855 Shares 5401 views

Instalacja żyrandole z rękami

Zdecydowaliśmy się połączyć żyrandol? Dobrze, ale najpierw ustalić, czy jesteś na energię elektryczną. żyrandole instalacji – to nie jest prosta sprawa. Jeśli nie masz pojęcia, gdzie korki, lepiej skorzystać z pomocy specjalistów. Fakt, że energia elektryczna jest niebezpieczna, tak i laickich obsługa może kosztować nawet życie. Uwierz mi, nic z tego nie jest godny żyrandolem.


Wyobraź sobie, że jeszcze zrozumieć energię elektryczną, i postanowił, że instalacja żyrandola stanie na własną rękę. Spróbujmy uporządkować jak podłączyć żyrandol.

Po pierwsze, rozważmy prostą opcję instalacji (to jest, gdy istnieją dwa przewody z żyrandolami oraz dwa przewody z sufitu).

W tej sytuacji, większość ludzi, i więcej, a niektóre bez skrupułów ekspertów połączyć żyrandol będzie mieć oba. W dowolnej kolejności nie podłączenia przewodów, będzie świecić, oczywiście, chyba że żarówka wkręcona i nienaruszone. Jako idealnego rozwiązania problemu, jeden z przewodów (faza) trzeba przerwać za pomocą przełącznika (w tym przypadku, zarówno w przewodzie fazowym). żyrandole instalacja skończona. Lustra w pokoju zabaw ustawiony dokładnie w ten sam sposób.

Rozważmy teraz przypadek trochę bardziej skomplikowana (z sufitu poza dwoma przewodami, a co najmniej trzy żyrandole, a nawet więcej).

Należy pamiętać, że żyrandol z której liczba drutów (trzech lub pięciu) nie zamierza zaoszczędzić światło, ponieważ nie jest możliwe włączenie żarówki w różnych kombinacjach. Żarówki zawsze będą obejmować wszystkich. Jedyną rzeczą, jaką możesz zrobić, to kupić drimmer. Drimmer – specjalne urządzenie, które pomaga regulować intensywność światła do woli, po prostu trzeba go przekręcić. Pozytywną stroną tego wariantu jest to, że prawie wszystkie lustra sprzedawane są z przewodami połączonymi do programu, który jest opisany powyżej. Drimmer będzie twój niezbędne asystent.

Weźmy pod uwagę inną opcję – Advanced. Najtrudniejsza sytuacja powstaje, gdy nie tylko żyrandole z trzech przewodów, ale również z sufitu, too. Najpierw musimy znaleźć przewód, który jest zero. Pozostałe dwa przewody będą stopniowo. Aby to zrobić, najlepiej jest skorzystać z tak zwanego wskaźnika śrubokręta. Śrubokręt, dotknąć każdy przewód. Jeden, który nie reaguje jak inni, i będzie wynosić zero. Pozostałe dwa, odpowiednio, fazy.

Jeśli nie wyświetli się śrubokrętem, a następnie po prostu połączyć wszystkie pary przewodów do żyrandola. Drut, bez którego nie będzie światło żyrandol – zero.

Zdarza się, że drut, zwłaszcza jeśli są one nowe, oznaczone specjalnymi znakami. Symbole te pomogą Ci poradzić sobie z drutów bez żadnych eksperymentów bez śrubokręta. Może być nawet, że przewody będą w różnych kolorach, a potem w ogóle to będzie dużo łatwiejsze.

Wróćmy do podłączenia i przewodów połączeniowych. Zerowy musi być połączony z żadnym z etapu. Przewody muszą skręcać, zakładka z kleszczami i umieścić na terminalu. Pozostają dwa przewody wystające z sufitu, a kilka – z żyrandolami. Pamiętaj, że niektóre z drutów pochodzących z sufitu, to jest zero. Do tego musi być podłączony za pomocą jednego przewodu z tych par, które udają się do oświetlenia sufitowego dla każdego żyrandola. Pozostałe przewody muszą być przypisane do danej fazy.

żyrandole Instalacja zakończona.