521 Shares 9346 views

Jaki jest domyślny i czego oczekiwać od niego

W 1998 roku, nowy i straszne słowo w słowniku rosyjski domyślnie. Co to jest – wiemy tylko kilka, ale to nic dobrego nie należy się spodziewać wszyscy wiemy domyślnie. I nie jest to słowo z domyślnego angielskiego i oznacza to uchybienie. Albo raczej, to jest wtedy, gdy dłużnik nie chce zapłacić swój dług lub odsetki.

Faktycznie, istnieją trzy opcje domyślne. A ten, co się stało 14 lat temu, należy do pierwszej z nich, lub stan niewypłacalności. To zdarzenie jest dokładnie wstrząsnąć Rosja i doprowadziły do poważnego kryzysu gospodarczego. I istnieje kilka powodów, które doprowadziły do tego RF. A głównym powodem była populistyczna polityka gospodarcza Rosji, a także cała piramida stanu zobowiązań krótkoterminowych (GKO). W tym czasie rosyjskie udało się zgromadzić ogromny dług publiczny, który został wygenerowany przez upadek gospodarek Azji. Kryzys płynności i spadek międzynarodowych cen surowców, co było podstawą eksportu Rosji też było powodem, że Rosjanie na „twarde” dowiedział się, co sposób domyślny.

Konsekwencje tego kryzysu znacząco zmienił rozwój gospodarki i kraju jako całości. kurs spadł dramatycznie. Jeśli zalegających do dolara dał 6 rubli, pół roku, wskaźnik ten wynosił 21 rubli za dolara. I to doprowadziło do utraty zaufania mieszkańców i inwestorów zagranicznych do samego państwa, rosyjskiego systemu bankowego oraz, oczywiście, w walucie krajowej. Jaki jest domyślny dobrze rozumieć wiele małych firm i małych banków. Nie mógł znieść takiego szoku i „bezpiecznie” zniszczony. I system bankowy cały kraj był w zapaści przez kolejne sześć miesięcy.

Ale przede wszystkim z tego stanu w kraju cierpi zwykłych obywateli. Jaki jest domyślny dla zwykłych twardych pracowników? Jest to przede wszystkim utrata wszystkich oszczędności pracy. Ale to tylko połowa problemu. W wyniku kryzysu, wiele firm zbankrutowało, w których ci ludzie pracowali. A te, które nie zamyka, ciągle przestał płacić wynagrodzenia pracowników. Ludzie musieli szukać każdej okazji, aby zarobić pieniądze, żeby przetrwać. Po tym wszystkim, ceny podstawowych produktów wzrosły wraz ze wzrostem kursu dolara, który jest 3-4 razy. I że w konsekwencji przyczyniło się do wzrostu przestępczości.

Następnie, w roku 1998, Rosja miała trzy opcje, aby zakończyć przyszedł kryzys. Można drukować więcej rubli i pogrążyć kraj w kolejnej rundzie inflacji. Ale hiperinflacja od wczesnych lat 90-tych nie było jeszcze zapomniane, a więc rząd nie odważył się na taki krok. Można również odmówić zapłacenia długu zagranicznego. Ale opcja ta została uznana za niedopuszczalne. Dlatego wybraliśmy trzeci scenariusz wyjścia z kryzysu, a rząd odmówił zapłaty długu krajowego (bony). A następnie dowiedzieć się, co domyślne samych Rosjan.

W całej historii gospodarki światowej było wiele domyślnych państwowych. I klasycznym tego przykładem jest historia, która się do Edwarda III – król Anglii. Był w 1327 odmówił płacenia długów swojego poprzednika, który poważnie należnego przez włoskich bankierów. A w 1650 roku Oliver Kromvel trudno znaleźć pieniądze na podbój Irlandii. A następnie dostał się do długu do Londyn-bogatych, a także wielu protestantów z całej Europy. Po zwycięstwie obiecał im zapłacić, a także funkcjonariuszy i żołnierzy armii irlandzkiej ziemi. Ale te ziemie, oczywiście, nie wystarczy na wszystko. I podczas zagranicznych inwestorów Cromwell dowiedział się, że taki domyślny. On po prostu „zapomniał” zapłacić z nimi.

Również pojęcie domyślnie jest stosowana nie tylko w skali krajowej. Na przykład, domyślnie korporacyjnych – bankructwo jest firmą prywatną. Prywatny domyślne – to jest wtedy, gdy jest to prywatny kredytobiorca nie chce lub nie może zapłacić swoich długów wobec wierzyciela. Ponadto, wszystkie rodzaje domyślnych można podzielić na dwie klasy. Jest to rzeczywista wartość domyślna, czyli całkowity brak kredytobiorcy zapłacić swoich długów żadnego konkretnego okresu lub w przyszłości, innymi słowy, prawdziwy bankructwo. A jaka jest domyślna techniczny? To jest scenariusz, w którym kredytodawca nadal ma szansę na odzyskanie pieniędzy. Oznacza to, że kredytobiorca jest w stanie spłacić długu na czas, ale po jakimś czasie będzie on w stanie spełnić wszystkie warunki umowy kredytowej.