704 Shares 3534 views

"Wall Street: Pieniądz nie śpi". Aktorzy sequel

Ciąg obrazy O. Stone'a „Wall Street”, która stała się klasyczną zatytułowany „Money Never Sleeps”, wygląda jeszcze bardziej ekscytujące niż oryginalnego filmu. Zasługa to należy uznać nie tylko wysiłki twórców – reżyser Oliver Stone i kreatywny zespół pisarzy nie straci ćwierć charyzmy wieku wiodącego aktora Michaela Douglasa, ale również okres, w którym film ukazał się w wynajmie – globalny kryzys finansowy.


powtarzanie

Film „Wall Street: Money Never Sleeps» (Wall Street: Money Never Sleeps) częściowo powtarza strukturę pierwszej struktury wzorca. Podobnie jak w oryginalnej fabuły filmu film jest skręcona wokół głównych bohaterów duetu: który odbył karę więzienia bigwigs ex-biznesu Gordon Gekko (Douglas M.) i chłopaka córki Jake Moore, który zawartej na ekranie Shayya Labef. Aktor został zaproszony osobiście reżyser O. Stone'a na niesamowite podobieństwo do Toma Cruise'a, który jest ze względu na zmiany związane z wiekiem nie nadają się do roli młodego Moore w dramacie „Wall Street: Pieniądz nie śpi”. Aktorzy, wykonawcy z innych ról zostali zaskoczeni przez wybór reżysera, ich zdaniem, LaBeouf znacznie bardziej podobny do Edwarda Nortona. Ale Shaya Labef poradził sobie z rolą – czeladnik-praktykant Gekko – w porządku, nie gorzej niż Charlie Sheen do niego. Chociaż w porównaniu z Douglas w urok i charyzma nie mógł jednak tego zadania mogą być realizowane tylko przez Marlona Brando w jego 30 lat.

Ojciec-córka linia

"Wall Street 2: Money Never Sleeps" (2010) dał M. Douglas kilka razy większy zasięg aktorską w porównaniu z pierwszym. W oryginalnym filmie aktor został umieszczony swojego bohatera jako hazardzisty, w dalszym ciągu, tak jak jego bohater jest nie tylko mądry koleje mężczyzna życia, ale także jego ojciec, wyczerpany przez zerwanie stosunków z córką Winnie (Kerri Malligan). Ona obwinia ojca za śmierć jego brata, który zmarł z powodu przedawkowania narkotyków. Reżyser wykorzystuje ten ojciec-córka linię do wykonania w celu przyciągnięcia do „wymiany” oraz finansowej i filmie bardziej emocjonalnie podatny żeńskiej publiczności. Zadaniem reżysera i charakteru uświadamia matce kreditomaniey pacjent Jake'a, grana przez Susan Sarandon. Aktorka stworzyła charakterystyczny wizerunek, niezbędne dla zrozumienia filmu „Wall Street. Pieniądz nie śpi” Aktorzy, którzy wykonywali drobne role, urzeczywistniającym twórców idei ekranie okazała ich profesjonalizm pracował harmonijnie interakcji poprawnie.

Na działce, bez spoylerstva

Ojciec-córka historia linia rozwija się precyzyjnie obliczonych okresach autor sinusoidą przyciągania w jej odpychania przeplatają się z momentami do ostatniej minuty wzór rozrządu subtelnie działające na percepcję publiczności bardzo emocjonalnej. Ale ogromne znaczenie w filmie nadal ma linię finansową, w której podstawowym znaczeniu jest motywem zemsty. Bohaterami Moore i Gekko zrujnuje skrupułów Bretton James (w tej roli Josh Brolin), który w przeszłości celowo zranić Gordona i zrujnowała firmę, gdzie pracował Jake. Jest to główny intrygi filmowego dramatu. Opinie i recenzje filmu „Wall Street: Money Never Sleeps” oznaczyć istotne znaczenie dla obecności tło do zdjęcia 95-letniej Eli Uollaha, pełnił rolę starszego partnera Jamesa. Nawiasem mówiąc, publiczność krajowy pierwszy zobaczyłem aktora, weteran w filmie „The Magnificent Seven” (1962) w roli lidera bandytów Culver. Światowy rozgłos przyniósł Wallach western „Dobry, zły i brzydki” Serdzho Leone, w którym grał rolę złego.

Zalety filmowego dramatu

Kombinacja trzech najbardziej popularnych gatunków – dramatu rodzinnego, działania i inteligentny „revendzh-filmu” wraz ze wspaniałą obsadą wykonane filmowy dramat emocjonalny i dosłownie piersiach widowisko. Według informacji zwrotnej publiczności, każdy występ w kadrze Douglas był widziany z prawdziwym entuzjazmem, patrząc byli gotowi krzyczeć „Bravo!” Jako beneficjentów w teatrze. Reżyser wykorzystuje wieloekranowego instalację niż pomp napięciu, dzięki czemu standard „wymianę finansowych i giełdowych” w swoim super-dramatycznym filmie. Po kręcenia filmu „Wall Street: aktor Money Never Sleeps' Uważa Stone, który zaskoczył mówiąc cała obsadzie że do niego często zbliżyć się do publiczności i są uznawane w tym, że zaczęli grać na giełdzie po piła” Wall Street " w 1987 roku. Po wydaniu kontynuacji dzierżawy, oni przewidzieć powtórki z historii.

happy end

Szczęśliwe zakończenie sequel „Wall Street” było przewidywalne i nieuniknione, a także przewidywany główny bohater Gekko globalnej zapaści finansowej. Ale nie było, odpocząć widzów niemal ostateczna czeka niespodziewany skręt fabuła, która prowadzi do podejrzeń, że Gekko na równi z innymi oszukani i przyszłego zięcia i córkę. Jednak wartości rodzinnych nadal przeważają nad merkantylizmu, bohater wraca do przyszłych nowożeńców pieniędzy. Ten ostatni prawdopodobnie byłby katastrofą dla innych zdjęć, ale jest to tylko uśmiech ulgi przez zdradziecką Nakata rozdarcia. Jest zatem pomyślany koniec O. kamień sequel „Wall Street: Pieniądz nie śpi”. Podmioty zaangażowane w prace nad projektem, był zadowolony ze współpracy z prawdziwym specjalistą w swojej dziedzinie.