493 Shares 6444 views

Lalka-kapłan własnymi rękami


Lalka-kapłan reprezentuje toast „na szczęście”, który jest znany wszystkim: „Niech szczęście zawsze odwraca się do ciebie i nigdy nie odwraca łup” Ponieważ ta lalka ma dwie całkowicie różne strony. Z jednej strony, zabawa, zabawny, ładna twarz, a na drugiej – „apetyczny” dupie. Wiedząc, jak zrobić zabawkę można tworzyć własne ręce niepowtarzalny oryginalny lalkowy stworzenie. Lalka-kapłan – wielki dar dla znajomych, kolegów, krewnych. Będą docenić oryginalność dar, bo tej lalki „na szczęście”. Kiedy darowizna wymawiać słowo tosty. Lalka zawieszone na pętli. Budząc się rano, na lalce można zdefiniować jako dniowy karnet czy lalka jest odwrócił twarzą do kapłana – dzień byłby najlepszy we wszystkim, a jeśli obraca się w dupę – dzień nie pyta.

Materiały do szycia lalek

Elastyczne rajstopy nylonowe, skarpety – idealny materiał do tworzenia lalek. Rajstop Popik wygodny, ponieważ projekt Jest to materiał elastyczny, jego struktura może łatwo być powtarzany dowolną postać. W przypadku wypełniacza muszą Watolina. Vata nie działa, t. To. Jest gęsty i „w ciemno” z twarzy nie będzie działać. Aby uzyskać całkiem pióra z palców, konieczne jest, aby zrobić ramkę wykonaną z drutu. Drut powinien być w przekroju poprzecznym w przybliżeniu 1,5 mm. Strój zszywane ze skrawków prostokątnego materiału. Długość i szerokość zależy to od wielkości lalki kapłana. Sukienki wykończeniowych wymagane koronki. Włosy mogą być wykonane z wełny lub włókien syntetycznych. Oczy – 2 duże kulki lub odpowiedni rozmiar i kształt przycisków, które mogą być zastosowane do czarnej źrenicy lakierem. Przycisk może być również kolorowe gwasz, a następnie górna polski pokrywania paznokci. Oczy można przyszyć lub przykleić uniwersalny klej. Kosmetyki dekoracyjne zakończenia procesu pracy: podać żądaną usta cień, schochkam, Ass. Bez igły i nici w tym przypadku, oczywiście, nie może zrobić.

Jak zrobić lalkę-Popik? faza produkcji

Głowica: z rolki syntepon szczelne odpowiedni rozmiar miski przykryła nylon, nylon owinąć gwintu na dnie misy syntepon zamocować 2-3 szwów odciąć nadmiar materiału. Tworzą powierzchnię przy pomocy szpilek i igieł z uszu z długim gwintem. szkielet do strony z palcami owinąć syntetyczny wyściółki i zawijać nylonu. Następne przydzielić każdy palec, wciągając materiału nitki pomiędzy nimi. Polly – ta sama piłka, jak również głowy. To musi pociągnąć nitkę w środku. Stopy są owalne. Obtyanut nylonu, z wytworzeniem każdy palec, wciągając materiał nici pomiędzy palcami. Uszyć spódnicę z tkaniny, koronki zdobiące ją. Z przodu głowy i szyć spódnice uchwyt do tyłu – tyłek i nogi. A końcowy etap – do mocowania pętli dla którego lalka-kapłan zostanie zawieszone. Niepewność obraca się w najmniejszym stopniu wibracji w powietrzu, jeżeli będzie wystarczająca ilość miejsca na ruch.

Na pierwszy rzut oka łatwo zrobić lalkę, ale będzie musiał ciężko pracować, zwłaszcza w formacji osoby. Teraz, wiedząc, jak szyte lalki-Priest własnymi rękami, można go utworzyć „na szczęście” dla siebie i przyjaciół.