668 Shares 6959 views

VAZ 2107M jest teraz w nowym ciele!

Kilka lat temu Volga Automobile roślin był poważnie zaangażowany w rozwój drugiej generacji legendarnych „klasyków” – VAZ 2107M. Zdjęcie samochodu w World Wide Web jest tylko 2, ale to wystarczy dla nas, aby poświęcić osobny przegląd nowości Wołgi. W związku z tym dane techniczne i projekt nowej „siódemki” w dalszej części tego artykułu.

Na podstawie rosyjskich inżynierów miały konstrukcję starego radzieckiego „Lada” 2107, który jest produkowany w serii z lat 80-tych ubiegłego wieku. W rzeczywistości, deweloperzy dokonały jedynie niewielki restyling modelu.

Zewnętrzny wygląd samochodu VAZ 2107M praktycznie niezmienionym. Przód zostaliśmy powitani przez nowego zderzaka z tworzywa sztucznego ze zintegrowanymi światłami przeciwmgielnymi i małą kratką z logo marki. już nie prostokątne oprawy oświetleniowe. Reflektory zmieniły się znacząco – stają się bardziej zaokrąglone i nowoczesne. Nieco zmieniła swój kształt i kaptur. Lusterka i szyby wciąż przypominają kształt starej „Siedem”. W profilu, nowy WHA 2107M uległa najmniejszej zmianie. filar wciąż znajduje się pomiędzy oknami, nawet kąt szkła nie uległa zmianie. Co do reakcji kierowcy na restyling to, delikatnie mówiąc, nie jest to najbardziej pozytywny. Być obiektywne, wygląd starego „siódemka” w porównaniu do jej młodszej siostry, był o wiele lepszy i bardziej reprezentacyjny niż teraz. A jeżeli kształt samochodu przed mniej lub bardziej harmonijny, z tyłu wręcz przeciwnie. „Blind z faktu, że to” – takie słowa charakteryzować zewnętrzną nowość za kierowców krajowych. Komentarze nie są istotne, to musi być widoczne.

Szczerze mówiąc, nie najlepszy wariant reflektorów i zderzaka, w porównaniu z innymi modelami rosyjskiego VAZ. Pokrywa bagażnika jest w jakiś sposób stać się ulga, choć nie daje to aerodynamiczny i jeszcze bardziej atrakcyjna. Zaokrąglony zderzak ledwo wykonane VAZ 2107M bardziej nowoczesne. To wstyd, ale prawdziwe.

Co pod maską?

Mamy nadzieję, że sytuacja z silników będzie coraz bardziej pozytywne. Tak, mamy tradycyjną objętość silnik benzynowy 1600 centymetrów sześciennych z wielopunktowym wtryskiem i katalizatorem. Według producenta, to elektrownia teraz odpowiada standardu ekologicznego „Euro 2” (chociaż w Niemczech maszyna wydała około 15 lat temu z podobną toksyczność). Skrzynia biegów jest taka sama instrukcja w pięciu etapach.

Będzie masowa produkcja tego samochodu?

Chociaż model powstał 7 lat temu, na przenośniku aż nie może wychodzić raz, nie mówiąc już o dokładny koszt maszyny na rynku pierwotnym. Producent i nie wiedział, co zrobić z dalszego rozwoju. Wczoraj ogłosił zakończenie produkcji siódmego „Lada” w ogóle, dzisiaj jest o rozwój nowych modyfikacji, podobno jest druga generacja „klasyków”. Dlatego dokładne prognozy o seryjnym modelu produkcji wciąż nie może dać. Pewnie sam nie wiem, „AvtoVAZ”.