chciałem napisać o upadku i „napisane na temat seksu.” Te hałaśliwy linie powodują uśmiech. прекрасной половине человечества, задумывается, как же из девушек можно высечь искры? Aleksandr Savitskih, poeta, człowiek, odzwierciedlając na pięknej połowy ludzkości, jak dobrze odzwierciedla dziewczęta mogą być iskra? Czasami mówi, że „bezsensowne” Kobiety nie mają nic w świecie. Эйвон". Staje się jasne, ze „Avon” produktu. Poeta może mówić krótko i jasno pisze czterowierszy z głębokim znaczeniu. Alexander ma dużo przyjaciół. Wygrywa apeluje do ludzi o pomoc, dać czytać swoje wiersze, słuchać opinii innych, gotowych przyjąć krytykę.

„Kompas”. lyrics

W młodym wieku jest konieczne, aby marzyć o miłości, niech sam poeta – nawet bardziej. Savitskih Aleksandr – nie jest wyjątkiem. Компас" полностью состоит из любовной лирики. Jego zbiór wierszy „Kompas” składa się w całości z poezji miłosnej. свою собственную историю. W nim autor chłopięco odważnie i szczerze czerpie swoją historię w wersie. Mianowicie: Z poeta zakochany w aktorce Yu całej kolekcji – to jest historia tej miłości. Ma miejsce w przeszłości, ale chcę, aby zostawić coś w sercu, naprawić głupie rzeczy, krzycz przeszłość o swoich uczuciach, które wcześniej nie odważył się powiedzieć nawet szeptem. Literacki bohater rozpoznaje błąd młodości. Jest on jednym z tych, którzy napisali imię ukochanej na ogrodzeniu, na asfalcie, chmury na niebie. Spośród tych, którzy są w stanie niepoczytalności. девушка становится книжкой", оставаясь навеки в его сердце. Na Aleksandra „dziewczynka staje się książka”, pozostając zawsze w jego sercu. Dlatego młodzi, spragnieni miłości. W swoich pracach emanuje energię Młodzieżowego, pasje maksymalizm. сопливых песен тонны", подкожных и внутривенных инъекций страсти. Takie natury – jeśli naprawdę kochasz, a następnie do ostatniego nerwu, dał „zasmarkany piosenki ton”, podskórne i dożylne wstrzyknięcie pasji. Należy jednak zauważyć, że Aleksandr Savitskih – poeta nie tylko poezji miłosnej.

Smak życia

W specjalnym temacie na ścisłej cywilnej Savitskih Aleksandra. мальчика-подростка , который бредет по улице, засунув руки в карманы, и внимательно наблюдает за всем, что его окружает. Czytając jego dzieła, mimowolnie wyobrazić prowincjonalnego nastoletniego chłopca, który idzie ulicą z rękami w kieszeniach i ostrożnie obserwując wszystko, co go otacza. Figlarny, wytrwały umysł, nic nie umknie mu. разговорной речи". Autor ciągnie Amblés przez „mówienia”. Любитель кофе и сигарет", немного хулиган, чуточку романтик. „Miłośnik kawy i papierosów”, mały tyran, trochę romantyczny. здесь и сейчас", перебирает ее как паззлы, рассматривает под разными углами. Wydawał się być trudny do smaku życia, to w „tu i teraz”, przechodzi przez nią jak puzzle, biorąc pod różnymi kątami. Grzywny i zawiadomienia o nich rysuje żywy obraz. Dzięki tej zdolności jego wiersze są czytane i odbierane łatwo widoczne.

Savitskih Aleksandr opisuje życie, jak to jest. Ponadto, jest to niezwykłe, że w jednej pracy może nagle łączyć szczegół konsumentów z asocjacyjnych własnych doznań. Ты утро” он говорит, что пора засыпать макароны сыром, затем подать кофе, посыпанный тертым шоколадом. W wierszu „Jesteś rano”, mówi, że nadszedł czas, aby spać Macaroni sera, a następnie podają kawy, posypane wiórkami czekolady. звучит следующее: ”Ты рассвет. Wtedy to brzmi jak następuje: „Jesteś świt. Ci tlen. Ci Pepsi-Cola ". Można powiedzieć, że Aleksandr Savitskih jego wiersze daje ludziom i robi tak hojnie.