640 Shares 1151 views

Składana metalowa maskownica z rąk (zgodnie z rysunkami)

Jeśli chcesz kupić składany grill, można rozważyć możliwość wytwarzania. Pomimo faktu, że w sprzedaży dzisiaj, można znaleźć Podobne projekty różnorodnych kształtach i rozmiarach, takie modele są dość drogie. Natomiast jeśli wolisz tańsze opcje, a następnie, jak pokazuje doświadczenie, są one dość długo.

Wytwarzanie materiałów

W celu wytworzenia składany grill, trzeba będzie zakupić blachy stalowej. Ta, która ma grubość 2 milimetry, przejdź do formowania kołnierzy. Natomiast 3mm stali mają być stosowane do konstrukcji dolnej. Potrzebujesz prętów stalowych, których długość powinna być równa 20 mm. Zostaną one wykorzystane do nogi. Kup nakrętkę, która będzie działać jako montażowy dla stóp. Potrzebują i standardowe meble zawiasy, wykorzystując je będzie naprawić zderzaki do dołu.

narzędzi, przygotowanie

Składany grill nie mogą być wytwarzane bez użycia nożyczek wzmocnione, przeznaczone do pracy w metalu. Przydatne bułgarski i ruletka. Mistrz nie zrobi bez wiertła, linii i wielokąta.

Wymiarowanie

Oczywiście, tym bardziej imponujące wymiary pozwalają grill gotować jednocześnie zwiększając ilość mięsa, ale warto zastanowić się czas, że ta konstrukcja będzie składany. Dlatego najlepiej jest wybrać rozmiary, które pozwalają wygodnie nosić urządzenia w bagażniku samochodu. Eksperci nie polecam wybrać ciało zbyt wymiarową. Ze względu na fakt, że średnia długość 70 cm szaszłyków, grill zbyt szerokie, aby zrobić jeszcze nie jest tego warta. Jako najbardziej odpowiednie wymiary są następujące :. 50h30h15 cm Jest to organizm może być bez trudu umieszczone w bagażniku do transportu.

Sukces pracy będzie wybór odpowiedniej blachy stalowej. Zbędne cienkie ściany i dno przepalić wystarczająco szybko. Gruby przyczyni ważenia strukturę, dzięki czemu niewygodne do przenoszenia i transportu. Jako alternatywę dla optymalnego dnie którego wystaje stali musi być równa grubości do 3 mm.

Działa na organizm

Jeśli zdecydujesz się zrobić składany grill, potem można przystąpić do części praktycznej, po wymiarowania. Ważne jest, aby połączyć się z nadwoziem, jego montażu w pierwszym etapie obejmuje cięcie płytki metalowej blachy, z której do skrawania obrabianego przedmiotu o wymiarach w cm 34h54. Element otrzymany należy zagiąć strony, wychodząc 4 cm od krawędzi. Składnik ten będzie dno. Teraz dwie osłony mogą być cięte, którego wymiary są takie same 50h15 cm, podczas gdy pozostałe dwie podłużnice powinny być dobrane z 30h15 cm. Długie występy powinny być uprzednio przymocowany do części zagiętej poprzez zawiasów meblowych. Wiaty mogą być zgrzewane lub wzmocnione za pomocą śrub. Teraz trzeba zrobić, krótkie ścianki, w której szczeliny są wykonywane, a następnie metal jest wygięty. Pozwoli to uzyskać mocowania listwy danych.

porady ekspertów

Kiedy wykonany składany grill własnymi rękami, powinien być przygotowany za pomocą sklejki lub plastikowym pudełku, których wielkość powinna być nieco mniejsza niż na dole. Ten prostokąt należy układać na dnie kosza, a po jej stosowania jako łopatki do wstrzykiwania powietrza. Tak przygotowany improwizowany wentylatora muszą być transportowane razem z grillem.

Dokonywanie nogi

Jeśli wykonany składany grill z rąk, można zrobić nogi na kolejnym etapie. Gruba pręt do cięcia 4 obrabianego. Ich długość zależy od tego jak wysokie powinny być podane do kosza. Na jednym końcu prętów do cięcia nici. Drugi koniec jest zaostrzony. Będzie łatwo zanurzyć stopy w ziemi.

Składany grill ma być najbardziej wygodny w eksploatacji, dlatego ważne jest, aby zapewnić, że jeśli punkt nie wprowadzać ograniczenia na końcach nogawek, pójdą do ziemi zbyt głębokie. W celu uniknięcia tego momentu każdej nogi powinny być krótkie, podłużne pręty spawane segmenty. Na spodzie obudowy do zewnętrznych narożników należy przyspawać nakrętkę. Zostaną one zainstalowane i stóp. Na długich bokach grilla należy wywiercić otwory. Będą one przyczyniają się do równomiernego ogrzewania węglem. W niektórych przypadkach te otwory są cięte w podłodze, z ich ofertą bliżej krawędzi. W celu zapewnienia wygodnego noszenia kosza do każdej długiej ściany bocznej może być przyspawany na jednym uchwycie.

Ściany przetwarzania i dolne

Gdy grill wykonany jest z metalu fałdowania, ważne jest, aby myśleć o trwałości konstrukcji. W tym celu należy traktować farbą ściany, która ma właściwości odporności na ciepło. Uruchom procedura ta jest dość prosta siebie. Można użyć barwnika, który jest używany do leczenia tłumików samochodowych. Aby nabyć taki materiał może być w sklepie z częściami zamiennymi. Taka kompozycja jest zdolna do temperatury do 800 ° C. W celu wydłużenia czasu życia metalu, powinien przegapić autobus. Będzie musiał kupić czarnej folii żaroodpornej. W następnym etapie kosza demontowane wodoodpornej folii Odklej ciepła, a ciecz sodu rozpuszcza się w wodzie. Rozwiązanie to przenika wszystkie elementy w ciągu pół godziny.

wniosek

Jeśli grill jest sprawiło składanie rąk, można przygotować własne rysunki, na przykładzie rysunku przedstawionego w artykule. Pozwoli to na działanie jak najbardziej poprawnie, nawet jeśli wybrać inne wymiary, zgodnie z ich preferencjami. Przede wszystkim ważne jest obliczenie długości nóg, które determinują wysokość konstrukcji. W tym przypadku odnosi się do wzrostu osoby, która najczęściej gotuje mięso z pomocą self-made grillem.