344 Shares 1708 views

piekarnia produkty roślinne „przestarzały chleb”: historia, produkty, adres

Piekarnia „przestarzały chleb” jest znana w obszarze metropolitalnym, jako producent wyrobów piekarniczych o doskonałej jakości. Pałki, „bloków”, pachnące bułeczki, ciasta wielkanocne, ciasta, gofry są zawsze popytu wśród konsumentów. Klucz do sukcesu leży w ścisłej zgodności z normami państwowymi i przepisami technicznymi określonymi już w latach 80-tych ubiegłego wieku. Produkty z tym wypiekany jest na nowoczesnym wyposażeniem.

informacje historyczne

W 1970 roku rozpoczęła się budowa nowej piekarni z dziennym pojemności do 65 ton. Wyroby piekarnicze w dzielnicy Dedovsk Istra regionu moskiewskiego. Pierwszy chleb wypiekano w dniu 20 marca, data ta uznawana jest za dzień narodzin przedsiębiorstwie. Produkcja była mała: Linie produkcyjne sześć pracował tylko 150 osób. Skromny wybór nie dotarła nawet do 20 przedmiotów.

W 1980 roku kierownictwo firmy przeszły do Valentina Gorbunova, pod nadzorem fabryce „przestarzały” chleba zmieniła. Kiedy poprawiła się jakość produktów: od pszenna chlebów, czarne „Borodino”, gofry, bułki i pachnące ludzie specjalnie przyszedł od centrum dzielnicy, a nawet z Moskwy. Okres ten jest stworzenie produkcji dział transportu, wafle i cukierniczego. Został wdrożony własną sieć małych sprzedaży nie tylko w Dedovsk, ale także sąsiednich miejscowości.

Następstwo pokoleń

A dzisiejszy dyrektor Igor Glukhovtsev wciąż starannie zapisane tradycji. Dziadek chleb nadal ma wszystkie te same ostre ciała i delikatny. Firma dobrze utrzymane, elewacji budynków i wewnętrznych „meble” sklepów naprawionych. produkcja technologiczny jest stale udoskonalane, aktualizowane sprzętu. „Agro-3” jednym z głównych projektów modernizacji była budowa silosów do magazynowania dużych ilości mąki, we współpracy z firmą.

Dziś produkty piekarnicze roślin zatrudniające ponad 400 pracowników. Chociaż sezonowy wydajność spadła w porównaniu z minionymi czasami aż do 30-40 ton chleba, niezrównany zakres produktów wzrosła do ponad 180 pozycji. Ponadto, każdy z produktów wszystkich tylko pieczone z miłością. Szczególnie słynny gofry dziadek, torty i ciasta.

produkty

warunki rynkowe praca wykazała, że masywne odmian produktów piekarniczych są mniej popytu niż kiedykolwiek wcześniej. Na pierwszym miejscu znajduje się różnorodność asortymentu. To nie wystarczy produkować 2-3 rodzaje i jak najwięcej bochenków czarnego chleba. Zdając sobie sprawę z tego, na piekarni dziadka ciągle poszukuje nowych receptur i poprawę starych. Jakość odpowiada GOST i warunków technicznych przyjętych.

Główne produkty to:

  • Podstawowym chleb i wysokiej jakości;
  • pieczenia;
  • ciastka, pieczywo, bułki, babeczki;
  • ciastka, bułeczki, cukierki, pierniki, wafle;
  • ciasta, krakersy do chowu, mąki;
  • ciasta (w tym zwyczaju ślubnej), chlebów.

Wielkanoc magia

Nawiasem mówiąc, ciastka do „staromodny chleb” bardziej czasochłonne metody gąbki. Mimo, że czas wykonania od 1-2 godzin wzrosła do 4-5, ale jakość jest nieporównywalnie wysokie: ciasto z bardzo bujny, ciało powoli twardnieje, smak jest zachowana na dłużej. Metoda Oparny eliminuje „modne” dodatki, akceleratory i proszek do pieczenia. Podstawowa struktura ciasta to tylko woda, drożdże, mąkę i jajka (na lepsze fermentacji).

Po czterech godzinach fermentacji ciasta utworzone ciasta. Wstępne masy dodaje się cukier i składniki organiczne w celu nadania smaku, aromatu i koloru: cukierniczych, rodzynki, olej w proszku, lukier – Fantasy nie jest ograniczona. Faktycznie, pieczenie odbywa się w dwóch rodzajach pieców: Obrotowy i in-line. W każdej partii maksymalnie 200 produktów. Po 60 minutach wyjąć z pieca gotowych niezwykle pachnących ciast błoto.

laboratorium

Pierwszy etap procesu przetwarzania jest określenie charakterystyk dostarczonego surowca. Kontrola jakości w „przestarzały chleba” prowadzi własną certyfikowanym laboratorium. Szczególną uwagę przywiązuje się do oceny jakości mąki. Specjaliści określenia zawartości wilgoci, właściwości i ilość glutenu. Jeśli surowiec nie spełnia wymaganej wydajności, to nie zostanie on użyty w zakładzie.

Aby przetestować tzw liczbę opadania służy specjalne urządzenie PPP-7. Wskaźnik ten pozwala na monitorowanie jakości zboża i mąki gotowy. zbadano również w laboratorium gotowych wyrobów piekarniczych w celu spełnienia wymogów technicznych, sanitarnych i innych przepisów. Przeszłości sterowania surowiec jest rozładowany do przechowywania luzem magazynem.

marketing

Natychmiast po tym jak firma została założona w 1970 roku produkty były sprzedawane wyłącznie w dzielnicy Istra regionu moskiewskiego. Jednak strategia marketingowa zmieniła się dramatycznie w ciągu ostatniej dekady. Dzisiaj, piekarze chleb z rodowego dostępne w większości sklepów podmiejskich i miejskich.

Produkty codziennie nosić około 60 fabryczną floty pojazdów, z minimalną ilością zaledwie 4 tace z dowolnych produktów. Pod warunkiem, odbioru z 2 tac. Piekarnia Adres: 243530, Moscow region, powiat Istra, miasto Dedovsk Str .. Pierwsze poważne, Bldg. 2.