555 Shares 2127 views

Szanse tabletka: co wiemy o nich?

Co zrobić z tabletem, gdy gra się zmęczony, a moja głowa zaczyna boleć od surfowania po Internecie? Oczywiście, nadal można zobaczyć śmieszne filmy lub poczytać książkę. Ale wszystkie te rozrywki, zbyt nudno. Jakie istnieją inne możliwości tabletki? Jak korzystać z prywatnego gadżet w pełni sił? Że wciąż jest w stanie? Razem, starajmy się zrozumieć tę delikatną sprawę.

Co to tabletka?

Wiele osób może być zaskoczony, jak się wydaje, tak oczywiste pytanie. Ale w naszym przypadku mamy na myśli nie strony technicznej i cel funkcjonalny. Weźmy, na przykład smartfonów. Z tych urządzeń, wszystko jest jasne – są one przeznaczone do komunikacji. Coś w rodzaju przerośniętych komórkowych, które można łatwo jego moc obliczeniową, aby konkurować ze starego komputera w ostatniej dekadzie. Tabletka, które funkcje i funkcje są ciągle ulepszane, zbyt aktywnie dogania komputerów w jego parametrów technicznych. A niektóre z nich, takie jak monitory rozdzielczości najnowszy iPad, już na przodzie podobnych cech większości nowoczesnych laptopów (z wyjątkiem modeli firmy Apple). I jednocześnie możliwość płytek powoduje wiele pytań, a użytkownicy końcowi mają o nich bardzo mgliste pojęcie. Ale niektóre z dostępnych funkcji, z pewnością zainteresuje tych, którzy chcieliby rozwijać swoje zdolności twórczych.

tworzenie grafiki i edycji zdjęć

Na tej ekscytującej okazji deweloperzy tablety mają pochodzić z odpowiedniej aplikacji, takich jak SketchBook X i prokreacji. Z jednej strony, rysując palcem na szybie jest obarczona wiele zalet, a z drugiej – często mają problemy z drobnych szczegółów. I to jest główną wadą. Pomimo tego, że zastosowań wymienionych powyżej pozwalają zmienić skalę obrazu, uderzył precyzyjnie piksela jest trudne do osiągnięcia. A to powoduje pewne niedogodności, zwłaszcza, gdy chcemy zwrócić filigran szczegół. Jednakże, zastosowanie wysokiej jakości wrażliwe rysik pozwala poradzić sobie z tym problemem. Teraz są nawet niektóre pióra (np pióro jaja), które, oprócz siły nacisku i reagują na kąt nachylenia, który pozwala zbliżyć się do poziomu zawodowego.

drugi monitor

Nie każdy zdaje sobie sprawę z tego ciekawego możliwości tabletów. Za pomocą „tabletki”, dodatkowy ekran pozwala na wyświetlanie na urządzeniu pomocniczym jest prawie taki sam obraz, który pokazuje urządzenie główne. A na płycie obraz jest dostępny nie tylko do oglądania – za pośrednictwem ekranu dotykowego, można przeciągnąć okno do zarządzania listą zadań, rysować, itd. Oto gdzie hulanki fantazyjne … Zwykle odbywa się to za pomocą oprogramowania wyświetlacza Air (iOS), ScreenSlider (Android) lub iDisplay. Niestety, te aplikacje nie są wolne, i choć ich cena nie jest zbyt wysoka, to jest główną wadą takiej tabletki możliwość. W celu dokonania tej funkcji będą również musiały być zainstalowane na komputerze użytkownika i skonfigurować bezpłatną komunikację serwera za pośrednictwem Bluetooth, Wi-Fi lub kabel USB.

Edycja filmów

Możliwość ta jest jednym z najbardziej wymagających zasobów tabletki, a zatem normalnie używać go tylko na urządzeniach najwyższej klasy wyposażonych w iOS lub Android. iPhone i iPad są oryginalnie wyposażony w aparat fotograficzny aplikacji, która pozwala na wykonywanie podstawowych manipulacji. A właściciele jakimkolwiek innym tablecie można obecnie pobrać aplikację z Google Play lub Apple iTunes Store. Pomimo faktu, że do pracy zawodowej nawet najlepszych programów, takich jak iMovie i Avid Studio, jeszcze daleko, w obecności wysokiej jakości aparat fotograficzny, można spróbować swoich sił jako początkujący filmowiec.

Konkludując

Niezależnie od tego, w jaki sposób przewidywane przyszłe możliwości Samsung tabletki lub tabletki do innych producentów, większość aplikacji „pigułki” sprowadza się do twórczej pracy. I mimo, że granica między nim a rozrywki nie jest zbyt jasne, to sytuacja wydaje się być tymczasowe. W kilku dziesięcioleci i możliwością Tablet PC pozwoli im przejść z klasy pośredniej urządzeń z tym komputerem i starego komputera do telefonu stacjonarnego stać się eksponatem muzealnym.