349 Shares 5793 views

Jak gotować pikantny sos w domu

Tradycyjna kuchnia japońska, istnieje wiele różnego rodzaju potraw i przypraw do nich, że po prostu nie można znaleźć nigdzie indziej na świecie. To sprawia, że receptury gotowania specjalny i bardzo popularne. Odwiedzenie japońska restauracja serwująca pikantne – sos do sushi, tylko zadawać pytania o tym, jak gotować pyszne. A jeśli głównym składnikiem potrawy wszystkich jest jasne, że jest to sos powoduje wiele problemów, ponieważ jego smak jest tak interesująca i pikantny, że po prostu nie może być rozumiane, z którego został przygotowany.

W rzeczywistości, nie ma osobny sos dla kuchni japońskiej. Każdy szef kuchni sprawia, że jego własne pikantny sos, który dodaje składniki, doskonale połączone z konkretnym naczyniu. Dlatego można znaleźć ogromną ilość przygotowania takich przepisów przyprawowych.

Obecnie istnieje kilka odmian tego sosu, który jest dobrze zakorzeniła w Europie i służył w różnych restauracjach. Jednocześnie są one przygotowane na bazie majonezu tłuszczowej, która gotuje zrobić we własnym zakresie.

przygotowanie pierwszego przykładu wykonania

Najbardziej popularny jest uważany pikantne sos, który jest wykonany na bazie mięty pieprzowej przyprawowej Sriracha. W związku z tym, że miesza się w równych ilościach z majonezem i nadać mu warzenia. Następnie dodać niewielką ilość oleju sezamowym, a które regulują smak.

Drugi preparat realizacja

Majonez jest również tłuszcz stosuje się w ilości 300 g umieszcza się w nim 60 g kimchi basie i cebuli i czosnku mieszaniny (40 g). Głównym składnikiem tego przepisu jest latające ikrę, która dodaje tylko '20

Opcja do porodu

Aby dokonać pikantny sos, który może być podawany do rolam, trzeba wziąć majonez i wymieszać z sosem sojowym. Następnie umieścić w naczyniu papryką i kimchi. W tych samych proporcjach można dostosować według własnego uznania.

tradycyjny japoński

W tej receptury sos pikantny składzie ma tylko po japońsku. Aby go użyć specjalnego majonezu kyupi. Również umieścić pastę kimchi i kawiorem latania ryby. Niektórzy kucharze dodać trochę sosu sojowego, ale w większości przypadków można go zastąpić olejem sezamowym.

Kolejny japoński przepis

również potrzebne kyupi majonez w ilości 800 g dodano do niego 75 g i 100 g shirachi masago. Wszystko to przyprawione olejem sezamowym i czosnkiem w szeregu '30

łatwy przepis

Specjalnie dla tych, którzy nie mogą sobie pozwolić na zakup produktów japońskich, lub żyć w miejscu, gdzie nie są one dostępne, został opracowany uproszczony pikantny sos. Wszystkie składniki na nim można kupić w zwykłym supermarkecie lub sklepie. Musisz wziąć zwykły majonez tłuszczu, które służą jako podstawa. To ściskając kilka ząbków czosnku i trochę mielonej papryki. Następnie wlać niewielką ilość sosu sojowego i Tabasco. Tabasco można wymienić octowy nalewki chili. Odsetek wszystkich produktów możemy wybierać według własnego uznania i smaku.

Te przepisy pomogą cieszyć się wspaniałą kuchnię japońską sos.