382 Shares 6966 views

Obfite miesięcznie – co robić?

Od około dwunastu lub trzynastu lat w życiu dziewczyny pojawia się pierwsza miesiączka. Jest to pierwszy znak, że organizm przygotowuje się do pełnej realizacji ich funkcji rozrodczych. Oczywiście, w pełni dojrzałe kobiece genitalia zbyt wcześnie, aby powiedzieć, ale jednak, ponieważ jest hipotetycznie czas ona może zajść w ciążę.


miesiączka istotą jest prosta – organizm bierze jajko i „odmładza” endometrium, gdy sperma nie wnikają w macicy i nie jest związane z jego cenionych „drugiej połowy”. Zazwyczaj dziewczyna po raz pierwszy często spotykają się z pytaniem: co zrobić, gdy nadchodzi okres? Specjalne triki w tym bez matki powinny uczyć dziecku pewne zasady. Po pierwsze, uważna troska narządów płciowych. Po drugie, wystarczająca liczba przesunięć uszczelek. Po trzecie, przestrzeganie prawidłowego snu i odpoczynku, a także różnych wysokokaloryczne jedzenie, ponieważ organizm jest osłabiony z upływu krwi. Niektóre dziewczyny przed menstruacją mogą wystąpić problemy ze skórą – ponieważ organizm reaguje na zmiany hormonalne, które występują przed miesiączką. Dlatego ważne jest, aby zwracać uwagę na takie problemy, specjalne mydło antybakteryjne do mycia, tak aby nie zostały ropiejące.

Charakter miesiączki jest inna. Niektórzy badacze są zdania, że ilość krwi i czucia podczas miesiączki dziedziczone: jeśli moja matka były obfite miesięcznie, a córka będzie miała takie same. Więc z natury są obfite miesięcznie, normalny i skąpe. Zwykle, po raz pierwszy pojawienie się miesiączki, aby porozmawiać o ich stałej ilości nie jest konieczne – po prostu zbiorem cykl miesięczny obfity początkowo może stać się normalne, i vice versa.

Zwykle największym problemem przyniósł obfite miesięcznie, choć nieliczne można mówić o łamaniu w okolicy narządów płciowych dziewczynki. Jeśli nie przyjść ciężkie miesiączki, ból brzucha – co robić? Często problem jest rozwiązany biorąc leki przeciwbólowe, które łagodzą skurcze macicy i rozluźnia mięśnie. Jednak pytanie nie jest całkowicie usunięty – ważne jest, aby wiedzieć, dlaczego tam są obfite miesięcznie, co zrobić, aby dostosować cykl?

Jedną z najczęstszych przyczyn ciężkiego miesiączki – zaburzeń hormonalnych. I nie koniecznie, że nie uczestniczą „lokalne” hormony – może zakończyć się niepowodzeniem i w korze mózgowej. Jest często obfite miesięczne mogą zawierać nie tylko krew, ale także kępy – złuszczanie endometrium. Taka patologia może świadczyć o endometriozie – tylko część choroby, która znalazła młode dziewczęta. Endometrioza – to nieprawidłowe, nadmierny wzrost tkanki wyściełającej macicy, który cierpi podczas menstruacji złuszczania. Kobiety z endometriozą mogą odczuwać znaczny ból w określonych częściach podbrzusza. Rzeczywiste pytanie: obfite miesięcznie, co robić? Nie jest konieczne do paniki i tworzyć własne fałszywych wniosków, ponieważ w celu ustalenia przyczyny, musi być zbadany przez lekarza, który ustali dokładną diagnozę i przepisać leczenia.

Kiedy dostaje ciężkie okresy, nie można zrobić? Przede wszystkim nie można stosować leki rozszerzające naczynia i rozrzedzenie krwi – w tym przypadku utrata krwi tylko nasilać. Nie można również umieścić poduszki na brzuchu, aby złagodzić dyskomfort.

Jeśli nie ma bólu, nie ma zakrzepy, a ilość krwawienia zmniejsza się parę dni, to jest prawdopodobne, że taki miesiączki – charakterystyczne dla dziewczynki. Taka stała obfite miesięcznie, co z nimi zrobić? W tym przypadku konieczne jest podjęcie procesu za pewnik, a do udziału w przestrzeganiu higieny podczas menstruacji.