130 Shares 2296 views

Dodatkowe elementy dachu – niezbędne elementy do budowy domu komfort

Jednym z głównych elementów konstrukcji są jakieś dodatkowe elementy, ponieważ jest na dachu w dużej mierze zależy od jakości komfort wewnątrz domu i ochronę przed wpływem zewnętrznych przejawów natury w postaci opadów.

W zależności od materiału, z którego wykonany dach (łupek, tarasowe, senvich panele, półpasiec), a tam jest dość duży wybór akcesoriów dobornyh. Ważne jest, że dodatkowe elementy do dachu były wykonane z tego samego materiału, z dachem. Jest to nienaruszalna zasada.

Dodatkowe elementy służą do pokrywania stawów i koniec twarze, narożniki o różnym stopniu złożoności przed opadami atmosferycznymi i wieje wiatr. Dają gotowe projekty budowlane i piękny widok.

Konieczność stosowania dodatkowych elementów, ze względu na obecność w kominie dachu i załamań architektonicznych, drenażu i wentylacji, wyjścia anteny, tworząc pewne trudności podczas montażu dachu. To jest rozwiązanie tych problemów i zaprojektowane obróbek dachowych.

Bez względu na złożoność wykonywania i dachu pokrycia dachowego, przy zastosowaniu specyficznej kompozycji dodatkowych elementów, które zostały opisane poniżej.

Konik morski. To ma na celu zabezpieczenie się o górną poziomą krawędź dachu w obszarze, który otrzymuje się na przecięciu dwóch (lub więcej) promieni pokryć dachowych, jak również do ochrony przed przestrzeni pod dachem wytrącania.

Pasek pomiarowy szczyt (obrzeża). Jest on przeznaczony do ochrony krawędzi pomiędzy dachem a szczytem i cieków wodnych.

przeciwśniegowa. Służy do równomiernego przesuwne śniegu i lodu z dachów, ochrona przed uszkodzeniem mechanicznym dachu. Jest to obowiązkowy element bezpieczeństwa w budownictwie.

Plancka Dandy (używany tylko dla miękkich dachem). Jest dekoracyjny obramowanie, służy do ochrony krawędzi strącania pomiędzy i dwuspadowy dach.

Gzyms kroplówka. Służy do ochrony przed upadkiem dachu zwis do innego opadu i skierować wodę do odpływu.

Planck gzyms. Chroni przednią płytę i stropowe, przekierowanie strumieni wody pod specjalną rynnę. Zamontowane wzdłuż krawędzi okapu.

Valley (Dolina rynna). Wykorzystywane do dekoracji angażuje dachów i ścian pionowych.

Nakładka komina. Potrzeby mocno łączenie dachu i komina, pieca lub kominów.

systemy rynnowe. Te dodatkowe elementy dachu, które obejmują wszystkie rodzaje przypływy dla dachów, rynien. Nazwiska mówią same za siebie.

Podczas montażu konstrukcji dachu maksymalna uwagę należy zwrócić na jakościową węzłów sąsiedztwa. Producenci zazwyczaj wytwarzają dodatkowe elementy w całym kompleksie, a szerszy kompleksowe doradztwo po stronie technicznej kwestii można uzyskać od specjalistów, którzy mają doświadczenie w większości dachu zamontować.

Twój komfortowy dom będzie wyposażony w silne i piękne dachu jeśli jego instalacja zostanie wykonana przez prawdziwych profesjonalistów.