323 Shares 6495 views

Niżny Nowogród College (Politechnika): specjalistyczne i dochodach zasady

Obecnie istniejący Niżny Nowogród Polytechnic College nazwie Rudnev rozpoczął swoją pracę w 1920 roku pod nazwą uczelni wieczorem. Jej powstanie było spowodowane rozwojem Stoczni Sormovo i niedobór wykwalifikowanych pracowników. Po kilku latach instytucja edukacyjna będzie 100 lat. Dziś jest to nowoczesne uczelnie, w których jest 7 różnych programów szkoleniowych. Czym one są i jak iść na studia?


Specjalne w szkole

College w Niżnym Nowogrodzie jest Polytechnic, jak sama nazwa wskazuje. Dlatego jest zdominowany przez technicznym specjalności. W celu uzyskania jednego z nich, trzeba mieć matematyczny umysł, aby zrozumieć fizykę. Wszystkie dostępne Technical College specjalizujący zawierają element kreatywności, ale jednocześnie są zróżnicowane. Każdy wnioskodawca, który przychodzi do studia, znajduje swój najbardziej odpowiedni program.

Oprócz obszarów technicznych jest programów gospodarczych Niżny Nowogród Polytechnic College. Specjalności są przeznaczone dla osób z matematycznego lub analitycznym umyśle. Ujęcia przygotowany przez kolegium, pracujący w różnych przedsiębiorstwach, fabrykach, w prywatnym biznesie.

maszyny Uzyskanie kwalifikacji

Każdego roku ogromna liczba uczelni produkować techników. Są specjaliści, którzy rozumieją różnych maszyn, urządzeń, działanie urządzenia. Ale zawsze popyt na rynku pracy maszyn. Fakt, że nie wszyscy ludzie są zadowoleni z wykształceniem zawodowym.

Ludzie, dla których wyższe wykształcenie nie jest obowiązkowe, mogą zapisać się w Niżnym Nowogrodzie College (Politechnika). Ma ona kilka specjalności. Sprzęt oferowany jest kwalifikacyjna:

 • na "Shipbuilding";
 • do „konserwacja i instalowanie maszyn i pojazdów statek”;
 • na „technologia inżynierii mechanicznej”;
 • w „operacji technicznej i konserwacji urządzeń elektromechanicznych i elektronicznych”;
 • do „produkcji” Spawalnictwa.

Na wszystkich tych zawodów studenci otrzymują wysokiej jakości edukacji, ponieważ uczelnia ma dobre logistyki. W szkole wyposażyć kilka warsztatów: ślusarskie, mechaniczne, elektryczne, punkt ostrzenia, część obrabiarek CNC, technika spawania.

Wybierając księgowego kwalifikacje

Uczestnicy w Niżnym Nowogrodzie College (Politechnika), mogą otrzymać księgowego kwalifikowanej dla specjalności „Rachunkowość i ekonomii (przez przemysł).” Ta tendencja popytu w organizacji edukacyjnej. Na nim, studenci uczą się wykonywania rachunkowości, audytu, kontroli finansowej, w celu sprawdzenia autentyczności otrzymanych informacji, w celu monitorowania zgodności z prawem wydatków funduszy.

Po ukończeniu studiów absolwenci możliwość znalezienia pracy w niektórych firm i miast Spółki:

 • Niżny Nowogród Zakład Budowy Maszyn ;
 • Stocznia „Wołga”;
 • Centrum serwisowe „Pro” biznes itd. D.

Uzyskanie kwalifikacji logistician operacyjny

Wykwalifikowany logistician operacyjny oferuje Niżny Nowogród College (Polytechnic) na specjalności „działalność w logistyce”. Jest niezwykle obiecujące i rynkowe w dzisiejszym świecie. logistyka operacyjne musi we wszystkich przedsiębiorstwach zajmujących się działalnością produkcyjną. Tych specjalistów są odpowiedzialne za dostawy, transport produktów, planuje składać zamówienia, upewnij się wszystkie operacje niezbędne dokumenty.

Absolwenci Kolegium po pomyślnym zakończeniu programu nauczania oraz ukończenia szkoły są umieszczone w następujących struktur:

 • spółka holdingowa „Logoprom”;
 • Niżny Nowogród firma logistyczna;
 • OOO „Linia Biznesowa” i tak dalej. D.

Jak iść na studia

Przyjmowanie dokumentów w roku szkolnym rozpoczyna się w połowie czerwca. Kandydaci do przyjęcia musi złożyć wniosek przedstawić paszport, zaświadczenie o edukacji (świadectwa lub dyplomu) i 4 zdjęcia. Dostarczanie informacji o prowadzeniu obowiązkowego badania lekarskiego jest wymagane.

Kampania zakończy odbieranie Niżny Nowogród College (Politechnika) w połowie sierpnia. Po tym, nie jest konkurs, przez który jest określany przez średni wynik dokumentów i zależnie od niej, lista kandydatów do zaliczenia do miejsc budżetu. Z równą liczbą punktów:

 • Osoby wjeżdżające do specjalności technicznych, stanowiły ocenie algebry, geometrii i fizyki;
 • ci ludzie, którzy wybierają kierunki ekonomiczne są rejestrowane dla oceny algebry, geometrii i języka rosyjskiego.

Podsumowując, warto podkreślić, że proponowane specjalnością jest przeznaczony głównie dla studentów wkraczających po 9 klas. Dla osób z wykształceniem co najmniej średnim, w sprawie budżetu jest kierunek „operacji technicznej i konserwacji urządzeń elektromechanicznych i elektronicznych”, a na płatnym dziale – „rachunkowości i ekonomii (przez przemysł)”