419 Shares 6716 views

Hydrauliczny tasak „Dragon”

Czasy, gdy cała praca jest wykonywana ręcznie, dawno już minęły. Obecnie wszystkie możliwe procesy stają zmechanizowane. Aby to zrobić, projektanci i naukowcy (amatorzy) i czasami są wszystkie nowe maszyny. Nawet procesu, takich jak cięcia drewna, ewentualnie już ręcznie. Wynalazł wiele opcji dla urządzeń, które poradzi sobie z tym zadaniem. Wśród nich są tasak „Dragon”. Oferuje on wysoką wydajność i długi czas pracy. W kategorii „home” maszyna jest jednym z najpotężniejszych.


Urządzenie, zwłaszcza

Rozdzielacz hydrauliczny „Dragon” to solidna metalowa rama, na której mocowane są potężny silnik, wygodną pozycję roboczą. Oddzielenie drewna na części odbywa utwardzony nóż, który ma zwiększoną trwałość.

Cleaver przeniesiony przez siłownik hydrauliczny, który jest w stanie rozwinąć siłę do 6 ton. W związku z tym procesie łupania jest szybko, sprawnie i bez szarpnięć. Istnieją dwa przepisy Cleaver: opałowego na dwa i cztery. Nie występuje z tego powodu przeciążenia, automatyka nie działa.

Model waży dużo – 180 kg. Wartość tę osiąga się kosztem dużych cylindrów hydraulicznych i masywnej ramy. Ale ten tasak jest w stanie pracować nawet do 10 godzin bez przerwy.

Opcje napędu

Splitter „Dragon” jest produkowany w trzech różnych modelach. Różnice między nimi są instalowane tylko w rodzaju napędu. Oba modele stosowane przez napęd elektryczny z napięciem 220 lub 380 woltów. W trzecim przypadku wykorzystuje się wewnętrzny silnik spalinowy.

"Dragon 6T"

Rozważmy charakterystyki urządzeń energetycznych w przykładzie woodsplitter „Dragon 6T”. To prowadzi z sieci o napięciu 380 woltów. Moc silnika wynosi 4 kW. Rozdzielenie długości przedmiotu obrabianego 40 cm, wymaga tylko dwóch sekund. Przez zwiększenie długości preformy do 45 cm, w ciągu jednego cyklu zwiększa się do 2,5 sekundy. Maksymalna dopuszczalna długość wkładki 50 cm.

Chłodnica woodsplitter wykonane z miedzi. Dzięki tym urządzeniu może pracować w każdych warunkach pogodowych, w dzień iw nocy. Charakterystyki działania są zachowane nawet po preformy 10 tysięcy metrów sześciennych drewna. Hartowane ostrza będzie działać przez cały okres eksploatacji urządzenia.

pilarki benzyna

Splitter „Dragon” benzyna jest reprezentowany przez Honda GX 390 model, który ma kilka zalet:

  • Ze względu na zespół napędowy benzyna może być stosowany w miejscach, gdzie nie ma połączenia z siecią.
  • Rejestr jest podzielony w jednym przejściu tasakiem. Zajmuje mniej niż 2,5 sekundy. Długość dzienniku na niższy zużywanej nawet krótszym czasie.
  • Operator wybiera ile części chcesz podzielić wiązkę. Jest to regulowane przez instalację poszczególnych elementów tasakiem.
  • Nóż ma regulowaną wysokość. Pozwala to na dostosowanie wydajności urządzenia.
  • Wszystkie części układu hydraulicznego mają wysoką wytrzymałość. Są one zdolne do pracy w ciężkich zastosowań. Z tego powodu tasak „Dragon” może wytrzymać ciągłą pracę.

  • Duży obszar roboczy pozwala operatorowi pomieścić do pracy.
  • Rama i inne części są pokryte specjalną powłoką, która zabezpiecza zespół przed wpływami środowiska.
  • Gidrokolun naprawy. Uszkodzone części są łatwe do usunięcia i zastąpić nowymi. Części zamienne są sprzedawane w sklepach, gdzie można je zakupić bez żadnych problemów.

Warto tasak „smok” z 120 tysięcy rubli. Cena może się różnić w zależności od rodzaju napędu, warunki zakupu (wybranych sklepach) i inne wskaźniki.