833 Shares 5487 views

Styropianowe kulki rękoma. Jak zrobić świąteczne piłkę piany z rąk?

Styropianowe kulki z rąk do przystawki. A jeśli obrabiany pięknie dekorować, otrzyma piękne i ekskluzywne dekoracje świąteczne i pamiątki.


styropian

Tak, jak zacząć, aby kulki z pianki z rąk? Po pierwsze, należy odpowiedzieć na pytanie, dlaczego tak ważne jest, aby dać pierwszeństwo do piany? Po pierwsze, jest najbardziej dostępnym materiałem do wszelkiego rodzaju twórczości. Zabawki, uzyskane z niego, lekkie, wytrzymałe, podatne na jakiekolwiek leczenie. Po drugie, pianka nie absorbuje wilgoci. Zabawka z wody nie pójdzie źle i nie spleśniały. Materiał jest miękki, giętki, dobrze trzyma swój kształt, nie marszczy. Do wykańczania kulki z pianki używać ostrych przedmiotów, wszystkie rodzaje taśm klejących i papieru.

Styropianowe kule z ich rąk nie lubią się nawzajem. W każdej takiej zabawki zainwestował tyle osobowości, które powtarzają to 12:59 jest niemożliwe.

Uczynienie fundament

Można rozważyć kilka opcji jak zrobić piłkę pianki ręcznie. należy najpierw przygotować kilka narzędzi, na przykład noża, stosowanych w budownictwie, rury, tworzywa sztuczne, kleje, papier ścierny i zwykłej szczotki. Że piłka stała się piękna, przydatne dla swojego projektu nożyczki, nici, cekinów. Można użyć innych elementów dekoracyjnych.

Jak zrobić kulę piany z rąk? Half pipe, pokroić wzdłuż, konieczne jest, aby wkleić nad papierem ściernym. Po drugie, nietknięte, w arkuszu pianki pół-stick i obrócić kilka razy w kierunku wskazówek zegara. Skręć cylinder. Klapka preform i przewijania ponownie, ale w lewo. Aby dostać piłkę, ale niestety, aż powierzchnia nie jest idealnie płaska. Piłka może być szlifowana. Jego średnica może być zmieniona w dowolnym momencie. duże kule są idealne do dekoracji wypoczynkowego lub strefie podmiejskiej. Uzyskaj więcej produktów większe, można po prostu klejenie kilka arkuszy grubej pianki. Po ostatecznym suszeniem prostej technologii z dużych rur potrzebne do cięcia większych przedmiotów obrabianych. Traktowana powierzchnia dużych kulek z elewacji tynku.

Małe kulki z pianki, wykonane własnymi rękami, wystarczy pomalować, zbierając oryginalny rysunek i wzór. Można użyć dowolnego materiał wykończeniowy, który znajduje się w domu. Na przykład wyglądać wielki bal w cekinów lub przycisków

Dodatkowo do każdego daru można zrobić pamiątkowe piłki z jakiegokolwiek powodu i bez. Wtedy będzie mógł się chwalić znajomym, czego nauczyli się zrobić kulki z pianki ręcznie. Zdjęcia z tych pamiątek będzie doskonałym dowodem umiejętności tego, kto je uczynił.

A z początkiem zabawy wypoczynkowego i wspaniałe bale noworoczne na choinkę, można to zrobić jako rodzina z dziećmi. Spośród nich można zrobić bałwana, symboliczne figury zwierząt i ozdoby choinkowe. Te rzemiosło Boże Narodzenie będzie trwać bardzo długo. Symbolem nadchodzącym roku (małp, owiec i koni) nastąpi każdego roku, dodając do kolekcji. Każda piłka Boże Narodzenie z pianki, wykonany własnymi rękami, z wielkim wdziękiem udekorować choinkę. Tylko muszą być zgodne z zasadą jeden bezpieczeństwa: nie pozwalają zabawki piankowe i dekoracje na rozgrzanie.

Na corocznych wystaw kwiatów, można użyć żywych lub sztucznych kwiatów i produktów z pianki (proste malowane w kolorach tęczy kulek). Elementy te są doskonale połączone w dowolnej kompozycji.

Nawiasem mówiąc, kule styropianowe są często używane do dekoracji ślubu lub spotkanie nowożeńcom w domu jednego z rodziców. Taki produkt po prostu trzeba dodać do dwóch gołębi lub dwa górnego pierścienia złotem.

ciekawe pomysły

Wystrój, które będą ozdobą świąteczną piłkę piany, wykonany własnymi rękami, ale lot do wyobraźni jest ograniczona. Można owinąć kłębek nici, dzięki czemu jest jednolity kolor, a następnie przyszyć je do unikalnych wzorów i symboli.

Miłośnicy aplikacja nie zawiedzie trzymać na spotkaniu z oryginalnego obrazu. Paciorki, koraliki, cekiny, Boże Narodzenie blichtr i deszcz – wszystkie użyteczne do osoby o bogatej wyobraźni.

piękny balon

Kto by pomyślał, że piłka wklejony wycinki tkanki, będziesz wyglądać elegancko. I to jest bardzo łatwe do projektowania. Z tektury wyciąć okrąg – szmatkę wzoru w zbiorze. Kolor tkaniny jest wybrany z jakości materiału. Okręgi przyłączony do jednego końca obwodowego, drugi koniec swobodnie zwisa z żarówką. On mocowany na zasadzie rybie łuski.

Choinkowe kulki mogą być ozdobione sztucznym śniegiem, mieszanie kaszy manny do tego, białej farby i klej. Masa ta jest stosowana do piłki. Raz zaczyna błyszczeć w świetle, niczym świeżo spadły śnieg.

Jeśli prawdziwy artysta podjął produkcję takich zabawek na Nowy Rok, to nie jest grzech, aby pokazać wszystkim. I za to bombkami pianki, wykonane własnymi rękami, powinny być zaopatrzone w środki w postaci stałej w kłębek nici, dzięki czemu można go zawiesić na gałęzi drzewa.

alternatywa

Jeśli facet chce zrobić wrażenie na dziewczynie, może wyciąć styropianie serce, malować je w jasnym kolorze czerwonym. Można kupić jako prezent dla pięknych koralików i dołączyć je do serca. Zachęć ją do swojego serca jako dar, a zaprezentowane w najbardziej romantyczny moment pożegnania. Dziewczyna musi ocenić nie tylko darem, ale uwagę i pomysłowość, oryginalność myślenia prepodnosyaschego prezent. A jeśli mamy powód, aby być ciekawe: pewna liczba miesięcy od daty miłość, pierwszy pocałunek, pierwszy przyszedł do parku – jesteś zobowiązany do rozkoszy.

udekorować balonami

Oto kilka wskazówek dla tych, którzy chcą, aby bombkami pianki rękoma jeszcze bardziej interesująca. Które mogą być wykorzystane do włamywania stał się najbardziej wyjątkowe i oryginalne? Piękny materiał, który doskonale zapinana na agrafki lub agrafki, gwoździe, zmienić widok piłki i sprawiają, że świąteczny. Guziki, monety, oryginalne sznury ozdobne, koraliki, wstążki i koronki, koraliki przekształci cały świat. Będzie ona stać się prawdziwą ozdobą każdej wakacje. Niektóre z elementów dekoracyjnych nie można malować za pomocą pędzla. Można odwołać się do gąbki pianki, delikatnie stosując farbę o produkcie.

Aby dostać piłkę całą zazdrość i ucztę dla oczu, trzeba mieć cierpliwość.

wniosek

Najlepiej jest, aby udekorować choinkę przynieść każdego członka rodziny. Dzieci mogą być pobierana pracę bardzo lekki i dziadków, którzy mają bogate doświadczenie, zawsze może dać dobrą radę. A zimowe wieczory spędzone przy okrągłym stole z całą rodziną, na długo pozostaną w pamięci i będzie pamięć najcenniejsze. Rodzina zjednoczy kulki na choinkę, ręce pianki wykonane. Może się to wydawać niewiarygodne, ale to prawda. Goście, którzy przyjechali na festiwal, docenią wyjątkowość dekoracjami noworocznych.