593 Shares 5240 views

Dokonywanie Komórki dla królików z rękami

Komórki mogą być instalowane w oborze, a to jest możliwe w ogrodzie lub na podwórku – to wszystko zależy od warunków klimatycznych. Być może połączenie zawartości zwierząt – w zimie w domu, a latem – na ulicy. Umieszczając komórki w pomieszczeniu albo w zagrodzie, to należy wziąć pod uwagę fakt, że króliki nie tolerują projektów, a także podnoszenie i opuszczanie wilgotności.


Zdecydowałeś się na działce do wyhodowania króliki, ale nie wiem skąd wziąć klatkę? Komórki gotowe można kupić w sklepie, ale jest o wiele ładniejszy, aby klatki dla królików z ich rąk. Komórki są w różnych rodzajach, można nawet znaleźć gotowe rysunki jako pożądane.

Musimy myśleć jak zrobić Hutch królik, aby wtopić się w projektowaniu witryn. Może nawet mieć do klatki dla jego rysunków, co najważniejsze, w celu dostosowania do standardów regulacyjnych zawartość króliki, czy króliki, wydajność spadnie.

W rzeczywistości, produkcja ogniw Królik – to fascynujący i ciekawy. Budowanie ich może być wykonane z różnych materiałów: drewna, cegły, adobe. Odpowiedni pojemnik, nawet Shoplifting sklejki, cięcie metalu, oraz inne materiały. Jest to wygodne dla utrzymania królików są komórki znajdujące się w oknie na wysokości jednego metra, lub na drewnianych słupach wykopanych w ziemi. Takie komórki są duże, można je łatwo widoczne i łatwe do czyszczenia. Karmić zwierzęta Jest to również bardzo wygodne, ponieważ mają wszystko, czego potrzeba: karmienia, pojenia, ciepły dom. Przed dokonaniem Hutch królik, trzeba wybrać odpowiednie miejsce dla niego. Budować klatki dla królików z własnymi rękami – a następnie dokonać komórki, które są idealnie dopasowane do każdego konkretnego przypadku.

Najlepiej jest umieścić komórek w królików z rękami na miejscu z drzew, bo drzewa dają cień w lecie i będzie ukryć się przed palącym słońcem, a ochrona zimowy wiatr.

Komórki są pojedyncze i podwójne. Jeden dorosły zwierzę określone w tempie 0,5 metrów kwadratowych, na młodych – 0,12 metrów kwadratowych, a młodych królików – 0,17.
Podwójnej długości pojedynczych komórek szczebla wynosi od 220 do 240 cm, a szerokość – 65 cm. Wys – 35 cm, z przodu – 50 cm. Pent dachu kończy się osłona wystające do przodu od 20 cm, a po obu stronach – do 10 centymetrów. Na bokach umieszczone są dział hodowlaną stałej podłogi i na dnie komory rufowej z siatki 16h48 lub 18×18 cm lub od dwóch Centimetric drewnianych listew, nadziewane pół centymetrów. Dziura w przestrzeni zagnieżdżenia dokonać na wysokości 15 cm od podłogi do królików nie mógł dostać się do kabiny rufowej.

Drzwi w komorze rufowej jest wykonana z siatki, a zagnieżdżenia – stałej. Na drzwiach wisiał ekran poidła i koryta wymiennego. Błonnik zasadniczo dystrybucję w żłobie złożony z dwóch siatek pokrytych drewnianych. Górne końce ram od siebie na boki komór zasilających i dolnej – w jednej linii.

Klatki dla królików własnymi rękami zbudowanych na utrzymanie młodego wzrostu, są drewniane ramy, tapicerowane drewna tył i boki. Przednia siatka, a podłoga jest wykonana z metalowej siateczki. Wielkość komórki dla młodych zwierząt zależy od liczby zwierząt, które tam będzie. Komórki zwykle nie 2- 4 m długości i jeden metr. Wysokość ścianki przedniej wynosi 0,5 metrów, tylne – 0.4 metrów. Przednia ścianka ma dwoje drzwi, oni zawiesić waterers i podajników, a także przedszkole dla trawy lub siana. Dach z desek, przednia osłona powinna mieć wielkość 30 cm. Komórki powinny być króliki w tym samym wieku, wagi i płci, jak i krew.

Dla utrzymania samców aby okrągłe komórki siatki o średnicy 75 cm i 40 cm wysokości. W takich komórek mogą być przechowywane i kobiety. Paul do żadnej z sieci lub z listew drewnianych.

Sukces podwórko królik, nie tylko zależy od tego jak dokładnie produkowane do produkcji komórek królika. Stworzyć wszystkie warunki do normalnego życia zwierząt – bezpośrednią drogę do sukcesu.