353 Shares 2225 views

Aby uzyskać informacje na temat usuwania kamienia nazębnego w domu

Jak usunąć kamień nazębny w domu? To pytanie jest wielokrotnie podnoszone przez wielu ludzi, którzy mają ten problem. Tatar w ustach – to zjawisko powszechne. Jest on utworzony przez akumulację bakterii, resztek pożywienia i kwasów. Jeśli tak nie jest długi czas, aby rozkładać, krzepnie, uszkodzenia zębów, ułatwiając rozwój wczesnych stadiów próchnicy, a ponadto powoduje, że fatalny zapach z ust. Kamień nazębny zwykle występują częściej niż jeden ząb, a pokrywa żółtawego stałych odstępów pomiędzy nimi warstwy, powodując krwawienie z dziąseł.


Żółte płytki nazębnej kamień, jeśli jest już dość silny osiedlił się w jamie ustnej mogą być widoczne gołym okiem. Dlatego niektóre rozwiązania problemu jak usunąć kamień nazębny w ustach, z improwizowanych narzędzi: nożyczki, pęseta, pilniczek i innych twardych i ostrych przedmiotów. Może to częściowo udane, ale bakterie nadal i ostatecznie tworzą nową tablicę. Dlatego lepiej jest zwrócić się do wykwalifikowanego specjalisty stomatologa lub użyć mniej traumatyczne środków.

Dlaczego kamień tworzy się na zębach?

Wiele osób pyta dlaczego formularze i jak czyścić w domu kamienia nazębnego. Jest on utworzony z niewłaściwej opieki stomatologicznej. Może to być nieprawidłowe lub niewystarczające do czyszczenia zębów. Ale najbardziej ze wszystkich kamieni skończyć w trudno dostępnych miejscach włosie szczoteczki do zębów. Tam gromadzić bakterie, martwe komórki. Istnieją dwa rodzaje kamienia nazębnego: pierwszy, który znajduje się w pobliżu gumy i drugi – pod gumą od podstawy zęba. Pierwszy typ można zobaczyć siebie w lustrze, a drugi widzi tylko specjalisty. Tatar pod dziąsłem ma ciemną, zielonkawe, jeśli to nie jest czysty, zęby mogą być niepewny, dziąsła krwawią, a następnie nie do uniknięcia przyzębia.

Całkowicie usunąć kamienie mogą tylko dentysty ze specjalnymi dyszami, ale miękną i delikatnie zeskrobać i można samemu. Istnieje kilka sposobów, aby usunąć płytkę nazębną w domu. Można docenić pewne zalecenia, które pomogą poprawić stan swoich zębów.

Metody ludowe odzyskać zdrowie zębów

Pierwszy sposób, aby powiedzieć, jak usunąć płytkę nazębną w domu. Aby to zrobić, należy 20 g miodu, rozpuszczono w zlewce z wrzącą wodą, korzystnie ciepłą. Rozwiązanie to miód trzeba przepłukać usta codziennie przed pójściem do łóżka. W ten sposób możemy być nadal traktowane przez trzy miesiące.

Druga metoda powinna również pomóc. Trwa około 40 g orzechów włoskich oddziałów skorupą, niszczyć i wlać do miski. Ta cała mieszanina była niezbędna do wypełnienia w jednej szklance wody i ogrzewa na małym ogniu przez 15 minut. Rozwiązanie filtrujemy i szczotkować zęby dwa razy dziennie przez pięć minut, moczenie pędzel w tym infuzji.

Trzeci sposób, aby opisać, jak usunąć kamień nazębny w domu, gdyby pojawiły się niedawno. Możesz pomóc wywar z skrzypu. Podejmuje posiekane zioła, wlać do szklanki wrzącej wody, następnie gotować przez 15 minut. Trzeci kawałek szkła tej infuzji leku do stosowania dwa razy dziennie. Należy traktować w ten sposób, co najmniej trzy tygodnie.

A czwarty sposób. Czarna rzodkiew ruszt, dodać kilka kropli soku z cytryny i wymieszać. Przed pójściem do łóżka codziennie bierzemy Otrzymaną mieszaninę łyżką w ustach, żuć dokładnie i przez długi czas, gryząc wszystkie zęby. Te naturalne produkty dobrze kamieniami, zmiękcza je.

Ale wszystko dobrze tylko w początkowej fazie powstawania kamieni powyżej. Oznacza to, że regularne wycieczki do dentysty (co sześć miesięcy) będzie zapobiegać takim problemom, a specjalista poprawić szkliwo.