337 Shares 1006 views

Jakie mogą być wykonane z lapis lazuli w „Maynkraft”: recepty

Dzisiaj patrzymy z lapis lazuli. Jeśli mówimy o realnym świecie, kamień ten błękitny, który nie ma innego praktycznego zastosowania niż dekoracji. Nawiasem mówiąc, gra komputerowa nie jest wyjątkiem. Co może być wykonana z lapis lazuli w „Maynkraft”? Nic użyteczne. Pozycja ta jest stosowana w niektórych receptur, budynku, wraz z wieloma innymi jednostkami, lecz ma jedynie funkcję estetyczną. Nawiasem mówiąc, w grze nie można znaleźć lapis lazuli. W niektórych przykładach wykonania, element przemieszczający jest nazywany ultramaryna.


ekstrakcja

Istnieją dwa sposoby, aby uzyskać lapis lazuli w grze o przetrwanie. Jednak dla was obu trzeba wytrwałości i kilof, jakość jest nie mniej żelaza, choć byłoby lepiej, aby uzyskać diament. Według niektórych danych, lapis lazuli może występować na głębokości 19 metrów, a drugi – od 32. Jednakże, zgodnie z uwagami graczy, najprostszym sposobem, aby znaleźć go w pobliżu skupisk diamentowych. Więc należy być ostrożnym. Tak, jak "Maynkraft" lapis lazuli.

  1. Lapis lazuli znaleźć rudę, masz dwa sposoby jego produkcji. Pierwszy – to najbardziej racjonalne i banalne. Po prostu „wbić” w bloku z kilofem. Tak więc, można uzyskać od 4 do 8 kawałków lapis lazuli. Jeśli zacharuete swój kilof na trzecim sukces, liczba spadku wzrośnie do 16.
  2. Drugi sposób dla tych, którzy kochają poizvraschatsya. Można zachwycić narzędzie na „dotyk jedwabiu”. Tak więc, gdy jesteś na wydobyciu jednostki jednoczęściowy z lapis lazuli rudy. Aby wydostać się z wymagało ultramaryny, masz do stopienia rudy w piecu. 1 jednostka = 1 lazuryt. Jak wiesz, to lepiej użyć pierwszej metody, ale jeśli wystarczy przesunąć przepływ rudy z jednego miejsca do drugiego, proszę, tu jest rozwiązanie.

budowa

Po uzyskaniu pożądanego materiału, natychmiast pojawia się pytanie: „Dlaczego jestem tak wyglądało na to co może być wykonane z lapis lazuli w?” Maynkraft „?” Jak wielu graczy woli grać w trybie tworzenia, zobaczmy, co można stworzyć z lapis lazuli w budownictwie.

  1. Niebieski blok. Dokładniej, lub ultramaryna. Jest to typowe urządzenie, które można zainstalować w dowolnym miejscu na mapie. Ma ciemny niebieski odcień, który pozwala wydawać budynku / lokalu w dobrym stylu, ale nie wiele więcej. wartość praktyczną on nie robi. Umieść jednostki Workbench 9 ultramaryny dla tego bloku.
  2. Następnie oddalamy się trochę z budowy. W poniższym przypadku, lazuryt jest stosowany jako barwnik. Jeśli umieścisz na stole warsztatowym w centralnej komórki, lapis lazuli, i położył się na krawędzi szkła, można uzyskać 8 kawałków szkła niebieskiego. Jak go używać, można się domyślić samemu.
  3. Ponadto jednostka Lazurite mogą być wykonane niebieski wypalonej gliny. Jest on tworzony na tej samej zasadzie jak ten z niebieskiego szkła.

malować

Jakie mogą być wykonane z lapis lazuli w „Maynkraft”, oprócz bloków? Nic! Ostatnią funkcją przedmiotu – farbowanie. Z ultramaryny, można utworzyć barwniki, które zmieniają kolor obiektów. W różnych kombinacjach, można uzyskać kilka odcieni, taki czy inny sposób związane z błękitem.

  1. Światło Ultramaryna = + Bone Meal.
  2. Purpurowy = Lapis + różowo.
  3. Ultramaryna Turquoise = + Cactus zielony.
  4. Lilac (4 szt) + = Lazurite Bone Meal + Rose Kolor (jednostka 2).

Powstałe barwniki można wykorzystać według własnego uznania. Na przykład, do barwienia wełny owiec, tworząc pokaz sztucznych ogni lub malowania kołnierz wilka. Mamy nadzieję, że udało nam się odpowiedzieć na pytanie, dlaczego w „Maynkraft” lapis lazuli.

wniosek

Niestety, wiele elementów gry „Maynkraft” dostępne dla graczy, jeśli nie ustawić dodatkowe tryby. Pomimo faktu, że pociąga za sobą rozprzestrzenianie się wirusów komputerowych i adware, zrezygnować z niektórych dodatków nie uda. Co może być wykonana z lapis lazuli w „Maynkraft”? Lista możliwych kombinacji jest bardzo rozbudowany, jeśli zainstalować taki sposób jak Craft Przemysłowej 2, budować statki i innych. Powodzenia w rozwoju świata kostki!