114 Shares 7976 views

Callanetics dla początkujących: wszystko o tendencji do ćwiczeń

Kobiety szukają pomocy w treningu fitness, nie tylko schudnąć, ale również wyglądać młodziej, należy zwrócić uwagę na takim kierunku jak callanetics. Technika opracowana amerykański Calan Pinkney, to kompleksowe ćwiczenia statyczne. Callanetics dla początkujących – to świetny sposób, aby wzmocnić mięśnie i schudnąć.


Niektóre funkcje kierunku

Callanetics dla początkujących obejmuje około 30 ćwiczenia relaksacyjne i rozciąganie mięśni, jak również obciążenie zasilania. To jest powodem nadmiernej utraty wagi i modelowania sylwetki. Zajęcia przeznaczone są dla osób w każdym wieku i płci, ćwiczenia wykonywane są w spokojnym, powolnym tempie, co tylko zwiększa obciążenie dla pracujących mięśni grup. Regularne ćwiczenia poprawią napięcie naczyniowe i wzmocnienie układu odpornościowego. Jest to obszar fitness jest doskonale nadaje się dla tych, którzy nie lubią dynamiczne, aktywne sesje. Callanetics dla początkujących zawiera pewne elementy jogi w połączeniu z ćwiczeń gimnastycznych. Według K. Pinckney, regularne ćwiczenia nie tylko przywrócić dźwięk ciała, ale również znacząco odmłodzić ciało.

zasady

Czy ćwiczenia mogą być niemal wszędzie (w kraju, w domu, na siłowni), i we wszelkich ubrań. Callanetics dla początkujących odchudzania nie dopuszczają żadnych gwałtownych ruchów, skacze, biega, etc. Wszystko działa płynnie, a napięcie wzrasta stopniowo. Ze względu na tę grupę mięśni pracował równomiernie, wpływając do głębokich warstw tłuszczu. Nie należy robić w życie. Obciążenie trzeba wykonać jak organizm może wytrzymać. Callanetics dla początkujących umożliwia częste przerwy na odpoczynek i relaks. Jeśli nagle pojawił się ból, ćwiczenie powinno być przerwane. Zaleca się, aby ćwiczyć przed lustrem, zaznaczając właściwą pozycję ciała. Oddychanie powinno być bezzwłocznie, nawet.

Callanetics dla początkujących. ćwiczenia

Zawód zaleca się rozpocząć od małej rozgrzewki. Usiądź na krześle i pochylić się nad grzbietem. Podbródek ciągnąć do przodu. Powoli zaczynają rosnąć, utrzymując proste plecy. Powrócić do pierwotnej pozycji. Powtórz 8 razy.

Pleców i ramion

Pociągnij brzuch. Feet – ramię szerokości od siebie, ramiona proste, winda. Z zakrętu wydechowym przodu. Ręce są rozciągnięte, podbródek powinna być nieznacznie podniesiony. Na 30 sekund, to bezpieczna pozycja, a następnie powrócić do swojej pierwotnej. Powtórz 5 razy.

Biodra i talia

Podnieś prawą rękę, umieścić go na lewym udzie. W lewej dokonać stok bardzo powoli. W tym przypadku, z tyłu powinny być proste, brzuch i pośladki dokręcone. Powrócić do pierwotnej pozycji. Następnie powtórz ćwiczenie, ale pochylić się w innym kierunku. Wykonaj 20 razy.

stóp

To ćwiczenie wymaga maksymalnej koncentracji sił. Stoisko z nogi na tyle szeroki. Schylania trzymać z wnętrza kostki lub łydki. Ramiona do tyłu, powiększanie, łokcie – w ręku. Ustalić położenie na jakiś czas (jak to będzie). Powrót podbródek i pociągnąć do przodu, a jak wydech, opuść głowę w dół ponownie. Początkujący mogą zrobić to ćwiczenie w sumie 6 razy, stopniowo zwiększając liczbę cykli do 40.