855 Shares 8459 views

Paul Gilbert – nowoczesny wirtuoz

To samorodek, muzyk, którego nazwa wie, być może, każdy mieszkaniec naszej planety, wielki artysta, nauczyciel i osoba, która nie może wyobrazić sobie życia bez kreatywności – to wszystko jest wybitnym gitarzystą Gilbert Pole. O nim opisujemy w tym artykule.


życiorys

Przyszły wirtuoz urodził się 11.06.1966 w miejscowości Carbondale, USA. Muzyka młody człowiek lubiący od dzieciństwa, jego sen nie był łatwy do nauki gry na gitarze, i robią to bardzo dobrze. Jego kariera rozpoczęła się w połowie lat 80-tych., Kiedy to moda miał długie włosy i muzyki w dyskotece. Paul Gilbert przeniósł się do Los Angeles, gdzie zaczął mówić Racer X. Grupa ta składała się z małego zespołu, takich jak marzycieli jak on sam gitarzysta, który chciał stać się sławny. Niestety, grupa nie była w stanie podbić opinii publicznej.

Kiedy naprawdę zasłynął Paul Gilbert? Biografia muzyk występował z zespołem Mr. Big. Jest to część tej grupy artystów udało się zdobyć miłość i podziw publiczności.

Wkrótce muzyk zdecydował się na karierę solową. Jego praca jest ogromny sukces z publicznością. Gitarzysta grał setki koncertów, nagranych ponad 30 płyt, tworzenie nowych kompozycji i uczy.

ciekawostki

Paul Gilbert, zdjęcie, które jest teraz rozpoznawalny na całym świecie, rozpoczął studia na gitarze w wieku sześciu lat. Pedagog radzenia sobie z nim, sugeruje nudę chłopca. Dlatego Paweł przez trzy lata zatrzymał lekcje muzyki i ponownie podniósł się ulubionym narzędziem jest zaledwie dziewięć lat. W tym wieku, przyszły wirtuoz mógłby odebrać akordy ulubione piosenki przez ucho.

Przeprowadzce do Los Angeles było spowodowane szkolenia w College of Music. Gitarzysta wspomina ten czas jak najbardziej zadowolony, bo robi rzeczy, które kochasz całą dobę.

Paul Gilbert podziwia Bach przyznaje, że ta klasyczna inspiruje go do wykonywania długich i skomplikowanych fragmentów.

Gitarzysta – bardzo wszechstronny człowiek. Podczas swojego życia, wielokrotnie prowadził kolumnę w różnych publikacjach muzycznych poświęconych technik wykonawczych, sekretów w grze. Wykonawca ma ponad 17-letnie nauczanie umiejętności gry na gitarze. To nawet ma własną szkołę wideo.

Gitarzyści, z którego w młodości brał przykład Gilbert: Uli Roth, Eys Freyli, Maykl Shenker i innych wybitnych wykonawców muzyki.

Paul spędził długi czas w Japonii. On naprawdę lubi kulturę tego kraju. Kto gitarzysta mieszka w Los Angeles, miasta, które przyniosły mu światową sławę.

wspomnienia muzyk

Artysta wielokrotnie powiedział dziennikarzom o wspaniałej imprezy. W tych dniach, kiedy to się stało, że nadal gra w Racer X. Chłopaki zorganizowała koncert, spędził swoje ostatnie pieniądze. Paul Gilbert bał się, że nikt na widowni nie przyjdzie, bo grupa była mało znana. Ale gdy zespół udał się na scenie, zespół zobaczył tłum słuchaczy. To był jeden z pierwszych sukcesów grupy.

Że nadal jest w tym przypadku. Na artysty nie mają wystarczająco dużo pieniędzy, aby zapłacić za mieszkanie, więc postanowił znaleźć pracę w restauracji. Nagle nazwali go z uczelni muzycznej i zaproponował współpracę jako instruktor w Khair metalu. Gitarzysta wciąż przerażony myśląc o tym, jak różni się życie byłoby gdyby nie rozmowy.

profesjonalne doradztwo

Paul Gilbert ubolewa, że jako młody człowiek, nie poszedł prostych wskazówek służących ochronie słuchu. Początkującym wykonawcom nie powtarzać swoje błędy, muzyk radzi, aby nie siedzieć obok głośników, nie obejmują pełny dźwięk stereo moc nie obejmują muzykę w samochodzie jest zbyt głośno, wystarczy wybrać odpowiednie warunki akustyczne dla przeróbki utworów, nie jest zbyt częste korzystanie z słuchawek.