571 Shares 7722 views

Proszek do skóry tłustej – trzeba wiedzieć.

Mało kto wie, że proszek ma przyjść do nas z koneserów piękna – Egipcjan. W tym czasie był on uważany za bardzo ważny podział ludzi po kolorze skóry. Znani osoba musiała być pokryta pudrem twarz, dzięki czemu jest bielszy. Aw XVI wieku, biała cera była uważana za znak czystości i szlachetności. Na zdjęciach z panowie czasowych portretowanych z lekkim, mleczną cerę, a ich twarze były bardzo ciemnoskórych sługami. W XVIII wieku, to rozdzielenie zniknął, a proszek zaczął go używać. W wyścigu o białej twarzy proszku miesza się z jaj i był stosowany do twarzy jest bardzo gruba. Następnie maska uznano oznaką dobrego smaku i luksusu.
Zachodnia kultura wentylator Piotra I przyniósł proszek w Rosji. Następnie proszek ryżu i pszenicy, a także pokryte peruki. A żeby zachować to rozrzucone na ubrania, ubrany w specjalną szatę.
Ale w tym wieku dziewczyny mają tendencję do ciemnej skórze odcień, w przeciwieństwie do współczesnych Piotra I. Chociaż to zależy od naturalnego koloru. Przez dobór proszku należy podchodzić bardzo poważnie. Wszystkie szkodliwe dodatki mogą niekorzystnie wpływać na stan osoby, więc lepiej jest bulić i nie szczędzić pieniędzy na ich „druga skóra”.
Dziś w modzie opalona twarz. I można to osiągnąć na różne sposoby. Jeden z nich – proszek bronzer. Przez jej siostry, ona różni się tylko w fakturze i odcieniach. Proszek ten będzie podkreślać swoją opaleniznę i dać dodatkowy połysk skóry. Co więcej, doskonale kryje niedoskonałości, nadal nadaje czołowej piękny odcień opalenizny. Wiele kobiet nie są zadowoleni z proszku bronzer, odnosząc się do jego nierówności, ale to tylko ich wina. Bardzo łatwo przesadzić, a twoja twarz będzie wyglądać po niskiej jakości kremów z filtrem – w plamy i zabrudzenia. Umiejętne wykorzystanie tego proszków ukryć zmęczenie, podkreślają światła opalona twarz blask.

Proszek do skóry tłustej: konkretnego doboru i użytkowania
Dziewczyny z gruczołów łojowych aktywne są szczególnie trudne przy wyborze proszku. Proszek do skóry tłustej jest mieć bardzo lekką konsystencję, tak aby nie zapchać dużo już zatkane pory. Więc za każdym razem, gdy chcemy korzystać z nowego, czystego wacika, albo jeszcze lepiej – użyć szczotki. Ale lepiej jest myć po każdym użyciu. Proszek do skóry tłustej w żadnym wypadku nie powinny być bardzo długi czas, aby być na powierzchni, jak i innych kosmetyków. Zapominając usunąć wieczorowy makijaż, rano może być niemiłym zaskoczeniem. Konsystencja tego proszku powinna być krucha, nie kremowa. Dzięki czemu można uniknąć dodatkowych tłuste. Dior Powder Poudre Libre jest idealny dla skóry tłustej. Jej efekt matujący pozwala ukryć wszystkie małe wady i lekka konsystencja skóry nie ma trudności w oddychaniu, a tym samym daje pory oddychać swobodnie i nie zapychać.
Co do zasady, przed nałożeniem proszku jest stosowany do powstania koloru skóry.

Proszek do skóry tłustej nie należy zakładać, że jest stosowana. Ze względu na niską wydajność porach gruczoły łojowe wydzielają zbyt dużo tłuszczu i stosowania fundacja może tylko pogorszyć sytuację. Dlatego przed zakupem proszek należy skonsultować się ze specjalistą i dowiedzieć się, czy jest to ten sam efekt barwnych. Tonalny Powder Dior spełnia te wymagania. Jego struktura i Tonirujushchaja matuje skórę i jednocześnie. Luźna struktura nie zatyka porów i twój jak najdłużej pozostaje nieprzyjemny tłusty połysk. Jest to świetny proszek do skóry tłustej.
Ale niezależnie od wyboru oblodzenia i Twojego typu skóry, osoba musi zawsze być utrzymywane w czystości i dbać o niego. Aby użyć proszku tylko wyrusza zamiast celów maskowania.