107 Shares 1820 views

Grille z rękami na Łada Kalina

Wielu kierowców umieścić na swoich samochodach nie tylko kosztowne, ale również niestandardowe kratkę, chociaż krata z rąk będzie kosztować dużo tańsze, zwłaszcza dlatego, że kierowcy, którzy nie przegapisz moment, aby przyczynić się do swojego ulubionego samochodu, to nie będzie trudne. To zajmie tylko trochę czasu, cierpliwości i swoje pragnienie.


Prezentujemy uwagę mini instrukcje – Jak zrobić kratkę sam na Łada Kalina.

Do produkcji kratki chłodnicy nie trzeba mieć żadnych specjalnych narzędzi. Wszystko można zrobić z improwizowanych środków i urządzeń. Natychmiast należy zauważyć, że kratka własnymi rękami – praca pochłania który wymaga uwagi, czasu i cierpliwości.

Do pracy potrzebne:

– farby, podkładu i farby;

– tynk;

– każda płyta lub pojemnik, gdzie to możliwe, w celu wymieszania składników;

– kawałek szmatki;

– plik;

– papier ścierny.

Po pierwsze, trzeba od razu po wyjęciu kratki piłować wszystkie krawędzie, ale jeśli wyciąć w rzędzie, i tak już kruchy struktura może i upadek i przywrócić to będzie praktycznie niemożliwe. Więc nie ma tego problemu, konieczne jest cięcie po każdej z części za pomocą szpachli, aby wzmocnić swoją przyszłą kratkę.

Kratka z rękami – praca żmudna, a to należy podchodzić odpowiedzialnie, ponieważ najmniejsza pomyłka cała praca może pójść na marne. Poniżej znajduje się wyrównać swój projekt za pomocą szpachli. Zainstalować kratki grzejnika na płaskiej powierzchni, przy niewielkim nakładzie pracy, dostosować do krawędzi ramy.

Następnie, w celu uczynienia ramka bardziej wytrzymałe i trwałe, konieczne jest, aby całkowicie nie trafić z kitem, to cała konstrukcja karnet (szlifowane) papier ścierny. Uszkodzić kit był bardziej łagodny, lepiej używać wody. Jednakże, w przypadku warstwy kitu małych uszkodzeń lub zagłębień można zapobiec sytuacji, ponownie powodując cienkiej warstwy i ponownie szlifowane produktu.

W kolejnym etapie, gdy element jest gotowy do malowania, należy dokładnie odtłuścić kitu powierzchnia wszelkie dostępne do was z roztworu zawierającego alkohol. Może nadejść jak aceton i zwykłej wody kolońskiej. Teraz można zastosować do pozycji pierwszej warstwy podkładowej. Stosowana należy starannie unikać pasy zostały utworzone, a następnie pozostawić do ponownego zastosowania w przybliżeniu 6 godzin. Następnie trzeba ponownie nałożyć podkład i mają dzień pozostawić do wyschnięcia w dobrze wentylowanym klatkę, a pokój jest ciepły.

Dzień później, po całkowitym wyschnięciu podkładu można rozpocząć malowanie. Nałożyć warstwę czarną farbą, a następnie pozostawić element na dzień przed jej całkowitym wyschnięciu. Następnie nałożyć warstwę farby ponownie, ale pozostawić do wyschnięcia już od kilku godzin, w celu zabezpieczenia warstwy wykończeniowej i pozostawić na kolejną noc w dobrze przygotowany (wentylowane i ciepła) pokoju Twój szczegół.

Produkt jest już prawie gotowy i można przystąpić do nakładania warstwy lakieru ochronnego. Potem trzeba ruszt znowu sam przez 24 godzin. Aby zakończyć pracę, weź kolejną oczek w kracie, która może być uzyskana ze starego zużytego filtra KAMAZ, cięcie go w wymaganej wielkości i odtłuścić. Po przygotowaniu siatki do malowania można stosować do niej warstwę farby proszkowej, tak, że nie spadł w czasie. Pozostawić do wyschnięcia. A następnego dnia możliwe jest zastosowanie ostatecznej warstwy lakieru. Po suszenia lakieru przymocować siatkę do tylnego wspornika ramki i wszystko! Osłona chłodnicy jest wykonany własnymi rękami! Teraz można ustawić pozycję na samochodzie.