695 Shares 6290 views

Gratulacje dla urodzin dziecka: jak zaskoczyć chłopca urodzinowego i gości

Pamiętasz jak w dzieciństwie nie mogłeś spać wieczorem przed swoimi urodzinami? W mojej głowie byłem podniecony radosnymi myślami z przewidywaniami cudów i darów, oczekiwań magii i dumy, że stajesz się dorosły. Wyobraź sobie, to samo dzieje się teraz i twoje ukochane dziecko. Zastanówmy się więc, jak pogratulować narodzinom dziecka jasnego i niezwykłego, aby umieścić w piersi wspomnienia z dzieciństwa kolejny piękny piękny dzień.


Cuda zaczynają się rano

  Rano, pokój dla dziecka musi być przekształcony tak, że urodziny otworzył oczy i natychmiast pogrążył się w wakacje. Zaskocz to będzie całkiem proste: wypełnij pokój dywanem kolorowych balonów. Jasne kulki żelu, wiszące pod sufitem, z pewnością doprowadzą do pełnego rozkoszy.

  Oddzielna ściana w sali centralnej może być ogólnie zamieniana w wielką gazetę ścienną: przymocuj najróżniejsze zdjęcia urodzonego chłopca, od urodzenia, w centrum znajduje się duża jasna postać – ile lat został on rozstrzelany, obwieszenie pocztówek i gratulacje na urodziny dziecka, serpentynę, girlandy – słowem , Udekoruj jak Twoja fantasy mówi. Wtedy twoje dziecko poczuje się prawdziwym bohaterem wakacji! A goście, nawet najmniejsi, zawsze oczekują na takie niezwykłe kompozycje na ścianach.

  Ukryj prezenty

   Nie pozbawiamy dziecka przyjemności, aby znaleźć sobie pożądane pudełka, ponieważ to jest tak interesujące, aby rozwiązać zagadki i znaleźć niespodzianki za pomocą kluczy. Jeśli twoje dziecko nie umie czytać, użyj przykładu naszych odległych przodków: wyślij wiadomości w formie rysunków. Na przykład, na jednej nuty możesz narysować szufladę biurkową, z drugiej – kuchenkę mikrofalową, na trzecią – szafkę. Dane powinny być zrozumiałe, a miejsca, gdzie prezenty są ukryte, są dostępne dla dziecka.

   Inna opcja: najpierw zrób zdjęcie miejsca, w którym prezenty były ukryte, wydrukować zdjęcie, napisz na odwrocie życzenia dziecka w swoje urodziny, a następnie wykonaj coś takiego jak łamigłówki – przeciąć obraz na kilka dużych kawałków. Nadaj dziecku kopertę z tymi łamigłówkami – odkryjesz fascynującą grę.

   Ubranie w świąteczny strój

    Tak, dotyczy to nie tylko dziewcząt, ale także chłopców. I termin "świąteczny" nie zawsze oznacza białe koszule i więzy. Wszystkie dzieci uwielbiają ubierać się w stroje karnawałowe. A kto uniemożliwia nam zorganizowanie karnawału rano? Gratulacje dla urodzin dziecka mogą zawierać wesołe przebranie. Dziewczyny, podobnie jak wróżki i księżniczki sukienki przede wszystkim, a chłopcy będą idealnie nadawać się do garniturach superbohaterów. Najważniejszą rzeczą jest posiadanie ciekawych dodatków w postaci magicznych pałeczek, wentylatorów, mieczy i masek.

    Akceptujemy gości

     Jest to bardzo wygodne, gdy goście przyjeżdżają tu zaraz po dniu spania. Dziecko będzie odpocząć i będzie gotowe do dalszej zabawy, a po prostu masz czas, aby przygotować wesoły i kolorowy trakt do stołu dla dzieci. Nie będziemy szczegółowo omawiać receptur – jest to temat oddzielnego artykułu, a nie tylko jednego.

     Tak więc goście idą, przyjmują gratulacje na urodziny dziecka, a urodziny otrzymują wiele prezentów. Teraz jest czas na konkursy i rozrywkę. Mogą być bardzo różne, w zależności od wieku osoby urodzinowej. Ale uważaj, że dzieci naprawdę doceniają każdą uwagę dorosłych, nie będą starannie oceniać swoje braki lub zapomniane słowa. Dlatego nie bój się improwizować, bo najważniejszą rzeczą jest radosny śmiech i wesoły nastrój.

     Możesz zapraszać dzieci do bajki, dając im elementy kostiumów różnych bohaterów baśni, albo po prostu organizować kilka konkursów i wręczyć nagrody za udział. Miło jest zostawić twoje urodziny z małymi przyjemnymi niespodziankami.

     Gratulacje urodzin dziecka mogą być ciekawie wystawiane w formie śmiesznych wierszy, fragmentów baśni. Nie mieszkaj tylko na standardowych życzeniach, że urodzinowy człowiek prawdopodobnie nie będzie słuchał do końca.

     Jak widać, pogratulować narodzin dziecka jest niezwykła, nie ma potrzeby organizować drogich wakacji, wystarczy tylko twoja rodzicielska miłość i wyobraźnia.