647 Shares 3182 views

Gryka dieta dr Laskin: obwód zasilania, pasemka

Obecnie istnieją tylko dwa sposoby leczenia raka – medyczny i chemioterapia. Ostatnio jednak, powszechne popularność staje się inna opcja do zwalczania tej choroby – odżywczą. Wśród wspólnych dzisiaj systemu zasilania na szczególną uwagę zasługuje tzw przeciwnowotworowe dieta dr Laskin gryki. Jest to dobrze znany onkolog, który przez wiele lat pomagał swoim pacjentom w celu odzwierciedlenia ataki choroby tak podstępna. Korzyść ze stosowania leków chemioterapeutycznych mała. Wkrótce lekarz ma nowy cel – nie do walki z chorobą i całkowicie wyleczyć go z jego pacjentów. Po wielu latach badań nad literaturą dr Laskin on opracowała unikalną diety.

Sekretem skuteczności

Tworzenie swojej metodologii Żywność, ekspert oparł swoją pracę George Ozawa, który przez kilka lat leczył pacjentów z rakiem konkretnej diety zbóż z ryżem. W tym czasie, brązowy ryż był brakuje w naszym kraju, więc Laskin postanowił zastąpić go gryki. W ramach eksperymentu, zasugerował do swoich pacjentów na jakiś czas przenieść się do specjalnie zaprojektowanej diety. Już po kilku tygodniach, którzy zdecydowali się na taki krok dzielnych pacjentów przyszedł trwałą poprawę. Tajny efektywność takiej diecie jest bardzo prosta gryka lekarz Laskin dieta dostarcza dawki nasycającej organizm kwercetyny (300 g płatków zawierał około 24 g tego materiału). Kwercetyna ma działanie przeciwnowotworowe. Oczekuje on, aby zatrzymać wzrost nieprawidłowych komórek i powoduje ich śmierć, nie pozwalając, aby aktywnie rozmnażać. System ten wykorzystuje inną róża, które znajdują się również przeciwutleniacz jest obecny. Ze względu na ciele pacjenta poprzez dietę stopniowo uwolniony od wolnych rodników w nim prowadzony ciągłe procesy odzyskiwania poprawia funkcję odporności.

informacje ogólne

Gryka diety dr Laskin jest podzielona na dwie fazy warunkowych. Pierwszy wiąże się znaczne ograniczenia w diecie, więc jest oczyszczenie organizmu i innych powiązanych procesów odzysku. Drugim krokiem jest konieczne, aby zapewnić pozytywny wynik.

Dieta dr Laskin poważnie ogranicza dawkę soli i cukru, czerwonego mięsa, wędzone mięso, alkohol, chleb, produktów mleczarskich. Jest to o wiele łatwiejsze do listy produktów dopuszczonych do obrotu, zamiast mówić o zabronione.

Podstawą diety powinny być gryka. Menu może być uzupełnieniem innych produktach pochodzenia roślinnego (owoce / warzywa, jagody, orzechy). Ponadto przewidziane oddzielne gastronomicznych. Oznacza to, że białka i węglowodany, nie powinny być mieszane w tym samym posiłku.

Etap 1 №

Czas trwania tej fazy w diecie, ponieważ z reguły nie przekracza 3-4 tygodni, a okres ten może być rozszerzony, jeśli to pożądane. Ważne jest, aby wziąć pod uwagę ogólny stan pacjenta, ponieważ takie ograniczenie w jedzeniu i wyłącznie chude żywności może mieć negatywny wpływ na jego zdrowie.

Rano Zaleca się rozpoczęcie przyjmowania mieszanki składników odżywczych (zmielony biodra + łyżka witaminy mąki + łyżeczka miód). Takie zawiesinę należy jeść codziennie przed pierwszym posiłkiem i kolacji. Na płatki śniadaniowe można formułować z gryki (0,5 kubki płatki muszą być napełnione wodą, konieczne jest, aby doprowadzić do wrzenia i gotować po drugim przez 15 minut). Zaleca się, aby wypełnić najczęściej oliwę. Około godziny później – drugi posiłek. Obejmuje on garść rodzynek i filiżankę zielonej herbaty. Gryka dieta dr Laskin oferuje przez cały dzień pić świeżo wykonane soków warzywnych. Należy preferować czerwonych i zielonych warzyw, ponieważ zawierają one duże ilości magnezu, która ma pozytywny wpływ na działanie drobnoustrojów w komórkach nowotworowych.

Etap 2 №

W kolejnym etapie, dr Laskin dieta oferuje różnorodne mięsa i filet z kurczaka chude ryby. Oznacza to, że teraz jest w porze lunchu i kolacji można gotować kotlety parowa, ryby z grilla , i tak dalej. D. Aby oczyścić organizm, pożądane jest, aby podjąć otręby. Wolno jeść suszone owoce i orzechy. Niektóre wziąć to posiłek opcji przez całe życie jak onkologii prewencyjnej.

Gryka przeciwnowotworowym dieta dr Laskin: Menu

Codziennie przez około 30 minut przed pierwszym posiłkiem zaleca się jeść owsiankę z dzikiej róży (przepis jest przedstawiony w tym artykule). Pierwsze śniadanie, zawsze składa się z gryki, 100 g rodzynek lub wszelkie suszone owoce, zielonej herbaty. Zamiast drugiego śniadania, można jeść filiżankę jakichkolwiek świeżych owoców (jagody, winogrona). 30 minut przed obiadem – owsianki ponownie od bioder. Po tym czasie można przygotować sałatkę z warzyw z dodatkiem oliwy z oliwek, zupa fasolowa, parzona ryb. Obiad powinien składać się z 100 g każdy suszone owoce, orzechy i zielonej herbaty. Gdy nieznośne uczucie głodu podczas ostatniego posiłku można ponownie gotować surówka.

Pięć podstawowych zasad diety

  1. Nie można jeść konserwy.
  2. Unikać gotowane / smażone warzywa.
  3. Pij więcej wody, zielonej herbaty.
  4. Warzywa i owoce najlepiej jeść na surowo, ponieważ są zapisywane więcej niż witamin.
  5. Gryka dieta dr Laskin zaleca dokładnie obliczyć dzienne spożycie błonnika.

Przeciwwskazania i skutki uboczne

Obecnie, działania niepożądane u ludzi, którzy przystąpią do takiego obwodu zasilania, nie jest ujawnione. W każdym przypadku, przed odwołaniem się do jej pomocy, zaleca się, aby skonsultować się z lekarzem. Jest możliwe, że specjalista w pewnym etapie leczenia podejmie decyzję w sprawie regulacji mocy. Należy pamiętać, że dieta dr Laskin nie mogą być postrzegane jako jedyny właściwy sposób leczenia problemów nowotworowych. Jednak dla wielu ludzi stał się prawdziwym symbolem nadziei dla odzysku i zwykle pełne życia.

opinie

Niestety, jest to niemożliwe do wykonania 100% ocenić skuteczność tej diety, który oferuje gryka diety dr Laskin. Omówienie systemu elektroenergetycznego trwa do dziś, pomimo faktu, że po raz pierwszy zaproponował około 40 lat temu. Obecnie jeszcze tylko poprawna metoda walki z rakiem jest leczenie zachowawcze.

Z drugiej strony, istnieją liczne pozytywne komentarze od pacjentów z takim rozpoznaniem. Nie można powiedzieć, że były one wspomagane przez ten system wyłącznie dla pacjentów poddawanych chemioterapii, wraz ze zmianą diety.

Dieta dr są Laskin pomaga? Recenzje diety są różne. Jest jeszcze inna informacja, że system zasilania – jest nie tylko doskonałym narzędziem profilaktyki raka, pomaga pozbyć się kilku dodatkowych kilogramów. Jeżeli dana osoba ma uciekają się do pomocy diety, aby schudnąć, należy zauważyć w drugim okresie. W zależności od ograniczeń długości diecie Niektórym udaje się zrzucić około 7-12 dodatkowych kilogramów. Oczywiście, w tym przypadku, nie jest zalecane, aby spróbować schudnąć na własną rękę są o skonsultować się z dietetykiem.

wniosek

W tym artykule mówiliśmy o różnicy między gryka diety Laskin (przeciwnowotworowym dieta), jakie są jej podstawowe zasady i przykładowym menu na jeden dzień. Proponowana dieta nie wymaga znacznych kosztów, wszystkie produkty przeciętna osoba zużywa dziennie. Jednak dieta nakłada pewne ograniczenia, wiele produktów są objęte zakazem (np tłuste mięso, mleko, napoje alkoholowe, sery, ciasta i słodkie).

Uwaga znowu: Nie dopuścić system władzy jako alternatywa dla leczenia zachowawczego. Jak pokazuje praktyka medycyny, dziś nie ma uniwersalnego lekarstwa lub diety, która może wyleczyć pacjenta z rakiem.

Mamy nadzieję, że wszystkie podane informacje w tym artykule na temat żywienia byłoby naprawdę przydatna. Bądź zdrowy!