239 Shares 7086 views

Topliwy pistoletu klejowego na: cechy, opinie aplikacyjnych

Termotopliwy do pistoletu jest substancją, która staje się strukturę lepkości po ogrzaniu do określonej temperatury. Półprzewodnikowy po otrzymaniu pełnego chłodzenia.


wybór

Obszerny obszar obsłudze, szybki czas, aby skonsolidować i zapewnienia uniwersalności popularności tego narzędzia. Kształt jego wydania może być dowolny – poduszki, bloki, granulki i pręty, które zyskały najbardziej powszechne i mają różne średnice i rozmiarach. Główną zaletą jest możliwość korzystania z elementów spojonych po kilku minutach. Zanim wybierzesz topliwy klej do pistoletu, których cechy są uzależnione od formy, trzeba kupić narzędzie, z którym jest używany. Oczywiście, praca z tym narzędziem jest możliwe bez specjalnego pistoletu. Na przykład, poprzez podgrzewanie świecy lub lutowania. Ale to, co najmniej niewygodne.

rozmiar

Kleje nadają się do jakichkolwiek treści, w tym do tekstyliów, papieru, tektury, metalu, drewna, tworzyw sztucznych i innych. Wyjątkiem jest PVC, gipsu i betonu. Ze wszystkimi innymi materiałami, narzędzie zapewnia silną więź. Gorący stopiony klej do pistoletu podzielona przez średnicę. Najczęściej są odpowiednio 11 i 7 mm. Istnieje wiele innych wymiarach. Wybór jednego lub inny w zależności od istniejącego pistoletu. Naklejki mogą być również różne długości: w zakresie od 4 do 20 cm.

przezroczysty klej

Termotopliwe do pistoletu, cechy, które mogą być różne w odniesieniu do niektórych materiałów. On jest reprezentowany przez różne odcienie. Wszystkie rodzaje różnych właściwościach materiałowych i składnika kompozycji. Najszerzej zakupione białe przezroczyste naklejki ze względu na jego uniwersalność. Można go znaleźć w każdym sklepie z odpowiednich towarów. Nadaje się do użytku z jakiejkolwiek podstawy. Dlatego ta opcja jest najlepsza w użytku domowego i tworzenia rzemiosła. Przejrzysty żółty kompozycja jest stosowana z tektury, papieru i drewna.

kolorowe paski

Kategoria ta obejmuje również warianty uniwersalny z wyjątkiem wszystkich odcieniach czerni. Obszerne wersja koloru pozwala wybrać klej topliwy do pistoletu, który odpowiada elementów panelowych. Na przykład, podczas pracy z czerwonym wazonie, aby uzyskać niewidoczne spoiny, należy wziąć czerwoną kasetę. Nieprzezroczyste białe nalepki są odpowiednie do wiązania się z białego podstawa i elementy w stylu metalu lub szkła. Przy zakupie należy zwrócić uwagę na właściwości. Ale co do zasady, cień wykonuje tylko funkcję dekoracyjną, a masa klejąca jest uniwersalna. Termotopliwe do 11 mm genowej „Bison” szarego i czarnego koloru mogą działać jako materiał izolacyjny i szczeliwa. Jest optymalnie nadaje się do uszczelniania spoin łączących i izolację.

temperatura

Temperatura topnienia wynosi nie mniej ważną cechą. W niektórych prętów jest to 150 stopni. Innym wystarczające do niższej temperatury. Warto zauważyć, że w miejscach, charakteryzujących się niską ciepła, powinna być wybrana mniejsza topliwego kleju. Po wybraniu należy wziąć pod uwagę właściwości cieplnych i stosowanych materiałów. Klej topliwy stosowany do pistoletu może być wiele narzędzi:

  • Wałek kleju lub głowy.
  • Specjalne urządzenie lub aplikatora.
  • Pedał nożny służy do zastosowań profesjonalnych urządzeń.
  • Pistolet do klejenia domowych.

struktura

Największa częstość występowania kompozycji octanu winylu nabyte etylenu. Pozwalają one na pracę z różnych baz, w tym tkaniny, ceramiki, pewnego rodzaju metalu, tworzywa sztucznego, drewna i papieru. Istnieje również poliofinolovy pistolet topliwy klej do stosowania których jest niezbędne dla pacjentów, którzy znajdują się pod wpływem szerokim zakresie temperatur. Wzór chemiczny kąpieli, zapewnia czyszczenie dyszy i całego systemu narzędzi z kompozycji, których użyto poprzednio. Środki na tej podstawie są bardziej odporne, a tym samym nabył elektronicznej dystrybucji, pakowania i motoryzacyjnym. Mogą one być wykorzystywane do folii lekkiego metalu, skóry, drewna twardego i innych, charakteryzuje się obecnością syntetycznych żywic i cząstek stałych.

Klej należący do kategorii samoprzylepnych pomocą utrzymuje lepkość. Zakres rozległe. Obejmuje trudnoskleivaemye samolotu. Jest on stosowany w budownictwie, przemyśle samochodowym, jak również do pracy z dużymi powierzchniami. Termotopliwe do pistoletu (czarny lub innego koloru) z czynnikiem kleju czułości ciśnienia utrzymuje płaszczyznę przez 5 minut. Jest najlepszym rozwiązaniem dla elementów łączących nietrwałych na ciepło, jak i dużych powierzchniach.

Co trzeba wiedzieć?

Istnieje wiele różnych cech. Ale przede wszystkim trzeba zacząć od domniemanego materiału. To może być z polipropylenu z dodatkiem aluminium, włókniny, tworzywa sztucznego, laminowanej powierzchni papieru i kartonu z lakieru UV. Należy również wziąć pod uwagę konsekwencji wpływ na materiale. Na przykład, bierze się pod transportu konta, do kontaktu z żywnością i temperatury wody.

Do niezawodnego mocowania szczególną rolę odgrywa takich cech jak kolor, czas wiązania struktury lepkości. prędkością przepływu masy może być zmieniana. Sposoby stosowania jest podzielony na automatyczny i instrukcji. Ponadto, dla każdego rodzaju baz o różnych kształtach, odpowiedni skład: Tabletki, podkładki, bloki szpilki. Trening na masę i prędkość jej płynność jest bezpośrednio zależne od standardów topienia pręt. Z reguły narzędzie jest przeznaczone do pracy z pewnego rodzaju kompozycji. Niektóre wersje zawodowe mają funkcję zmiany temperatury.

Funkcje aplikacji

Termotopliwy na zdjęciu pistoletu, który jest przedstawiony powyżej, mogą mieć różne lepkości w zależności od sposobu dystrybucji. Preparaty z gęstą strukturę dysku zastosowana lub walcowania, dyszę lub dysze odpowiedniego materiału o niskiej lepkości. To wymaga zgodności z odpowiednim cyklu pracy urządzenia i ustawienie czasu. Również, gdy konieczne staje się zastąpienie podstawy do klejenia mieć pewność, że nie jest konieczne, aby zastąpić klej sam. Słupki od różnych producentów mogą mieć różny skład komponentu. Dlatego nie należy mieszać. W przeciwnym razie może zmienić strukturę i właściwości.

zapobieganie wypadkom

Termotopliwe do pistoletu, o temperaturze topnienia w zależności od składu odnosi się do kategorii substancji, które mają średni stopień zagrożenia. Charakteryzuje się niską toksycznością. Jednak para wprowadzania do dróg oddechowych może przyczynić się do krótkookresowego depresji centralnego układu nerwowego. Krótkotrwałe stosowanie nie wymaga narzędzi ochrony sprzętu. Pożądane jest, aby zapewnić wentylację pomieszczenia. Warto również zauważyć, uszkodzenia, które mogą powstać w wyniku sposobu działania. W szczególności oparzenia powstaje w kontakcie z roztopionym kompozycji na skórę.

opinie

Termotopliwy Akfix według odbiorców, posiada gęstą strukturę, która ułatwia użytkowanie. On mocno trzyma się powierzchni, ale w końcu staje się żółty. Na prętach Rexant głównie pozytywne oceny. Ich główną zaletą jest niskie zużycie. one również znacząco przyspieszyć proces pracy. Pistolet do klejenia dla „Bison” jako sprawozdanie użytkowników, wyróżnia się wygodnym opakowaniu, niskie koszty i jakość połączenia.