807 Shares 9186 views

Jak gotować Julienne z grzybami

To danie może być głównym na świątecznym stole, a może na tradycyjnym świętem rodzinnym. Przygotowując ją prosto i szybko, a wynik jest znakomity tabeli dekoracji. Są pochwała słusznie zdobył julienne z grzybami. Kolejną zaletą Julienne jest niska zawartość kalorii. Dlatego też, nie ma innego powodu, by przygotować to danie.


Tradycyjnie jest gotowany w cocotte, ale jeśli nie, to nie jest powodem do niepokoju. Podjęcia wszelkich potraw, które można piec w julienne piekarnika. Tak więc, musimy pół kilograma grzybów (grzyby wziąć). Oni mamy czyste i bardzo drobno cięte. Teraz podjąć taką samą ilość kurczaka i gotować do miękkości. Cebuli powinny zostać oczyszczone i cięto dokładnie jak to możliwe. filet z kurczaka, które w tym czasie nie ostygnie, tniemy zbyt drobno.

Następnie należy podsmażyć posiekaną cebulę z dodatkiem niewielkiej ilości oleju roślinnego. Następnie dodać do niej, jak również smażone grzyby. Przy formowaniu odparowana woda, to jest konieczne, aby wlać szalce plasterki kurczaka. Wszystkie składniki smażyć przez jakiś czas i dodać sól i pieprz do smaku dowolny.

Teraz rozprzestrzeniać do innych patelni dwie łyżki mąki i lekko usmażyć. Wynika z tego, że nie zmienia koloru. Następnie dodać do niej 300 ml śmietany i doprowadzić do wrzenia. Wlać sól i pieprz. Teraz musimy połączyć śmietanę i smażone grzyby z kurczaka. Wszystko dobrze wymieszać.
Teraz rondlami rozkładają składniki masy i posypać startym serem. Kładziemy julienne z grzybami w komorze mosiądzu. Danie jest gotowe, gdy górna część brązowym rumiane. Otrzymujemy i podawać na stół.

To danie można sklasyfikować jako światła do gotowania receptur. Julien można łatwo przygotować nawet początkujący gospodyni.

Krem można zastąpić śmietaną i dodać trochę masła. Można również posiekać grzyby większe kawałki. Oto przykład takiej recepty. Podsmażyć posiekaną cebulę i pieczarki. Dodaj do nich śmietanę i przyprawy. Wszystko dusić przez chwilę. Dalsze rozprzestrzenianie mieszaniny wytwarza się w zbiorniku. To może być gliniane garnki. Top w każdym sypem garnek tartym serem i położyć kawałek masła. Umieścić julienne z grzybami w piecu i gotować przez około 15 minut.

Jest to klasyczny przepis, ale na życzenie mogą być zastąpione innymi składnikami kurczaka. Julien z kalmarów i grzybów i gotowane bardzo szybko. Aby to zrobić, potrzebujemy 4 kalmary. Muszą być czyszczone. Lepiej jest to zrobić, gdy są zamrożone. Następnie pokroić w cienkie paski. Grzyby wrzenia, jeśli są one suszone. Jeśli masz świeże grzyby, po prostu posiekać dowolny kształt. Cebuli cięcia drobno.

Teraz możemy smażyć na oleju roślinnym, kalmary, a następnie dodać do niej cebulę i grzyby. Smażyć przez około 3 minuty. Więcej w tym przypadku nie jest konieczne, a kałamarnica będzie trudne. Teraz podjąć wszelkie potrawy do pieczenia w komorze piekarnika. Możesz wziąć jeden duży lub kilka porcji. Rozprzestrzenił się mieszaninę przygotowaną w nim. Rozcieńczyć majonezu i śmietany w równych ilościach. Napełnić kalmary mieszaniny smażone grzyby. Pozostaje tylko posypać startym serem. Lepiej wziąć odmian sera. Dodaj sól i pieprz do smaku. Należy zauważyć, że w obecnym sosem majonezowym, więc nie przesadzaj.

Ponieważ zostały dostosowane do gotowe wszystkie składniki podczas pieczenia w piecu nieistotne. Julienne z grzybami lepiej podawać na gorąco lub ciepło. Cocotte nie ma co gospodyni. Można przygotować to danie w jednym dużym pojemniku. W sposób przejrzysty danie, więc danie jest nie tylko smaczne, ale także piękne. Gotować z przyjemnością!