495 Shares 5373 views

Jak wytrzeć ekran laptopa? Ściereczka do ekranu tabletu?

Wraz z upływem czasu, w zależności od warunków w pomieszczeniu na ekranach urządzeń elektronicznych (monitory, laptopy, komputery tabletek, itd. D.) skumulowana pyłu wydzielają krople tłuszczowych drukuje palców i innych zanieczyszczeń.


Każde urządzenie elektroniczne jest wymagane należytej staranności, czyli zapobieganie i leczenie.

A im więcej czasu i uwagi poświęca się dbać o sprzęcie, serwisowania z nim pracuje, a żywotność lampy trwa dłużej.

Urządzenia do pielęgnacji powinny być przeprowadzane regularnie. Ktoś obchodzi zacząć, przede wszystkim do czyszczenia ekranu komputera przed kurzem i brudem.

Jak dbać o laptopa i tabletu?

Jak wytrzeć ekran laptopa?

Ściereczka do ekranu tabletu?

Tak, w porządku.

Co to laptop

Laptop (notebook) jest tłumaczony z języka angielskiego – notebooka lub komputera notebook – przenośny komputer typu laptop.

Podwozie notebook integruje wszystkie główne komponenty komputerowe związane stacjonarnych oraz urządzeń wejścia – klawiaturę i panel dotykowy lub touchpad, wyświetlacza i baterii.

Laptop jest małych rozmiarów i ciężaru.
K, wykonane w rozkładana laptopów rodziny pakiet są komputery przenośne.

Chusteczka ekran przenośnego – Materiał

Ekran laptop może być czyszczone – zaleca się stosowanie dwóch niepylących tkanin (np flanela). Po pierwsze, zwilżonej, usuwania pyłu i drugiej suchej – czyści ekran nie miał rozwodu.

Zalecamy korzystanie z tkanin bawełnianych, niestrzępiącą tkaniny z mikrowłókien, suchych chusteczek jednorazowych.

Sprawa nie powinna być mokra – bardzo mokre. Płynących z mokrego płynny materiał może pozostawić ślady na powierzchni ekranu, które są dostatecznie twarde, aby wyeliminować. Co więcej, ten płyn może spowodować zwarcie w obwodzie elektrycznym urządzeniem.

Materiał nie powinien być zelektryfikowana.

Upewnij się, że sprawa jest oczyszczona, jest on wolny od grubych ziaren, które mogą porysować ekran laptopa.

Idealnym rozwiązaniem byłoby stosowanie specjalnych chusteczek, które są oferowane w różnych wersjach specjalistycznych sklepach komputerowych.

Chusteczka ekran przenośnego – środki

Tradycyjnie, ekran rozciera się z czystej wody. Jeśli ekran jest bardzo brudna (plamy z wody, odciski palców), wówczas nie ma szczególnych sposobów oczyszczania (żel lub sprayu i wyciera zestawu) nie mogą.

Jeśli odpowiedź na pytanie, tym lepiej do wycierania ekranu laptopa, korzystne jest, oczywiście, gotowy do wyboru wyspecjalizowanych tkanek i fundusze na ten cel.

Profesjonalne różnią które dotyczą różnego stopnia zanieczyszczenia, a także prowadzony przez różnych modeli i cech technologii. W obecności profesjonalnych narzędzi pod ręką kwestia co do wycierania ekranu laptopa, nie będzie już problemem.

Nie zaleca się:

  • Zastosowanie alkoholu i płynów zawierających alkohol!
  • Przetrzyj ekran laptopa środki do czyszczenia okien, mycia podłóg.
  • Zastosowanie środków czyszczących agresywnych składników aktywnych (aceton, etc.)

Chusteczka kamienia ekranie laptopa

W pielęgnacji matowej powierzchni czasami wystarczy zwilżyć tkaninę i przetrzeć ekran elementarną początkowo wilgotnej szmatki, a następnie suszone i poczekać do całkowitego wysuszenia.

Co jest tabletką

komputer (tabletka) – rodzaj notebooka. Te komputery są wyposażone w ekrany dotykowe i czujniki pozwalają na pracę z rysikiem lub palcem używania lub nieużywania tego kontrolować klawiaturę i mysz.
Główną cechą tej rodziny osobistego laptopa – pełna kompatybilność ze sprzętem IBM PC i instalacji pełnoprawnych systemów operacyjnych.

Te systemy operacyjne pozwalają użytkownikom korzystać bez ograniczeń wszelkie dostępne na pulpicie oprogramowania.

Chusteczka ekran tabletka

Podczas oczyszczania płyt nie monitoruje zaleca się stosowanie płynów zawierających alkohol, detergenty i wiele dawek. Takie preparaty mogą łatwo doprowadzić do uszkodzenia powłoki.

Aby oczyścić ekran tabletu zaleca się stosowanie mikrofibry serwetki – tkaniny, produkowane z poliamidu i poliestru, posiadające zdolność do absorbowania tłuszczu i usuwania ładunków elektrostatycznych.

W tradycyjnym rozwiązaniu, i wystarczającą elementu oczyszczania wody materii. Dla silniejszego zanieczyszczenia, należy użyć specjalnych narzędzi.

Korzyści z profesjonalnych zasobów w opiece nad laptopem lub tabletem

1. Charakterystyka poszczególnych produktów ułatwiają pozbycie się wszelkiego rodzaju plamy i kurz.

2. Obecność dogodny kształt i dozownik umożliwia praktyczną regulowanie żądanej ilości płynu do czyszczenia.

3. Zastosowanie specjalnych materiałów zapobiega zadrapania i zarysowania, jak również całkowicie absorbuje wilgoć.

4. Co do zasady, nie tylko profesjonalnych produktów wyraźnych zanieczyszczeń, ale również doskonale radzą sobie z bakterii i zarazków.

5. Koszt. Do czyszczenia wystarczy tylko kilka kropli cudownego leku.

Jak czyścić ekran

1. Przed zabiegiem, komputer musi być wyłączony i odłączyć ją od urządzeń peryferyjnych. Prace powinny rozpocząć płynący kolistymi ruchami, przecierając wilgotną szmatką ekran.

2. Po wstępnej obróbce powtarzalnym ruchem kołowym, aby uwolnić się od pozostałych pasków.

3. przetrzeć powierzchnia powinna być lekko bez użycia całą swoją moc w celu usunięcia dużych zanieczyszczeń z ekranem komputera. Ciśnienie musi być dokładnie tak, aby utrzymać tkaninę na płaszczyźnie monitora, nie więcej. Nadmierne ciśnienie w tkaninie ma możliwość uszkodzenia LCD matrycę i powoduje znaczne uszkodzenia ekranu.

4. Przy wykonywaniu prac koniecznych w celu uniknięcia dotknięcie palcem bezpośrednio do płaszczyzny ekranu.

5. Utrzymuj ekran z tyłu, tak aby nie dać urządzenie do przewracać lub odpaść podczas czyszczenia.

6. Aby usunąć większość uporczywych zabrudzeń, procedura może trzeba powtarzać szereg razy. Jeśli zanieczyszczenie jest dość silny, tkanina (szmatki) zaleca się zmieniał się kilkakrotnie.