473 Shares 917 views

Gemini samiec i samica ryb. Zgodność sparowany

Niektórzy astrologowie twierdzą, że zgodność z Ryb, Gemini – jest mało prawdopodobne. Być może chodzi o to, że te dwa znaki, gdyż istnieje w różne samoloty lub wymiary? Rozmowny Gemini zawsze w stanie zebrać tłum fanów. Są inteligentne i często mają dobre wykształcenie, a niespokojny charakter prowadzi ich do poszukiwania nowych pomysłów. Ciekawość i wielka kreatywność pozwala poszerzyć krąg znajomych, która popycha ich do podróży i komunikować się ze wszystkimi nowymi ludźmi.

Ryby są często zbyt emocjonalne. Są wrażliwe, przesadzasz wziąć postawy ludzi wobec siebie, więc często bardzo wrażliwe. Oni, podobnie jak Gemini, poszukiwania nowej wiedzy, to znak intelektualnej. Ponadto są one wyposażone – aby szybko dostosować się do każdej sytuacji.

Na podstawie wszystkich tych danych, Gemini samiec i samica ryb w relacji zgodności mogą być uznane tylko wtedy, gdy istnieją silne wzajemne zainteresowanie sobą. Jeżeli Unia wciąż tworzą partnerzy będą musieli przejść przez ciernie do doprowadzenia relacji do poziomu całkowitego zaufania i wzajemnego zrozumienia. Jeśli to się powiedzie, pojawi się naprawdę doskonałe małżeństwo godnego białym zazdrości innych. Weźmy bliżej przyjrzeć sojuszu.

Gemini samiec i samica ryb: kompatybilność w małżeństwie

Osoby urodzone pod te znaki, ale bardzo różne i przeciwstawne, jak zwykle przyciągnęła. Kochające relacje, jak małżeństwo, oczekują, że spadek i strome ups, szczęśliwych chwil zostają zastąpione przez drobnych problemów, i vice versa. wszystko Fakt, że ryby szukają głębszego trwającego związku, podczas wietrznej Gemini to nie są gotowe, a czego unikać. W tym niełatwym sojuszu Gemini jest odpowiedzialny za inteligencję i ryby – dla zmysłowości i emocji. Jednak Bliźnięta powinny uważać: są one narażone na zaczarowanym ryb i kończy się w błędnym kole, gdzie poczują, że tracą one swoją wolność. Taka sytuacja nie przyczynia się do rozwoju przyjaznych stosunków. Harmony jest zagwarantowane tylko wtedy, gdy Twin wpisane cierpliwość i poczekać kiedy ryby niech go do swojej zacisznej świat fantazji i marzeń.

Gemini mężczyzna i kobieta Ryba: kameralny kompatybilność

Kobieta w tej pary może być bardzo namiętny i czuły. Ona daje jej mężczyzna doświadczenia tych stosunków seksualnych, która marzy każdy. To dlatego, że ryby wyprostowany w bliskości duchowej rytuału, otoczony pełne romantyzmu ze wszystkimi jego atrybutami. Dla Ryb miłość jest ważna, a nie fizyczne, ale duchowe. Twin, którego najbardziej intymna sfera rozrywki dostaje się do pełnej uroku proponowanej partnera, co w efekcie przekłada się na magiczny świat namiętności, gdzie nie istnieją żadne bariery i konwencje. Być może intymnej sfery – jedna z niewielu, gdzie bliźni samiec i samica ryby są kompatybilne ze stu procentach.

A co możemy powiedzieć o biznesie? Partnerstwa tej pary, a potem obiecuję coś niezwykłego. partnerstwa biznesowego w tandemie Gemini i Ryby horoskop uważa za dobre partnerstwo. Po tym wszystkim, nadchodzimy razem intuicji i logiki, że można zrobić doskonałe decyzji. Jednak w parę bliźniaczych męskiej i żeńskiej zgodności ryb zależy od wielu czynników. Dopiero po jakimś czasie staje się jasne: w drodze do nich lub w różnych kierunkach.