443 Shares 8103 views

Dzianina z igłami: sznurowadła

Modne szelki do siatkówki, igły z dzianin, w wieku w stylu miejskim, wyglądają kobieco i elegancko. W każdym sezonie, nawet w zimie, nawet w lecie, będziesz zachwycony z tej szafy. Dziewięć igieł dziewiarskich z nieprzemakalnego materiału to stworzenie arcydzieła, które łączy w sobie powściągliwość, wyrafinowanie, elegancję i praktyczność. Ponadto, dzianie jest wielkim hobby. Spróbujmy zrozumieć, jak przymocować sweterek z igłami do szycia.


Cechy szalunkowe

Dziewięć igieł dziewiarskich pojawiło się wiele wieków temu. Szczególnie popularne są kobiece wzory w formie koronkowych rozwodów. Azhur różni się małymi przekrojami, tworząc ornament. Za pomocą wątków i szprych można tworzyć dość złożone kompozycje.

Dzisiaj nie tylko babcie, ale także kobiety, dziewczęta, dziewczęta wybierają dziewiarstwo jako dziewczęce hobby. Otwarty sweterek nie jest tak trudny do połączenia, jeśli nauczysz się wszystkich niezbędnych symboli i pętli. Nowoczesne systemy pozwalają na naukę koronek tkania wszystkich needlewomen.

Jakie są możliwości dopuszczenia do pracy? Jest to okazja do wykonania ekskluzywnego modelu, który nie spotka innych kobiet. W przypadku takiej pracy nie są wymagane żadne specjalne koszty. Możliwe staje się modne i niesłychanie obdarzone demokratycznymi cenami, ponieważ zrobisz to samemu. Jeśli nagle ta rzecz oczekuje na ciebie lub musisz zmienić rozmiar, możesz łatwo ją rozwiać. W tym artykule zostaną podane opisy i schematy sznurowadła, igły dziewiarskie. Jasne zdjęcia i szczegółowe opisy pomogą Ci stworzyć uroczą małą rzecz.

Wybór gwintu

Dzianina szwalniczą wykonuje się za pomocą zestawu nakrętek, przechodząc w prawo i na lewo od zawiasów. Wzory koronkowe odznaczają się pięknem, łaską i różnorodnością. Utwórz piękny wzór – po czym znowu ćwiczyć w swojej sztuce i stworzyć indywidualne dzieło. Dzianina siatkowa nadaje się zarówno do letnich, jak i zimowych damskich szwów, igieł dziewiarskich.

Wzory koronkowe są piękne i luksusowe. Mogą to być fale, komórki, szkielety, klatki, płatki, sieci, romby. Istnieje wiele opcji dla Azjur. Mogą to być duże lub mniejsze motywy, proste i złożone. Ich umieszczenie może być pionowe lub poziome.

Jaki gwint lepiej zgiąć sweterek z igłami dziewiarskimi? W letniej wersji bawełna, bambusowa, akrylowa, mikrofibrowa będzie bardziej odpowiednia. Modele zimowe są lepiej wykonane z delikatnej wełny, wełny, włókien mieszanych, alpaki, angory, moheru, kaszmiru. Produkty z serii Openwork z wymienionej przędzy będą elegancko pasować do rysunku, podkreślają jego godność.

Modne odcienie

Dzianina sweterek jest uniwersalnym elementem szafy. Może być noszony ze spódnicami, spodniami, dżinsami, sukienkami. Przy chłodnej pogodzie fashionistki lubią chwalić się tymi strojami. Ważne jest, aby prawidłowo wybrać kolor produktu, aby zestaw wyglądał na harmonijnie. Warto zwrócić uwagę na odcienie trendu.

Modne dziś są chwytliwymi rozwiązaniami kolorystycznymi. Może to być kombinacja purpury z czarnym lub czerwonym kolorem brązowym. Pastelowa niebieska skala jest również na szczyt popularności. Latem ulubione odcienie na swetry są białe, żółte, niebieskie, różowe.

Mohair ciepłe modele rzemieślników wolą dzianiny od beżu, szarości, przędzy mlecznej. Turkus, wino też wygląda na oryginale na wolnym powietrzu. Poniżej jest prosty schemat modelu szalunku.

Ciekawe style

Jaki styl wybrać do dziania nieprzemakalnego pulsu z igłami dziewiarskimi? Opis tych modeli można znaleźć w artykule. Możesz zacząć od bezwymiarowych swetrów, które są dziś bardzo popularne. Masywny sweterek pomoże ukryć wszystkie niedociągnięcia.

W modzie są oryginalne zestawy. Możesz mocować mocno szczyt, który jest pokryty bluzką koronkową. Z pomocą obrazu można eksperymentować z asymetrią. Charaktery ryzykowne wykonują jedną tuleję wydłużoną lub okrągłą linią cięcia.

Styl z otwartym dekoltem nadaje się do koronek koronkowych. Okładzina może być wykonana tylko w szczegółach, na przykład tulei, przedniej ścianie. Końcówki z dekoltu typu V są popularne przez cały czas. Modne są swetry na jednym ramieniu z wydłużonymi rękawami.

Lato biały fishnet pulower z igłami dziewiarskimi

W chłodnej, letniej pogody przydatny jest przytulny sweter. Oferujemy Państwu opis dzianiny letniego szwu z igłami dziewiarskimi. Produkt łączy warkocze ulgowe z delikatnym wzorem liści. Kolor sweter może być zmieniony, ale biały wzór okazuje się bardzo ekspresyjny. Do wyrobu takiego produktu potrzebny będzie 600 g przędzy (44 rozmiar). Najlepiej używać igieł dziewiarskich # 3. Szczegóły tego pulowera należy wykonać w następujący sposób:

 1. Aby oparcie na szprychach, musisz zebrać 109 pętli i splot główny wzór. Mając na szyi 56 centymetrów średnich 30 pętli. Każda strona kończy się oddzielnie. Zaokrąglamy krawędzie, w każdym drugim rzędzie obcinane są zawiasy: 1 raz na 3 punkty, 1 na 4, 1 na 2 punkty. Po 60 cm pozostałych 35 pętli po każdej stronie są zamknięte.
 2. Frontowe dzianiny jak plecy, ale głęboka szyja jest wykonana. Po zszyciu 51 cm, przykryć 19 średnich pętli. Następnie wykonuje się zaokrąglanie: 1 do 3 punktów, 1 do 2, 4-1-po-1 przez rząd.
 3. Dla tulei maszynowych wpisuje się 54 pętle, a elastyczna taśma jest rozluźniona. Aby uzyskać ukosowanie tulei, musisz trzy razy dodać z każdej strony szóstego rzędu do pętli. Zamknąć wszystkie zawiasy po 45 cm.
 4. Bluza powinna być połączona z szwami ramion. Następnie, przy pomocy haka, dekolt jest "wyszczerbiony przez krok". Następnie naszywane są rękawy, a szwy z boków i rękawów są wykonane.

Podstawowe lepkie liście wykonuje się w następujący sposób:

 • Rapport składa się z 15 pętli;
 • 1 łańcuch (rzędowy): 2 powierzchnie, nak., 2 n. Razem, 1 l, 1 dep., 1 l., 2 n. Razem, nak., 3 razem, nakrycie, 1 l., 1 z. , 1 litr., Nak .;
 • 3 Sieć: 2 osoby, nak., 2 l.sovmestno, 1 osoby., 1 isnan., 1 osoba., 3 pętle razem, nak., 2 l., 1 n., 2 l., Nakid;
 • 5 osób: 2 l., Nak., 1 osoby., Nak, 2 kohabitacja, 1 zmęczony, 2 osoby razem., Nakid, 1 osoby., 1 dep., 1 osoby., 2 n. Razem , Nakid;
 • 7 Łańcuch: 2 osoby, 1 osoba, 1 osoba, 1 osoba, 1 osoba, personel 3 osobowy, Cape, 2 pętle, 1 osoba, 1 osoba, 1 osoba, 2 osoby razem. Osoby, Nakid;
 • 9 Łańcuch: 2 osoby, nak., 2 osoby, 1 os., 2 osoby., Nakid, 3 razem, 1 osoba., 1 osoba, 1 osoba., 2 pętle razem, nak .;
 • 11 Sieć: 2 litry, Nak., 2 osoby, 1 osoba, 1 od,. 2 L., 1 osoba., Nak .; 3 sztuki razem, 1 litr, 1 na 1, 1 osoba, 2 n. Razem, 1 nak.

Bluza rozpinana z igłami do szycia

Dla ciepłych sukni jesiennych moherowe swetry koronkowe. Pętle moherowe są szczególnie lekkie. Dla 46 rozmiarów takich produktów należy skupić się na następujących parametrach:

 • Tylna szerokość ramion wynosi 36 cm;
 • Obwód klatki piersiowej – 94 cm;
 • Długość puloweru – 64 cm;
 • Długość tulei – 44 cm.

Do tego potrzebny jest 150 gramów moheru z dużym materiałem. Dziane najlepiej z igłami №3. Możesz użyć dowolnego wzoru szablonu, najważniejsze jest przestrzeganie gęstości dziania.

Rękawice z otwartym rękawem

Bardzo oryginalny i kobiecy wygląd przyciąć ściągacze z dzianin bez szwów. Z tyłu i do przodu można wykonać gładkość twarzy, a tuleje z siatką. Ozdoby na rękawy są dużo. Oto jeden z nich:

 • Rekrutacja zawiasów, dzieląc na trzy + 2 ekstremum
 • 1 rząd: 1 ed., 1 powierzchnie., 1 nak., Do końca na przemian, 1 skrajny;
 • 2 rzędy: 1 hem., 3 pętle są usuwane i rozciągane na długie pętle, a następnie są one przecinane razem, serwetka, 3 n., Razem jak poprzednie, 1 Kr.

Małe kwiaty z dziurkowanych igieł

Stylowy pulower z siatką, szprychy z opisem można znaleźć w wielu czasopismach mody lub stronach internetowych. Jednym z wariantów ornamentu takiego modelu jest wzór "małych kwiatów". Nadaje się nie tylko do tworzenia swetrów, ale również kapeluszy, chust, topów. W wersjach sezonowych lub letnich odpowiednie są cienkie lub średnie nici. Ozdoba wygląda jak małe kwiaty na powierzchni twarzy. Oto relacja jednego kwiatu:

 • 1 łańcuch (rząd): 2 twarz, 2 skrzyżowane w prawo, nak., 1 osoby., Nakid, 2 razem, skręcone w lewo, 2 twarze;
 • 2 łańcuch: 1 l., 2 l. Razem skręciliśmy w prawo, 1 nak., 3 l., 1 nak., 2 skrzyżowane w prawo, nakryte, 2 twarz.
 • 3 łańcuchy: 3 twarze, 2 pętle razem, krzyż. Po lewej stronie, nak., 4 osoby;
 • 4 Sieć: 2 twarze, nak., 2 razem, krzyż. Lewo, 1 osoba, 2 razem, krzyż. Po prawej, 1 nak., 2 twarze;
 • 5 łańcuszek: 3 twarzowy, nak., 2 n. Złącze, nakryte, 3 szt.

"Drzewo futerkowe"

Wzory geometryczne szablonu wyglądają bardzo oryginalnie na swetrach. Wiele kobiet używających igieł używających ozdób ze szkieletem do pracy. Taki produkt jest bardzo ciepły i idealny do codziennego noszenia. Oto radość jest choinką:

 • 1 łańcuch: 6 twarzy, 2 stawu. Po prawej, 2 l., Nak .;
 • 3 łańcuch: 5 twarzy, 2 połączone w prawo, 2 l., Nak., 1 l .;
 • 5 łańcuchów: 4 strita, 2 połączone w prawo, 2 l., Nakid, 2 l .;
 • 7 łańcuszek: naga, 5 stron, nak., 3 litry;
 • 9 łańcuchów: 1 osoby. Nak., 2 l., 2 pętle, krzyż. Lewo, 5 litrów;
 • 11 łańcuch: 2 twarzowy, naga, 2 l., 2 n. Lewo, 4 litry;
 • 13 łańcuchów: 2 osoby. Nakid, 2 l., 2 pętle, 2 l., Cap.

Oryginalne zygzaki

Wielu uważa, że igły dziewiarskie nie są tak trudne, jak szydełkowanie, a takie sukienki wyglądają znacznie prostsze. To jest złudzenie! Szczególnie stylowo wyglądają na różne zygzaki, mogą być poziome i pionowe, płynnie poruszać się w rhombuses.

Nie jest tajemnicą, że główna pętla wzorca sieci rybackich, w tym zygzaków, jest przylądkiem. Jest to szczególna dodatkowa pętla, tworząca efekt siatki. Jeśli takie otwory są umieszczone w określonej kolejności, to łatwo stworzyć piękny ozdobnik. Jak dostają duże dziury? W takich przypadkach występuje podwójna lub potrójna peleryna. Wykonanie nakusów wymaga szczególnej uwagi, ponieważ jedna zła pętla może zniszczyć cały rysunek.

Wykonywać wszelkiego rodzaju zygzaki z przędzy, są również przecinające pętle. Do ich implementacji dwie pętle krzyżują się u podstawy. W ten sposób wzór jest rysowany na płótnie. "Ornament" w tłumaczeniu z łacińskich środków – dekoracja. W przypadku dziewiarskich tkanin, oznacza to dobrze zorganizowany wzór. Tkactwo do szwów to kompozycja ozdób, których motywy są stale powtarzane.

Wiele wzorów fantasy

Wzory z otwartym wzornictwem są złożone i proste, niektóre z nich można się nauczyć nawet dla początkujących. Jeśli poprawnie napiszesz pętle twarzy, nakidy i złamania krzyżowe, otrzymasz magiczną koronkę. Letnie bluzki wyglądają dobrze z falistym wzorem, gdzie zawiasy przekręcone skośnie po lewej i prawej stronie. Wiele dziewczyn wolą małe i duże rhombuses na ich pullolver. Pięknie wyglądają trójkąty z deskami. Ozdoba w postaci szczególnych krążków również wygląda stylowo.

Być może, ulubionym wzorem wielu needlewomen są wszystkie rodzaje liści, przypomina rombu. Lacy osiem jest idealna do ozdabiania przedniego paska puloweru. Możesz wybrać ozdobną ozdobną ozdobę w paski, która również przyciąć rysunek. W przypadku przędzy z włókna moherowego siatka jest idealna. Wszystkie rodzaje pionowych ścieżek wyglądają bardzo bogate. Kwiatowa grafika to sztuka specjalna. Mogą być zarówno miniaturowe, jak i duże kwiaty w formie ogromnych płatków śniegu. Możliwe jest również wykonanie szarej wersji Missoni, która wygląda bardzo delikatnie i kobieco.