225 Shares 5544 views

"Richard" (herbata): recenzje, zdjęcia

Nie tak dawno temu, na półkach naszych sklepów był produkt o nazwie "Richard" (herbata). Początkowo zwrócił uwagę kupujących tylko na jasne opakowanie. Dopiero później stało się jasne, że wnętrze jest produktem najwyższej jakości.


Warta nowość

W ostatnich latach zamieszanie w kawie stało się nieco ustępujące. Ludzie zaczęli zwracać większą uwagę na inny drink. Dlatego nowy produkt "Richard" (herbata) przyciąga tyle uwagi. Po raz pierwszy producent przedstawił go na wystawie "Prodexpo" w lutym 2014 r. Napój natychmiast wzbudził zainteresowanie. Zdaniem ekspertów jego smak odpowiada herbaty, przygotowanej w najlepszych angielskich tradycjach. To było oparte na klasycznej mieszance. Te drinki serwowane były na dworze królewskim. Szlachetny, bogaty smak i przyjemny, charakterystyczny zapach wyróżnia go od innych.

"Richard" – herbata, która natychmiast znalazła ogromną liczbę zwolenników i koneserów. Produkt został doceniony i jest sprzedawany od marca tego samego roku. Doceniono niezrównany smak herbaty, przygotowany według starych receptur angielskich. Stał się personifikacją udanego połączenia klas królewskich i nowych trendów współczesności.

Właściciel marki

"Richard" to herbata wyprodukowana przez słynną rosyjską firmę "May". Na rynku uważany jest za jednego z największych producentów herbaty na terytorium naszego kraju. Firma posiada już tak znane marki, jak "Maisky", Curtis czy "Lisma". Teraz postanowiła rozwiązać trudniejsze zadanie. Wiadomo, że cały świat ma szczególny szacunek dla dobrej angielskiej herbaty. Jest sklasyfikowany jako wysokiej klasy produkty. Aby dopasować ten poziom, musisz spróbować stworzyć unikalną mieszankę. Powinno się przypominać tyle, ile te przepisy na herbatę, które były przechowywane w tajemnicy i przygotowane tylko dla królewskich. Rosyjscy mistrzowie udali się. Aby jeszcze bardziej podkreślić swoje zainteresowanie, firma dała nową markę imię słynnego angielskiego domu herbacianego. W każdej kropli tego napoju możesz poczuć niepowtarzalny bukiet i wspaniały luksus. Jest w stanie przekazać wszystko, co może być w prawdziwym liściu herbaty.

Nieobowiązkowe opinie

Niektórzy próbowali już herbaty Richarda. Opinie szczęśliwców mówią, że nikt z nich nie żałuje tego idealnego zakupu.

Przeważająca większość z nich podkreśla zalety tego napoju o doskonałym smaku i wspaniałym aromacie. Nawet z tym stwierdzeniem nikt nie twierdzi. To prawda, niektórzy uważają, że smak jest zbyt tart. Ale nie można nazwać wadą. Ponadto, przyjemne słodkie nuty dodać trochę pikantności. Wszystko to charakteryzuje herbatę "Richard" w najlepszy sposób. Opinie innych nabywców nie są tak pochwalne. Uważają, że w rzeczywistości jest to dość zwykła mieszanka herbaty indyjskiej i cejlonu. Ale w tym przypadku sam surowiec mówi o jakości napoju. Być może ta grupa kupujących nie należy do specjalnych koneserów. Trudno jest temu ludziom dać prawdziwe oceny. Dla nich wszystkie rodzaje herbaty – na jeden smak. Ale najważniejsze jest to, że nowa marka spowodowała wiele dyskusji i nie pozostawiła nikogo obojętnego.

Asortyment towarów

Producenci opracowali dostatecznie szeroką gamę produktów, zgodnie z którą herbata Richarda jest produkowana w siedmiu różnych rodzajach:

  1. Pięć godzin. W tym napoju jest prawdziwa miętówka angielska. Odświeża i daje ożywienie.
  2. Śniadanie królowej. Mieszanka liści herbaty z Cejlonu i Indii, w zapachu których występują kwiatowe odcienie.
  3. Elegancki imbir. W niej wraz z naturalną herbatą jest imbir, soczysta pomarańcza i wanilia przetargu.
  4. Książę Indii z cynamonem i kardamonem.
  5. Lord Grey. Wspaniała opcja z cytrusem i bergamotką.
  6. Królewska Herbata # 1. Z powodzeniem łączy miętę z wapnem Kaffir.
  7. Royal Ceylon. Classic angielski duża czarna herbata liści .

Każdy z tych gatunków jest dobry na swój sposób. Nietypowe kombinacje dodatkowych elementów sprawiają, że zwykły smak jest bardziej spektakularny i luksusowy. Najczęściej jest to produkt w postaci opakowań zawierających 25 lub 100 worków, z których każdy zawiera 2 gramy surowców.

Cena przyjemności

Wielu ludzi interesuje, ile kosztuje czarna herbata "Richard"? Tutaj wszystko zależy od tego, gdzie i przez jakie strony nabywca planuje zakup towarów. Jeśli chodzi o sieć handlu detalicznego, różnica polega głównie na sposobie pakowania. I nie ma znaczenia, które z odmian słynnego napoju jest w nim.

Najtańszą opcją jest standardowe pudełko, wewnątrz którego znajduje się 25 jednorazowych worków. Kosztuje około 90 rubli. Jeśli pakiet wynosi 100, wówczas cena wzrośnie do 230-270 rubli. Pozostaje bezpośrednia zależność od ilości. Niektórzy ludzie nie rozpoznaje tego typu opakowań i wolą kupować regularną herbatę liściastą. Jego cena jest stosunkowo niewielka. Opakowania ważące 90 gramów kosztują tylko 108 rubli. Ostatnio dodano nowy produkt do linii smaków – Richard Royal Green. Posiada standardowe opakowanie i mniej więcej taką samą cenę. Firma "May" zawsze stara się zrobić coś przyjemnego dla swoich klientów. Tak więc, w święta Nowego Roku, wydała Richarda Boże Narodzenie Zegary, które jest produkowane w metalowym kulek w kształcie kulki przypominający zegar. Zawiera 30 gramów herbaty, a taka pamiątka wynosi około 160 rubli.

Wygląd zewnętrzny

Ci, którzy nigdy nie widzieli herbaty Richarda, zdjęcia pomogą mu stworzyć pełne wrażenie. Pierwszą rzeczą, która przyciąga uwagę kupującego, jest zewnętrzny projekt opakowania. W końcu tak zaczyna się pierwszy znajomy z jakimkolwiek towarem. Producenci przywiązują dużą wagę do tej kwestii. Powierzyli prace nad pakietem agencji "Twoja opinia". Artysta opracował kilka ciekawych i kreatywnych wskazówek. W rezultacie preferencje zostały przyznane klasykom.

Pomysł polegał na tym, że każdy detal powinien wskazywać królewskie pochodzenie produktu. Ma wszystko: herb, złoty lew, a nawet pieczęć królewskiego titere. Wszystkie te, w tym imiona, są umieszczone na stylowym niebieskim tle, które niektórzy władcy użyli w elementach ich odzieży. Pomysł specjalistów był sukcesem. Opakowanie naprawdę okazało się jasne i bardzo kolorowe. I to już połowa biznesu dla umiejętnego marketingu. Być może wszyscy eksperci marki nowej marki mają wielką przyszłość i światowe uznanie.